Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Merhaba canim bende burcu 24 yasimdayim 16 aylik evliyim 3 aylik bir kizim var 3 hafta oldu katilali daha once baska bibtakimla 20 kilo verdim
Ay burcum 16yı ay değilde yıl okumuşum aklım çıktı 8 yaşındamı evlenmiş bu kız digorum :KK70:

İyi yıllar kızlar dün tartildim 93 geldim tam uysam belli daha fazla veririm
Dün ve bugün yediklerini yazıyor m
Dün
Sabah
1 yumurta 1 bardak çay
Öğle
Cacık
5 kaşık bulgur pilavı
Akşam
3 tane içli köfte
Salata1 kase tarhana çorba
2 lt şu
Çerez yedim sonrasında yılbaşından dolayı
Leslie

Bugün
Sabah

Sahanda yumurta 1.5 yumurta dan yapıldı
1 ince dilim peynir
2 dilim ekmeklecay
Biraz patates

Öğle
Yoğurtlu bulgur pilavı

Akşam
Tost yedim
2 lt su
SporLeslie
Cnm olmamış. Bulgur pilavı olmamış tost patates olmamış. Ama zamanla arkadaşlarımızın menülerine bakarak düzeltirsin:)
Kızlar akşamları cozutuyorum nasıl engelleyebilirim eşim sağolsun hergün tatlı getiriyor eve yemiyorum ama zor dayanıyorum
Kendini 3 gün tutarsan kendiliğinden yemezsin cnm. Bende sen gibiydim. Eve aldırmazdım. Şimdi hiç karışmıyorum hatta bende gidince alışverişe alıyorum. Evde oşduğunu bilipte yememek beni daha çok motive ediyor. Diğer türlü evde olmuyor ama ilk fırsatta bulup yiyorum. Alışırsın iradeni tut bi kaç gün..
Boy 1 65
Kilom69
çok bi fazlalığın yok eğer burada düzenli paylaşım yapar ve öğünlerini bize göre ayarlarsan kısa zamanda verirsin cnm
Bu günkü menüm
Sabah 9.30
1 kk peynir
1 haşlanmış yumurta
Salatalık
Marul
1 dilim ekmek

Öğlen 14.00
Patlıcan salatası
1 kase yoğğurt
1 dilim ekmek

Ara 17.00
1 dilim ekmek
1 kk peynir
(Kızlar çok içim kazındı. )

Akşam 19.00
2 yk kaşığı et kavurma
2 lokms ekmrk
1 bardak ayran.

2 litre su ve 30 dk yürüyüş.
Kızlar bu gün şunu anladım ara öğünsüz benim iş zor.
ayyy patlıcan salatasıııı bayılırıııımmmm.... Afiyet olsun cnm bnm.
Kuşum valla ben de hiç sevmem temizlik yapmayı. Annemin evinde de yapmadım. Kendi evimde de 1.5 yillık evliyim ilk kez kendim temizledim. Diyette olmasam spor olacağinı düşunmesem kendim yapmazdım.. akşama ķadar yemek yapayım ama temizlik yapmayayım o kadar ki sevmiyorum..
AAynen.. akşama kadar 10 çeşit yemek olsun ama temizlik olmasın...
Kızlar
Biraz hayallerinizden beklentilerinizden bahsedin
Ayyy mefkuşçumm
birsürü var. Ama en çok istediğim tabiki başta sağlık huzur ve mutluluk ama bi butik pastanem olsun çok isterim. Şuan mümkün değil eşimin işinden dolayı taşradayız ama ileride ankaranın göbeğinde tatlı minik bi pastanem olsun :)))
İnsanın bişeyler üretmesi ne güzel
Bide becerikli hatunumuz varmış burda

