Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

6.takimdan sevgiler :KK200: Yeni yiliniz kutlu olsun kizlar 2016 hepimize huzur mutluluk ve fit gunler getirsinn :KK200::KK49:En Büyük KK
Teşekkür ederiz canım hepimize inşallah :)
simdi gelelim yilin son gunu malum
yarin tam bir maraton kosmaya hazirlaniyom ben sahsim adina
ki cok pis bir huyum var ben diyetteyken asabi olurum biliyonuzmu
o nedenle siki yonetim basliyor hanimlar
bu izin konusunda kendimi anlatabildim umarim tek bir kelime duymak istemiyorum
cok onemli isiniz varsa paylasimi idare ederiz ama keyfi gitmeleri yasakliyorum

nehir sen yaptiginin farkindasin demi, sanirim bu olaylada benim nasil biri oldugumu az cok tanidiniz.bu seneyi hic kimseyi kirmadan kapatmak istiyorum.verdigin sozu unutmamani diliyorum-gerci ben unutmam sen unutsanda-ve izinini kaldiriyorum.

takim arkadaslarim bugun tum olumsuzluklari, tum hatalarimizi ve sisko gunlerimizi, o olmamasi gereken kacamakli menuleri geride birakip son sisko yilbasi partimizi yapiyoruz icimizde anlastikmi.
yarin yeni baslangic, yeni bir yil ve yeni bir biz olarak uyanmamizi diliyorum.hepinize musmutlu ve aynaya baktiginizda kendinize asik olacaginiz bir yil diliyorum.hepinizi cok seviyorum.
Tamam kaptanim teşekkür ederim.

***9.TAKIM 446.Etap ***

Seydan94 (69/68/1/%1.45)
-Bin muhteşem gunes- (97.6/96.3/1.3/%1.33)
Poniponna(84.8/83.5/1.3/%1.53)
Ariver(74/72.2/1.8/%2.43)
kartanesi58(70.3/69.5/0.8/%1.14)
mstb(69.7/69.5/0.2/%0.29)
kkkmevsim5(74.6/74/0.6/%0.80)

burcugncy(75.3/74.5/0.8/%1.06) Daha önce 13.takımdan mezun olmuştur. 2.defa karne alamicağı kendisine bildirilmiştir.başlangıç tarihi 17 aralık başlangıç kilosu 75.6 hedef kilo 65
masal3487(70.9/70.2/0.7/%0.99) yeni üye başlangıç tarihi 18 aralık başlangıç kilo 71.9 hedef kilo 57

9.takım genel ortalama: %1.224

nehircim iznini kaldırdım bi yanlışlık yoksa bi eksiklik yada yoksa listeyi paylaşıyorum kızlar?
Tamam canım eline sağlık.
Ortalama çok güzel 1. Olur muyuz ki
3.takımdan hepinize musmutlu sağlıklı huzurlu ve kilo almadan geçirecek bir yıl dilerim :KK200::KK200::KK200::KK200:
Teşekkür ederiz canım bu yıl hepimizin yılı olsun inşallah :)

Ya simdi listeye girince cikmamak gerekiyor mezun olana kadar anladigim kadariyla.Ben Allah nasip ederse bebek dusunuyorum hemen olurmu olmazmi onu da bilmiyorum ama olursa nasil olacak gruptan cikmam gerekecek oylemi?

Ya simdi listeye girince cikmamak gerekiyor mezun olana kadar anladigim kadariyla.Ben Allah nasip ederse bebek dusunuyorum hemen olurmu olmazmi onu da bilmiyorum ama olursa nasil olacak gruptan cikmam gerekecek oylemi?

tatlım 2 ay sonra hamilelik nedeniyle izine ayrılabilirsin bildiğim kadarıyla

işte 10 kilo vermiş halimmmm:KK51:
yLlPGN.jpg

D4RlOm.jpg

simdi gelelim yilin son gunu malum
yarin tam bir maraton kosmaya hazirlaniyom ben sahsim adina
ki cok pis bir huyum var ben diyetteyken asabi olurum biliyonuzmu
o nedenle siki yonetim basliyor hanimlar
bu izin konusunda kendimi anlatabildim umarim tek bir kelime duymak istemiyorum
cok onemli isiniz varsa paylasimi idare ederiz ama keyfi gitmeleri yasakliyorum

nehir sen yaptiginin farkindasin demi, sanirim bu olaylada benim nasil biri oldugumu az cok tanidiniz.bu seneyi hic kimseyi kirmadan kapatmak istiyorum.verdigin sozu unutmamani diliyorum-gerci ben unutmam sen unutsanda-ve izinini kaldiriyorum.

takim arkadaslarim bugun tum olumsuzluklari, tum hatalarimizi ve sisko gunlerimizi, o olmamasi gereken kacamakli menuleri geride birakip son sisko yilbasi partimizi yapiyoruz icimizde anlastikmi.
yarin yeni baslangic, yeni bir yil ve yeni bir biz olarak uyanmamizi diliyorum.hepinize musmutlu ve aynaya baktiginizda kendinize asik olacaginiz bir yil diliyorum.hepinizi cok seviyorum.

Mutlu yıllar olsun :KK15:

Yeni yıl hepimize sağlık, mutluluk ve barış getirsin.
Um:KK15::KK15::KK15:alımki gelen gideni aratmasın....

Amin canım hepimize

işte 10 kilo vermiş halimmmm:KK51:
yLlPGN.jpg

D4RlOm.jpg

İyi gitmiş baya fark var

Kızlaarr cumartesi eşimin kuzeninin nişanı var. İki hafta önce arkadaşımın elbisesini almıştım giymek için denemiştim olmuştu. Ama göbeğim çıkmıştı yapışmışyı çünkü. Korse takarım diye düşünmüştüm. Sabah eşim bi dene dedi denedim ve gözlerime inanamadım beli bol bile cuk diye oturdu. Giyip giymemek konusunda kararsızdım ama artık değilim yuuppppiiiiii:KK73:
Herşey sizlerin sayenizde çok teşekkür ederim kızlarr:KK15:

Kızlaarr cumartesi eşimin kuzeninin nişanı var. İki hafta önce arkadaşımın elbisesini almıştım giymek için denemiştim olmuştu. Ama göbeğim çıkmıştı yapışmışyı çünkü. Korse takarım diye düşünmüştüm. Sabah eşim bi dene dedi denedim ve gözlerime inanamadım beli bol bile cuk diye oturdu. Giyip giymemek konusunda kararsızdım ama artık değilim yuuppppiiiiii:KK73:
Herşey sizlerin sayenizde çok teşekkür ederim kızlarr:KK15:
Senin adina cok sevindim canim.Ileriki haftalarda daha cok verecez insallah.Tam gaz devam:KK49:

X