acaba hamilemiyim

Ohhhh,ohh,ohhhh gelsin bebislerrr..Tosti tebrik ederim arkadasim,rabbim hayirlisi ile kucaginada almayi nasip etsin insh'Allah.!:emir_bebek:sositososito

fairylike ,Ne oldu testin sonucu donmemissin geriye kan testi yaptirmistin sanirim?

günaydın kizlar..

dün test sonucunu aldim..hamileyim.
yarin doktora gidicem kontroller için..bana şans dileyin

tebrik ederim fairtlike güzel saglıklı haberlerini bekliyoruz .bizi haberdar etvereliniortak:Saruboceq:

günaydın kizlar..

tebrikler cnm Allah analı babalı büyütsün rabbim kucağına almayıda nasip etdsin :teytey:sırnaşık şey

arkadaşlar günaydın :) ben de size bir şey sormak istiyorum ya biz de eşimle son birlikteliğimizde (adetimden 6 gün önce) korunmadık, ama ciddi ciddi bebeğimiz olsun diye düşünmediğimiz için de buna yönelik bir şey yapmadık :-D ama adetim bir hafta gecikti, yine de ne derin uyku var ne de başka bir belirti yine de şüphelendim şimdi, acaba olabilir mi sizce? hafta sonu kan testi yaptırıcam..

dayna nerdesin bacım ver artık güzel haberlerını

canım benim malesef dün akşam çok ağrıyla birlikte adet oldum bebeğim yok :gitme::çok üzgünüm: önce belime çok şiddetli bir ağrı girdi tamam dedim kesin bu sefer geliyor ve böyle düşünürken geldi malesef:çok üzgünüm:hayırlısı üzülmicem diye kendi kendime sö verdim bi dahaki ay çok çalışcam :kedi: ve stres filan da yapmıcam...neyse arkadaşım senin durumunu konuşalım nasıl gidiyor hamilelik varmı seni rahatsız eden bir durum ?

günaydın kizlar..

canım hayuırlı uğurlu osun çok sevindim inan..Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin:Saruboceq:

merhabalar..bendede gecıkme var..ama bebek yok..büyük bir umutle adet olmayı dılıyorum..beklıyorum..olsamda rahatlasam...:eek:

canım benim malesef dün akşam çok ağrıyla birlikte adet oldum bebeğim yok :gitme::çok üzgünüm: önce belime çok şiddetli bir ağrı girdi tamam dedim kesin bu sefer geliyor ve böyle düşünürken geldi malesef:çok üzgünüm:hayırlısı üzülmicem diye kendi kendime sö verdim bi dahaki ay çok çalışcam :kedi: ve stres filan da yapmıcam...neyse arkadaşım senin durumunu konuşalım nasıl gidiyor hamilelik varmı seni rahatsız eden bir durum ?

HayiRlisi olsun tatlim.!zamani gelince olscaktir emin ol.!sevgiler!

kızlar benımde bu ay adetım 3 gun gec geldı.hastalandım ama;24 yasındayım daha 1 kere gormedım adetımın 2 gun surdugunu...20 sınde hastalandım ve 22 sınde bıttı...kahverengı lekelenmeler var suan test yapmıştım 10 gun once negatıf cıktı ama bu adetımdekı degısıklık neyın nesı anlamadım..bı el atıverın kızlar su konuya:kedi:

kızlar benımde bu ay adetım 3 gun gec geldı.hastalandım ama;24 yasındayım daha 1 kere gormedım adetımın 2 gun surdugunu...20 sınde hastalandım ve 22 sınde bıttı...kahverengı lekelenmeler var suan test yapmıştım 10 gun once negatıf cıktı ama bu adetımdekı degısıklık neyın nesı anlamadım..bı el atıverın kızlar su konuya:kedi:
:dance:

daynacım olsun bacım bır daha kı aya inş. iyiyim bende bir rahatsızlıgım yok pazartesi doktora gidicem bakalım ne diyecek üzme sakın kendini dualrım senle kuzum cok öpüyorum

Yeni hamilerı tebrık edıyorumm...
benım bır sorum olacakkkk yeni hamişlere...
Gününz gectı ya sımdı sızın,adet olacagınız gun yıne agrılarınız oldu mu acaba....

daynacım olsun bacım bır daha kı aya inş. iyiyim bende bir rahatsızlıgım yok pazartesi doktora gidicem bakalım ne diyecek üzme sakın kendini dualrım senle kuzum cok öpüyorum

saol canım benim nasip değilmiş bana ve isteyen herkese çok dua et kardeşim :Saruboceq: inşlh bi dahaki aya tuttururum doktordan gelincede bilgilendir beni bakalım kaç haftalıkmış bizim yumurcak:ecrin_bebek::emir_bebek:

X