Ablamın Amirinden Hoşlanıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bişey söyleyeyim mi? Kudraya takıntılı gibi görünüyorsunuz. Sanki onca insanın içinden çekip onu çıkardınız ve uğraşıyorsunuz.
Zorbalık falan bunlar ağır ithamlar, ona bakarsanız sizde onu hedef gösteriyorsunuz onu ne yapacağız?

Dönerse şöyle diyin böyle diyin demek, defalarca siteden kalıcı atılmasını istemek bunu dile getirmek bana göre zorbalık.
Bu tip durumlarda yönetim normalde gözardı edin derlerdi. Madem öyle gözardı etsin. Amacı kalıcı göndermek, hırs yapmış resmen. Ve bana bu daha zorbalık gibi geliyor .

Resmen takıntı. Başka bişey değil.
Üyeler hakkında böyle konuşmak yasak değil mi? Geldi Kudra, gitti Kudra ağzından başka laf çıkmadı adalet mensubu hanımın. (Savcı mı hakim mi avukat mı bilemediğim için böyle yazdım)

Cevap veremeyecek uzun bir süre biliyorlar ya arkadan atıp tutmak keyifli de şimdi.
Ama söz hakkı dahi olmayan biri hakkında hala tehditvari konuşmak, ben olsam kalıcı atardım, istenmiyorsun diyelim demek asıl zorbalık.
Ayrıca istenmiyor derken, burda olmasını isteyen de çok kadın var. Bence bu siteni güzel renklerinden olan bilinçli ve yol gösteren bir kadın. Bu yapılan da haksızlık

Davasında hak veriyorum, suç duyurusunda bulunmuş, yasal hakkını kullanmış. Eee? Benim kaçırdığım bir şey mi var, hayır bi münakaşasına da denk gelmedim ikisinin.

Davasında hak veriyorum, suç duyurusunda bulunmuş, yasal hakkını kullanmış. Eee? Benim kaçırdığım bir şey mi var, hayır bi münakaşasına da denk gelmedim ikisinin.
Davasını açsın, suç duyurusunda bulunsun. Ama ceza olup olmayacağına hukuk karar verir zaten katip. Döne döne site sahibini etiketleyip ben sizin yerinizde olsam kalıcı da attırırdım demek iyi niyetli değil. Sürekli bunu söylüyor. Bir önceki bir aylık banı da ben verdirdim bunu da ben verdirdim diyor üstü kapalı. Yazdıkları açık bir kaç sayfa önde. Kaçırdığını sanmıyorum.

Mesela ben Kudra nın sitede olmasını isteyenlerdenim.

Vıcık vıcık yağ oldu her yer. Kendinizi de amma övdünüz. İnsanlara embesil, salak dediğiniz, ulan muhakemesiz karı diye giriştiğiniz mesajlarınız var, var da var. Ders vereceğinize kendi yazdıklarınıza bakın, site kurucusuna da akıl vermeyi de bırakın; herkesin kendi aklı var. Yanık zordur, sizdeki de büyük bir yanık gibi duruyor. Geçmiş olsun.

Sizin gibi bunu dile getirenlere de hakaretvari konuşup asagilaniyo. Bende yıllardır burayı kullanıyorum ergenken açtığım konuya bile öyle güzel cevaplar gelmişki benimle alay etmeden motive edici, tavsiye verici. Şuan yanlızca herkes birbirini suçluyo sürekli ama sürekli bı kavga hali.

Çok heveslenme bu hikayeden birşey cikmaz

Son birkaç sayfadaki hanımlar hepinizi tek tek etiketleyemedim ama bu mesajı sizin için yazıyorum biraz geriye dönüp bakin egecell hanım mune hanımı ve kazen beyi etiketledigi mesajlarda kazen beyde kudra hanımın yönetimi biktirdigi adminlerin onu uyarmaktan yorulduklarini ve davasını haklı bulup arkasında olduklarini yazdilar

Yönetimin yazdığı mesaj: internet ortamında yer sağlayıcı olduklarını; forumda yorum yazan kişilerin, paylaşımlarından yasalar önünde bireysel olarak sorumlu olduklarını hatırlatan bir mesajdı.

Kazen Bey ve Mune Hanım, birebir bir üye ismi vererek ; onun üzerinden yorum yapmadılar.

