Ablamın Amirinden Hoşlanıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu dava ile alakalı. Egecell hanım bu yüzden yarın öbür gün gelir de birinize sataşırsa ona burda istenmediğini yüzüne vurun dedi Kudra için. Çünkü bu aldığınız mesajda Kudra' nın kalıcı olarak atıldığı ibaresi yok. Yarın gelebilecek birinin de ne kadar istenmediği tartışılır zaten.

Yok kalıcı atıldı dediler demedim zaten. Ben bu şekilde okudum size olanı ilettim durumla alakalı herhangi bir yorumum yok. Yanlış anladıysam adminler beni düzeltir diye düşünüyorum.

Kazenin profiline bakabilirsiniz uzun süre ban aldığı dönemde bizzat kazen tarafından dile getirildi. Hala duruyor yazışmalar

Kazenin profiline bakabilirsiniz uzun süre ban aldığı dönemde bizzat kazen tarafından dile getirildi. Hala duruyor yazışmalar
O günden sonra uzun bir ban sonrası geri döndü. İstememek böyle olmaz, istenmeyen biri kalıcı ban alır.

O günden sonra uzun bir ban sonrası geri döndü. İstememek böyle olmaz, istenmeyen biri kalıcı ban alır.
Orada bahsedilen üye kendisi bunu siz de çok iyi biliyorsunuz. Adam defalarca uyarı verdiğini ama kadının ısrarla aynı şeyi yapmaya devam ettiğini söylüyor. Adam kadını gönderince de kadın düşmanı diyorlar. Bilmesem bu kadar açık ve net site sahibi adına konuşmam değil mi? İstenmiyor

İstenmeyen biri bir daha gelip burda iki satır yazamaz. Gelip yazabilirse isteniyor demektir. Nokta.

İstenmeyen biri bir daha gelip burda iki satır yazamaz. Gelip yazabilirse isteniyor demektir. Nokta.
“ hanımefendi her açılan konuda üyelerle kafa bulan, dalga geçen, aşağılayan, yetmezmiş gibi üyelerin özel alanı olan profillerde gidip laf sokan kişileri defalarca ikaz etmemize rağmen umursamayıp diğer üyeleri canlarından bezdirdiklerini, bu sebeple bu üyelere aynı onlar gibi anladıkları dilden konuştuğunu bilmediği için yanlış anlama oldu bence. “
Bizzat munenin bahsi geçen kişi ile ilgili yazdıkları.
Ben bilemem gerisini. Bir benim yorumum değilmiş demekki

Kazen Bey'i bu sefer neden etiketlemediğinizi merak ettim. Kazen Bey'in profilinde yorum yaptığınız gönderi 15 Mayıs 2022 tarihli olup , site yönetimi birebir isim vererek herhangi bir üyeyi hedef göstermemiştir.

Konu açtığınızda yazmasından rahatsızlık duyduğunuz üyeler varsa ; forumun özelliklerini kullanarak istemediğiniz üyelerin konunuza yazmasını engelleyebilir , yorumlarını görmek istemediğiniz üyeleri gözardı edebilirsiniz.

Forum nedir , özellikleri nelerdir ?bir ara bakabilirsiniz.

Ok

Ama her defasında da geri geliyor. Ben mi getiriyorum? Bu nasıl istememektir? Anlatmaya çalıştığım şey bu .

Ama her defasında da geri geliyor. Ben mi getiriyorum? Bu nasıl istememektir? Anlatmaya çalıştığım şey bu .
Valla ben de diyorum ki güzel arkadaşım site yönetimi de çok rahatsız. Çünkü bu üye hakkında onlarca şikayet gitmiş. Çok kadını rahatsız etmiş. Sadece benim dememle hem kazen hem mune( ki benim bu sitede üyeliğimin 10 yılı var neredeyse hep sakin şeker gibi kadındı ) sırf benim dememle biri hakkında böyle yazmaz değil mi ? Beni ne tanırlar ne bilirler? Hiç şahit oldun mu sen şimdiye kadar yönetimin bir üyeden Böyle bahsettiğine? Demekki onlarca kadından şikayet gidiyor ki ben biliyorum gidiyor yönetim bunu yazıyor. Bir sürü üye neden bu kadını şikayet ediyor ? Kalanını ben bilmem. Benim yıllardır üyeliğim var burada aklıma eser 2 ay girerim sürekli. Aklıma eser 3 yıl girmem. Çok da kafa yormuyorum açıkçası acaba neden istemedikleri halde kalıcı ban vermiyorlar diye