Birisi daha dikiş dikiyodu sanki ama kimdi hatırlayamadım
@Sihirli elma
Nurcum senmiydin dikiş diken
Bendim mefkuş :) Ama ben kursa falan gitmedim. Kayınvalidem makinasını bana vermişti. Bende yavaş yavaş kendim öğrendim profesyonel değilim yani. Kendime çalışıyorum.
Iyi geceler kızlar bugün hic giremedim koye gittik sabah menu anlamında kotu oldu biraz ama ins iki günde toparlayip pzt ye eksi olmak istiyorum biraz arttim haliyle iki gun ust uste kaçamak olunca

Sabah
1h yumurta beyazi
1kkk peynir
Domates salatalık
5-6zeytin 2biber

Koye gittik

Ara
3mandalina

Ogle
1corek 1kase yoğurt

Aksam
1kepce patatesli tavuk
1tabak taze fasulye
Salata ayran

Ara
3lestane 2mandalina
2lt su azonce tamamladım
Spor yok

Mandalinaların sayısı ve çörek dışında çok gözüme batan bişey olmadı :)

Ay burcum 16yı ay değilde yıl okumuşum aklım çıktı 8 yaşındamı evlenmiş bu kız digorum :KK70:

Cnm olmamış. Bulgur pilavı olmamış tost patates olmamış. Ama zamanla arkadaşlarımızın menülerine bakarak düzeltirsin:)

Kendini 3 gün tutarsan kendiliğinden yemezsin cnm. Bende sen gibiydim. Eve aldırmazdım. Şimdi hiç karışmıyorum hatta bende gidince alışverişe alıyorum. Evde oşduğunu bilipte yememek beni daha çok motive ediyor. Diğer türlü evde olmuyor ama ilk fırsatta bulup yiyorum. Alışırsın iradeni tut bi kaç gün..

çok bi fazlalığın yok eğer burada düzenli paylaşım yapar ve öğünlerini bize göre ayarlarsan kısa zamanda verirsin cnm

ayyy patlıcan salatasıııı bayılırıııımmmm.... Afiyet olsun cnm bnm.

AAynen.. akşama kadar 10 çeşit yemek olsun ama temizlik olmasın...

Ayyy mefkuşçumm
birsürü var. Ama en çok istediğim tabiki başta sağlık huzur ve mutluluk ama bi butik pastanem olsun çok isterim. Şuan mümkün değil eşimin işinden dolayı taşradayız ama ileride ankaranın göbeğinde tatlı minik bi pastanem olsun :)))

Bendim mefkuş :) Ama ben kursa falan gitmedim. Kayınvalidem makinasını bana vermişti. Bende yavaş yavaş kendim öğrendim profesyonel değilim yani. Kendime çalışıyorum.

Mandalinaların sayısı ve çörek dışında çok gözüme batan bişey olmadı :)

Bende once ne yazmisim bilio musun 16 aylik hamileyim :KK70:

Ayyy mefkuşçumm
birsürü var. Ama en çok istediğim tabiki başta sağlık huzur ve mutluluk ama bi butik pastanem olsun çok isterim. Şuan mümkün değil eşimin işinden dolayı taşradayız ama ileride ankaranın göbeğinde tatlı minik b
İnsanın böyle hayalleri olmasıda güzel
İnşallah bigün pastahanene kavuşursun
Demekki mutfakta çok iyisin
Bendim mefkuş :) Ama ben kursa falan gitmedim. Kayınvalidem makinasını bana vermişti. Bende yavaş yavaş kendim öğrendim profesyonel değilim yani. Kendime çalışıyor
Olsun güzelim insanın elinden her işin gelmesi çok güzel

Kuşum valla ben de hiç sevmem temizlik yapmayı. Annemin evinde de yapmadım. Kendi evimde de 1.5 yillık evliyim ilk kez kendim temizledim. Diyette olmasam spor olacağinı düşunmesem kendim yapmazdım.. akşama ķadar yemek yapayım ama temizlik yapmayayım o kadar ki sevmiyorum..
Ayni bende öyleyim en sevmediğimde ütü

X