Ablamın Amirinden Hoşlanıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hangi mesajımda Hukukçu olana inanmamışım gösterir misiniz? Ayrıca bu kullanıcını profili kapalı Doktor olduğunu ayrıca nerde yazdı Piraye hemşire?

Canınız sıkıldı herhalde nereye saracağınızı şaşırdınız galiba Piraye Hemşire

Piraye Hemşire ek olarak ben Üyenin Doktor olduğuna inanmadığımı değil bir mesleği olacak kadar yetişkin bir kadınmış ona şaşırdım. Yani çocuk gibi tu kaka tu kaka der gibi iki katını sana olsun diye yazdığı için şaşırdım.

Yani gecede değil belki uyku sersemi okuyamamışsınızdır diye düşünsem o da değil! Amacınız ne?

Sıkıldı valla ulaşım yaa....Sarmak demeyelim de sitayiş diyelim... Doktor olduğunu da ben senin yorumdan okudum demin...Sen kimden duydun? Amaan bize ne boşver...kim ne yaparsa yapsın, herkesin derdi kendine yetiyor zaten....

Mune yazmış

Egitim almış meslek edinmiş kadınlarında 2-3-4 çocugu var.Hani eşittik,örgürdük

50 derece sıcaklık bile bana mısın dedirtmez bana ama sizlerin gözün üstünde kaşın var tartışmalarınızdan şak diye bayılacağım

Evet hep beraber we are the worrrrlllld, we are the childreeeeeeennn, ışıkları söndürüp çakmakları yakın, konser veriyoruz

Müdürüm çok sıcak, vallahi ondan oluyor, su kaynattık hepimiz

Bana da kaynattırıyorsunuz her olayda müdahale etmek zorunda kaldığımızdan konu ne hale geldi, haydi bakalım halay çekerek uzaklaşıyoruz, mendili olan halay başı olsun
Mune abla ben olayı konuya çevirmeye geldim :) :) bir ümit konu sahibi geri gelirse diye :) konu sahibi bu çocuk kaç yaşında sizin ogretmen olduğunuzu biliyor mu?

Konu sahibi Shevo ya mail atılıp , konusuna bakmaya davet edilse olmaz mı ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…