**_dOĞDUğun YeR NerE,dOYDUğuN yER NeRe?

Valla biz klimaları bi haftadır acmıyorduk bugün azcık actım ama hastalıktan herhaldr yanıyorum yoksa serin hava
ay canım klima açmadan bir an geçmiyor bu elektrik paralarına da yazık :KK70:
tedavi yüzünden kemerleri sıkma durumundayız ama bu klima çomak sokuyor D: hasta etmesi de ayrı

Aslen afyonluyuz denizlide doğdum büyüdüm İstanbulda doyuyorum 😇
afyonun lokumları bir kez geldim afyona o meşhur kalesine de çıkmıştım ne merdiven vardı be:KK70:
oraya bir çıkan yine gelirmiş orada yaşarmış diyorlardı henüz gelemedik o günden sonra :KK70:
istanbulda yaşamak zor ya gezmeye güzel de geçim çok zor

afyonun lokumları bir kez geldim afyona o meşhur kalesine de çıkmıştım ne merdiven vardı be:KK70:
oraya bir çıkan yine gelirmiş orada yaşarmış diyorlardı henüz gelemedik o günden sonra :KK70:
istanbulda yaşamak zor ya gezmeye güzel de geçim çok zor
Afyonda yaşamadım sadece ziyaret için bulundum Denizli de uzun yıllar yaşadım 2003 de istanbula yerleştim geçim her yerde zor ama burda daha zor haklısınız evin varsa sıkıntı o kadar yok evin yoksa zor olurdu

bu arada bir afyonlu olarak kalesine çıkmadım siz benden şanslısınız :) :) :)

Afyonda yaşamadım sadece ziyaret için bulundum Denizli de uzun yıllar yaşadım 2003 de istanbula yerleştim geçim her yerde zor ama burda daha zor haklısınız evin varsa sıkıntı o kadar yok evin yoksa zor olurdu

bu arada bir afyonlu olarak kalesine çıkmadım siz benden şanslısınız :) :) :)
gerçekten öyle geçim her yerde zorlaştı her şey ateş pahası..
ev olsa bir nebze daha rahat olur ...
bir tanıdığa ziyarete gitmiştim küçük şirin bir yer ama bir daha çık deseler o kadar merdiveni çıkamam gücüm yetmez :KK70:

Bazıları Gavur İzmir diyor.
İşte ben tam orada doğdum , büyüdüm ve yaşıyorum :cool:
hepinize kucak dolusu selam ve Sevgiler ...
İzmir güzel İzmir bende bir egeli olarak İzmiri çok severim ırkçılık en büyük ruhsal hastalık insana hayvana şehire ırkçılık nasil bir cahillik akıl almıyor
Istanbuldan bende sevgi ve selam gönderiyorum herkese 🥰

Bazıları Gavur İzmir diyor.
İşte ben tam orada doğdum , büyüdüm ve yaşıyorum :cool:
hepinize kucak dolusu selam ve Sevgiler ...
merhaba canım :)
kimin gavur kimin müslüman olduğunu ancak RABBİM bilir ...
izmir çok güzelmiş ben ama sıcaktan kaçarken şırnak sıcağına tutuldum :KK70:

İzmir güzel İzmir bende bir egeli olarak İzmiri çok severim ırkçılık en büyük ruhsal hastalık insana hayvana şehire ırkçılık nasil bir cahillik akıl almıyor
Istanbuldan bende sevgi ve selam gönderiyorum herkese 🥰
kuzu sen istanbulun hangi semtindesin ben de istanbulda doğdum babam 40 sene yaşadı

Ben Anadolu yakasındayim çekmeköy 20 yildir aynı semtteyim 🥰
istanbulu çok bilmiyorum küçükken memlekete geri döndük tanıdıklar küçükçekmece sefaköy falan rahmetli annemin arkadaşları var ben de hala görüşüyorum onlarla...

X