E o zaman istenmiyor diye iddialı bir laf etmeyeceksiniz. Yönetim adına konuşmuş oluyorsunuz, siz üstünüze düşen kısmı yerine getirdiniz, gerisi yönetimin insiyatifine kalmış durumlar. Kalıcı ban alanları gördük mesela, birinin sürekli yeni hesaplar alıp geldiğini, farkedildikçe siteden atıldığını biliyorum. İstenmemek böyle bir şey. İrili ufaklı banlar alıp bir süre sonra geri gelen biri istenmiyor olamaz.

Davasında hak veriyorum, suç duyurusunda bulunmuş, yasal hakkını kullanmış. Eee? Benim kaçırdığım bir şey mi var, hayır bi münakaşasına da denk gelmedim ikisinin.

29 Nisan 2022 tarihli İnternet Üzerinden Aldığım Ürün Elime Ulaşmadı konusunda E egecell , konuya yazan üyeler arasından KudrAlobar ın mesajını alıntılayıp , kendisine yönelik mesajlar yazmıştı.

İlgili konuda ve bu konuda , bazı üyelerin üslubuyla alakalı rahatsızlığını dile getiren aynı üyenin; kendi yazdığı mesajlarını da yeniden gözden geçirmesi gerektiğini düşünüyorum.

Hanımlar,
bu konuya bir nokta koyalım mı?
Evet sitede üyelerin duvarlarına rahatsız edici yorumlar yazanlar var, topiklerde üslubunu ayarlamayanlar var, anlaşmazlık yaşadığı kişileri gölge gibi takip edip yakaladığı topikte laf sokanlarla, seri beğenmedim yapanlar da var.

Yönetim bundan rahatsız mı? Rahatsız çünkü kimsenin kimseyi taciz etmeye, aşağılamaya, rencide etmeye hakkı yok kurallara uymama gibi bir lüksü de yok, ammaaa kimse bir başkası istedi diye siteden atılmaz, yöneticinin kriteri site kurallarıdır.

Kazen’le benim yazdıklarımız doğru analiz edilmeli, bizim derdimiz kişiler değil, defalarca özelden veya topiklerden ya da profillerde duvar yazıları üzerinden uyardığımız, site kurallarına uygun olmayan yorumları nedeniyle işlem yaptığımız üyelerin ısrarla site kurallarına uymaması, ki yeri geldiğinde birçok konuda yazdığımız gibi, hatta sitenin çeşitli bölümlerinde de uyarı başlığı altında açtığımız konularla da sizleri bilgilendirdiğimiz üzere site kuralları içeriğinde TCK maddelerini de barındırır, kurallara uymanız kanuni yaptırımlara maruz kalmamanızı da sağlar.

Örneğin bdv kurallarında dahi yasal süreçle karşılaşabileceğiniz yorumlardan kaçınmanız gerektiği yazar.

Admin ve moderatörlerin uyarıları, kurallar, site işleyişi veya kanunlarla alakalı açıklamaları, genelde zaten bir topikte, bir profilde vs yaşanan tatsız bir olay üzerine olduğundan, sizler yazılanlarıı kişilere yönelik diye değerlendirebilirsiniz ama biz o andaki olaya yönelik açıklama yaparız, bugün X, yarın Y üye, isimler değişir ama uyarılar açıklamalar site kurallarıyla ilgilidir.

Burada da konu kişi veya kişiler değil, yazılan yorumların site kurallarına uymaması, suç teşkil etmesidir, açıklamalarda bu yöndedir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…