**_dOĞDUğun YeR NerE,dOYDUğuN yER NeRe?

Ay ciddenmi bizde lojmana gitmeyi dusunuyorduk ev sikintisi varmis merkezde
Ben sevmiyorum tabi sizin tercihinize lojman çıkarsa gidersiniz ben herkesi hayatıma almam seçici kaostan uzak duran biriyim lojmanı sevmiyorum tokide kafam rahat lojmanlarda çok olay dedikodu itici tipler var eşime dedim lojman istemiyorum ben dedim oda dışardan ev tuttu

Ben sevmiyorum tabi sizin tercihinize lojman çıkarsa gidersiniz ben herkesi hayatıma almam seçici kaostan uzak duran biriyim lojmanı sevmiyorum tokide kafam rahat lojmanlarda çok olay dedikodu itici tipler var eşime dedim lojman istemiyorum ben dedim oda dışardan ev tuttu
Bizde ilk defa lojmana gitcez gidersek eger bende sevmem dedikodu ortamini zaten çokta arkdas canlısı bir insan değilim herkeslede samimi olmam

Samsun çok güzel. Yıllardır uğramadim malasef.
Havalar iyi, bugün 17 derece. Öyke yaz sıcağı yok ama zaten genel anlamda olmuyor
gerçekten de öyle samsun çok güzel bakalım biz şırnaktan geri oraya dönebilecek miyiz nasip? almanya genellikle yağmurlu oluyor sanırım..kaç senedir oradasınız?

Bizde ilk defa lojmana gitcez gidersek eger bende sevmem dedikodu ortamini zaten çokta arkdas canlısı bir insan değilim herkeslede samimi olmam
:KK70: lojman ve dedikodu aman aman ben de lojmandayım...komşuluk denen şeyden soğudum dedim kimseyle görüşmesem daha iyiymiş...o ona senin dediğini söylüyor o öbürüne ...özel diye anlatıyorsun bir bakıyorsun ooo üstünü süslemiş neler anlatmış tanımadıklarına bile bir iki kişiyle kavga ettim bile :KK70:

en iyisini yapmışsınız ..

:KK70: lojman ve dedikodu aman aman ben de lojmandayım...komşuluk denen şeyden soğudum dedim kimseyle görüşmesem daha iyiymiş...o ona senin dediğini söylüyor o öbürüne ...özel diye anlatıyorsun bir bakıyorsun ooo üstünü süslemiş neler anlatmış tanımadıklarına bile bir iki kişiyle kavga ettim bile :KK70:
Kadin kadinin kurdudur hesabi desenize ben ilk basta arkdas isine girmeyi düşünmüyorum arti soyle birsey dedi arkadasim esinle yada ailenle ilgili olan sikintin olur ozelin olur kimseye anlatma yani kisacasi dedikodu malzemesi verme dedi zatej herkes orda arkdas yapma derdinde olduğu için bi anda cok siki arkdas alip sonra ayriliyolarmis ben bastan ogudumu aldim

Kadin kadinin kurdudur hesabi desenize ben ilk basta arkdas isine girmeyi düşünmüyorum arti soyle birsey dedi arkadasim esinle yada ailenle ilgili olan sikintin olur ozelin olur kimseye anlatma yani kisacasi dedikodu malzemesi verme dedi zatej herkes orda arkdas yapma derdinde olduğu için bi anda cok siki arkdas alip sonra ayriliyolarmis ben bastan ogudumu aldim
aynen hepimiz gurbetçiyiz komşu olalım iyi olalım kafası yok..bir yarış içindeler sen anlatmasan bile bir bakıyorsun kendi kocasıyla yatıp kalktığını anlatıyor şaşırıyorsun..
benim on yıldır çocuğum olmuyor tedavilerle uğraşıyoruz hani kendi halime üzülüp bir anda insan dolar ağladım arkamdan psikolojisi bozuk demişler..dedim benim yaşadıklarımı yaşasınlar bakıyorum onlarda da psikoloji kalıyor mu?
kadının 2 tane çocuğu var evimde misafir ay ben hissediyorum 3. çocuğum da olacak gibi diyor dedim ya insanlarda insanlık kalmamış ben bunu anladım..

