acaba hamilemiyim

ben bu akşam ewe gidince bi test daha yapicam bakalim noolcak..
yazarim yarin :)
eğer yine silik çizgi çikarsa cuma kan tahlili yaptirmayi düşünüorum..

kılzar benim belim hala ağrıyo acaba bi test alıp bendemi yapsam :):lepi:

kız sen bır test yaptın mı ben yenı geldım haberım yok anlat bakım

ben geçen hafta cuma günü test yapmiştim zaten..
ama çizgilerden biri tam dieri silik çikmişti..
bugün sali..hala regl olmadim..oyüzden de yine test yapicam
yine silik çikarsa cuma kan tahlili..
yarin sabahtan yazarim sonucu a.s

ben geçen hafta cuma günü test yapmiştim zaten..
ama çizgilerden biri tam dieri silik çikmişti..
bugün sali..hala regl olmadim..oyüzden de yine test yapicam
yine silik çikarsa cuma kan tahlili..
yarin sabahtan yazarim sonucu a.s

toplam kaç günün gecıyor

benim regl me daha var martın 3. regl oldum sizce sonuç alabilirmiyim yinede.adetim falan geçemdi yani??

güle güle kendine iyi bak haber ver mutlaka öptm tooocaman :)

daynacım ikimizde aynı durumdayız bakalım kım önce test yapacak

daynacım ikimizde aynı durumdayız bakalım kım önce test yapacak

ya canım dediğin hesap doğru bide ben 35 günde bir adet oluyorum bugünle 37 gün oldu bakalım eşimde birazdan gelecek bi konuşayımda randevu alıp BELKİ cesaretim toplarsam yarın kan tahlili yaptırmak istiyorum en azından merakım gitsin:uhm::uhm:

ya canım dediğin hesap doğru bide ben 35 günde bir adet oluyorum bugünle 37 gün oldu bakalım eşimde birazdan gelecek bi konuşayımda randevu alıp BELKİ cesaretim toplarsam yarın kan tahlili yaptırmak istiyorum en azından merakım gitsin:uhm::uhm:

canım yaptır vallahı ben daha cesaret edemedım sen yap varsa cıkar tabi ki sen yapta belkı banada cesaret gelir canım ben bugün kendımı cok bitkin hissediyorum merdivenlerı tutunarak cıktım inan ki

canım yaptır vallahı ben daha cesaret edemedım sen yap varsa cıkar tabi ki sen yapta belkı banada cesaret gelir canım ben bugün kendımı cok bitkin hissediyorum merdivenlerı tutunarak cıktım inan ki

senin ama bayağı geçmiş günün sende yaptır be canım valla bende çok merak ediyorum seni..inşlh ama inşlh :Saruboceq:vardır sende.. sonuç ne olursa olsun üzülmücem bi dahaki ay daha çok çalışırım:eek::eek:

senin ama bayağı geçmiş günün sende yaptır be canım valla bende çok merak ediyorum seni..inşlh ama inşlh :Saruboceq:vardır sende.. sonuç ne olursa olsun üzülmücem bi dahaki ay daha çok çalışırım:eek::eek:

bende cok merak ediyorum senı de kendımıde sen bır yap bakalım yarın ona göre bende yapım ben yaparsam idrardan yaparım önce sen neden bir idrardan yapmıyorsun eşim gelirken alsın canım bır bak ordan belkı gerek kalmaz kan testıne

X