acaba hamilemiyim

dayna sen ne yaptın canım yap sende bir test beraber kutlayalım

geldim geldim burdaim..

dünakşam test yaptim çift çizgi çikti..ama emin olamadim yinede.
doktora gittim kan tahlili yaptirdim.
saat 16'da alicam sonucu..
%90 hamileyim

ay ne güsel haber bunlar yaa önce tosti sonra sen inan çok mutlu oldum sizin adınıza hayırlı olsun maşallah maşallaaaaahhhhh:dance:

saat 16 ya kadar nasil beklicem bilmiorum yaa...
troid problemim war bi de benim..
ilaç için doz ayarlamasi yaptirmam lazim pozitif çikarsa sonuç..
doktor kapisinda yaticam yani bi süre..
hamilelikte troid çok önemli çünkü.
azi da zararli bebeğe çoğuda..

kızlar şimdi test yaptım hamileyim

canım benimmmmmmm...çok çok sevindim bi tanem tebrik ederim Yüce Rabbim bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşlh:Saruboceq: kaç haftalıkmış doktora gidince bilgi ver canım çok mutlu oldum hayatım sağlıklı hamilelilk geçir inşlh:Saruboceq:

dayna sen ne yaptın canım yap sende bir test beraber kutlayalım

Allahın izniyle bende yarın kan tahlili yapıcam canım artık olumlu olumsuz sizi buradan bilgilendiricem dua et arkadaşım inşlh bendede vardır bişeyler:Saruboceq:

geldim geldim burdaim..

%90 hamileyim

canım tbrik ediyorum senide çok mutlu oldum ne güzel herkes hamiş:CüvCüv:
net bilgini bizimle paylaş canım bekliyoruz...

merhaba arkadaşlar hamile haberlerinizi duydum hayırlı olsun diyorum öncelikle sağlıkla kucağınıza alırsınız inş.belirtileriniz neydi acaba,ve testleri ne zaman yaptınız ?bende 8 aylık evliyim bebiş istiyorum korunmadığımız halde olmuyor ne yapacağımı şaşırdım fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim
şimdiden teşekkür ederim.

geldim geldim burdaim..

%90 hamileyim
süper haber bu tebrikler allah kucağına almanıda nasip etsin inşallah darısı diğer bekleyenlerin başına:dance:

merhaba arkadaşlar hamile haberlerinizi duydum hayırlı olsun diyorum öncelikle sağlıkla kucağınıza alırsınız inş.belirtileriniz neydi acaba,ve testleri ne zaman yaptınız ?bende 8 aylık evliyim bebiş istiyorum korunmadığımız halde olmuyor ne yapacağımı şaşırdım fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim
şimdiden teşekkür ederim.

adetim geciktikten 3 gün sonra filan yaptim ben test..sonra dün akşam yine yaptim..
yetinmedim kan aldirdim bugün.

adetim geciktikten 3 gün sonra filan yaptim ben test..sonra dün akşam yine yaptim..
yetinmedim kan aldirdim bugün.

gecikmenin yanı sıra belirtilerin varmıydı?benimde reglim mart 18 di bittikten sonra karın ve kasık ağrımlarım ara ara bıçak saplanması gibi gün içindede hafif hissedilir ağrılar oluyor anlamadım sence ne olabilir?

gecikmenin yanı sıra belirtilerin varmıydı?benimde reglim mart 18 di bittikten sonra karın ve kasık ağrımlarım ara ara bıçak saplanması gibi gün içindede hafif hissedilir ağrılar oluyor anlamadım sence ne olabilir?

göğüslerimde müthiş bir ağri wardi ki hala war yürüyemiorum o derece
karnim çok şiş(gaz sanmiştim ben)
we dün gece çok karnim ağridi,kasiklarimda sancima oldu..

gerçi kan tahlilinin sonucunu hala almadim ama netten araştirdiğim kadariyla belirtiler zaten hep böle oluyomuş..
bi de extra mide bulantisi diolar.hatta doktorda sordu
ama bende yok şimdilik böle bi durum..

göğüslerimde müthiş bir ağri wardi ki hala war yürüyemiorum o derece
karnim çok şiş(gaz sanmiştim ben)
we dün gece çok karnim ağridi,kasiklarimda sancima oldu..

gerçi kan tahlilinin sonucunu hala almadim ama netten araştirdiğim kadariyla belirtiler zaten hep böle oluyomuş..
bi de extra mide bulantisi diolar.hatta doktorda sordu
ama bende yok şimdilik böle bi durum..

peki cnm göğüslerde bir değişiklik olduğu ağrıdan başka koyulaşma sivilcelenme gibi?
bir miğde bulantın kusa derecesindemi?ay ben bu ağrıları ne yapıcam yaa üfff hemende belli olurmu acepbilmiyorumkismile

peki cnm göğüslerde bir değişiklik olduğu ağrıdan başka koyulaşma sivilcelenme gibi?
bir miğde bulantın kusa derecesindemi?ay ben bu ağrıları ne yapıcam yaa üfff hemende belli olurmu acepbilmiyorumkismile

bi deişiklik yok başka

hemen test alip yapsana nei bekliosunki endişe içinde?
yap,kurtul kaydirigubbakcemile3

bi deişiklik yok başka

hemen test alip yapsana nei bekliosunki endişe içinde?
yap,kurtul kaydirigubbakcemile3

bende istiyorum ama adet gecikmesinden sonra belli olur bence.çünkü 18 martta regli oldum 20 martta bitti 22 mart gibide başladı ağrılarım yani adetten 7.gün sayılıyor bugün erken baya çıkmazki üfff inş bebiş vardırda onun ağrısıdır bu allahımm

daynacım cok tşk ederim boşuna beklemişim bu kadar darısı basına güzel haberlerını beklıyorum

bende istiyorum ama adet gecikmesinden sonra belli olur bence.çünkü 18 martta regli oldum 20 martta bitti 22 mart gibide başladı ağrılarım yani adetten 7.gün sayılıyor bugün erken baya çıkmazki üfff inş bebiş vardırda onun ağrısıdır bu allahımm

daha çok yeni regl olmuşsun ama yaa...biras daha bekle o zaman..
ya da doktora git çok ağrin warsa..

cnm bende bugün test yaptım 11.günüm gecti hamileyım sık idrara cıkma yan taraflarım agrıyordu benım karnımda bie agrım yok mıde bulantısı falanda yok gögüslerim şişti ve sertleşti yediğim halde kendımı hep ac hissediyorum birde halsizlik oldu son 2 gündür bacaklarım titriyordu ama canım senın adet yeni olmuş bunların olması için cok erken hemen ümitlrnipte hayal kırıklıgı yasama canım

X