Sitede insanlara yardımcı olmak yerine sert yorumlar yapılmasını en fazla eleştiren üyelerden biriyim. Hatta belki bu konuda ilk sırada olabilirim. Ancak Twitter gibi herhangi bir sosyal medya platformunda günde binlerce kişinin dile getirdiği şeyleri E egecell ‘in kişiselleştirmesini, ona söylenmiş gibi davranmasını desteklemiyorum. Bu durumda bu sitenin taranıp benzer şeyleri söyleyen herkesin şikayet edilmesi lazım, konu eğer gerçekten buysa. Konu maalesef sert yorumlardan duyulan rahatsızlık. Ama bu rahatsızlığa mesleği kullanarak karşılık vermek tamamen yanlış bana göre.
Herhangi bir sanatçıyı da herhangi bir sebeple desteklemeyebilirim, ama sırf bu yüzden haksız yere tutuklanması, cezalandırılması vb. bunu destekleyemem.
Kaldı ki Kudra’nın yorumlarında hakaret vb. görmüyorum. Eskiye göre daha esprili ama sert bir tutumla yazdığını düşünüyorum.
Kendisine çılgınca destek çıkanların böyle bir konuda ılımlı tavrına da anlam veremiyorum.
Objektif olmam gerekirse E egecell burada hukuki desteğe ihtiyacı olan birçok üyeye yardımı dokunmuş biridir ve bu tutumu profesyonel gelmiyor bana. Gördüğüm bildiğime uymuyor. Umarım konu tatlıya bağlanır ve haksızlıklar yaşanmaz.

Öyle yorum yapmaz adminler bence.
Dava sonucunu getirin o şekilde konuşun diyen insanlar hep. Görüyorum özellikle estetik vs konularında.
Kimsenin arkasından konuşamazsınız yasal yollardan gösterin öyle konuşun diyorlar ki öyle demişler bir üstteki mesajda yazmış zaten

İsim vermediler ama egecell in mesajına cevap yazarak kudranin onlari biktirdigini tam olarak bu söylediklerimi yazdılar ben uydurmuyorum açıp bakabilirsiniz kaçıncı sayfa hiç hatırlamıyorum

Hayır aynen söylediğim gibi yazdılar o üyeden yaka silktiklerini vs aynen yazdığım gibi yazdılar kaçıncı sayfada bilmiyorum açıp bakabilirsiniz

KAZEN BEY'İN SAYFA 20DE EGECELL HANIMIN DAVA AÇACAĞIM MESAJİNA VERDİGİ CEVABİ KOPYALİYORUM:

çok şımardığımızda rahmetli annem sizin başınıza gelecekler var derdi, şimdine demek istediğini çok daha iyi anlıyorum(çok gülünce değil ha çok şımarınca söylerdi). Sizden rica ediyorum insanların yaptıkları bu hareketlerin sonuçlarının bu sitede bir yaptırımı olmadığını bilerek rahat davranması karşılığında yasal süreçte neler başına geldiğini lütfen yazın. Sonucu takip ediyor olacağım. İlgili mesaj koruma altına alıp savcılıktan konu ile ilgili yazı beklenmektedir.

Ben ve [IMG alt="Mune"]https://www.kadinlarkulubu.com/data/avatars/s/11/11473.jpg?1648596770[/IMG] Mune "artık yapmayın etmeyin demeye utanır hale geldik". Bu süreç aklına geleni yazanlara iyi bir ders olacaktır diye umuyorum. Bir şey çıkmaz diyenler beklesin görsün. Ben yıllardır yer sağlayıcıyım yazdığınız içeriklerin hiç bir sorumluluğu bana ait değil. Biraz büyüyün ve yazdıklarınızın sorumluluğunu alın.

nokta

İsim vermediler ama egecell in mesajına cevap yazarak kudranin onlari biktirdigini tam olarak bu söylediklerimi yazdılar ben uydurmuyorum açıp bakabilirsiniz kaçıncı sayfa hiç hatırlamıyorum

Hayır aynen söylediğim gibi yazdılar o üyeden yaka silktiklerini vs aynen yazdığım gibi yazdılar kaçıncı sayfada bilmiyorum açıp bakabilirsiniz

Kazen Bey'in mesajında birebir bir üye ismi verilmemekte ve bir isme yönelik bıkkınlık duyduklarına dair bir ibare bulunmamaktadır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…