Doğum Adana ama şu an İstanbul dayım değişik memleket ve şehirler değişti

Vay vicdansiz cocugu olmayan insana boyle denirmi tam sac bas dalmalikta iste rabb8m en kisa surede kucağınızj doldursun siz hic uzulmeyin allaha havale edin ben8mde komşum var oyle ayni boyle tip mesela ben esyali evde oturuyorum aklinca bana hava atıyor esyalariyla ama hic takmiyorm gormezden geliyorm ama icten ice benide merak ediyor napiyorim ne ediyorum diye kisacasi insanlar cok degisik olmus birde sunu anlamiyorm bir kadin nasil esiyle olan cinsel hayatinu baska kadina anlatir sonucta edep haya utanma olur insanda biraz allah böyle insanlara utanma versin aminn

Vay vicdansiz cocugu olmayan insana boyle denirmi tam sac bas dalmalikta iste rabb8m en kisa surede kucağınızj doldursun siz hic uzulmeyin allaha havale edin ben8mde komşum var oyle ayni boyle tip mesela ben esyali evde oturuyorum aklinca bana hava atıyor esyalariyla ama hic takmiyorm gormezden geliyorm ama icten ice benide merak ediyor napiyorim ne ediyorum diye kisacasi insanlar cok degisik olmus birde sunu anlamiyorm bir kadin nasil esiyle olan cinsel hayatinu baska kadina anlatir sonucta edep haya utanma olur insanda biraz allah böyle insanlara utanma versin aminn
çocuksuzluğumu lojman ortamında dibine kadar yaşadım..
insanlar gerçekten de bir tuhaf olmuş ..
sonra toptan hırsımı aldım bazen hanım hanım oturmakla da olmuyor..ama o an gerçekten de ALLAH'A havale ettim..burada da aynı herkes eşyasıyla tabağıyla bilmem ben çok titizim de yok düzenliyim de sanki gerisi hep pis..ya aklıma gelmeyen şeyler gördüm insanlar görgüsüzlükleriyle övünür olmuş..garip ama..

Merhaba kızlar yaklaşık iki aydır buralarda topik topik geziyorum hamile kalmaya çalışıyorum bir düşüğüm oldu, o gebeliğin de evlendikten bir yıl sonra olmuştu yaklaşık 7 aydır hamile kalmaya çalışıyorum. Aralıklı olarak eşimle kavgalarımız ve tartışmalarımız oluyor bunun büyük çoğunluğu tabiki kayınvalidem ile alakalı. Eşim annesine çok düşkün sürekli onu aramamı sormamı istiyor ben ise kendi annemi bile sık sık arayıp konuşmam yapım değil. Eşim istiyor diye onun baskılarıyla zar zor arıyorum kavga ediyoruz aramıyorum diye 2-3 gün aynı evinde yabancı gibi yaşıyoruz hiç konuşmuyoruz çünkü inadından ölür yine de dönmez… sonra ben yine dayanamıyorum annesini arıyorum barışıyoruz zaten evlendiğimizden beri neredeyse 3-4 ayda bir ailesinin yanına gidiyoruz ailesi başka şehirde yaşıyor. Sörf eşim istiyor diye istediği şeyleri yapmaya çalışıyorum ama hiçbir şekilde ne ona ne kv yaranamıyorum annesi ameliyat oldu kızı bile bakmadı ben gittim yanında kaldım ben kürtaj olduğumda ne kv ne görümcem aramadı bile neyse uzun konuştum kusura bakmayın lütfen ama eşimle olan tüm bu süreçler beni çok yıprattı sürekli kavga halinde olmak sürekli alttan almak beni düşünmeye itti ve bugün saatlerce oturup neler yaşadığımı düşündüm.. Belki de bu hamile kalamama, düşük hepsi Allah tan gelem işaretlerdi ve ben bunları görmek istemedim şimdiye kadar. Belki hamileliğim olsa doğum yapsam bu kavga gürültü ile beni çok daha zorlu süreçler bekleyecek bilemiyorum. Zaten sürekli bir kavgalı bir barışık olduğumuz için yumurtlama günlerini de değerlendiremiyorum ve bakıyorum artık sadece tek heves eden tek uğraşan benim… Tüm bunları düşündükten sonra en büyük hayalim olan annelikten ağlayarak haykırarak vazgeçiyorum… Okuyan herkese şimdiden teşekkür ederim çok uzun oldu ama artık birileriyle paylaşmazsam dayanamayacağım lütfen yorumlarınız ile bana destek olun çok zor durumdayım

Yaa ne güzel hangi şehir bizim bu hafta Bursaya çok sıcak veriyor

merhaba canım istanbulda havalar nasıl?
Şu an sıcaklar başladı

X