Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Ben hep elif dedim.gencayda iki isim istedi elif ada oldu bizimki eliflerin karakterine bayilirim ben elif harfi gibi dik ve birinci

İkisini de kullanıyormusunuz. Benim kızlarımın ismi de 2 isim ve ikisini de kullaniyorum sürekli.

Bugünkü menüm şöyleydi:

SABAH:
*1 haşlanmış yumurta+1 dilim tam buğday ekmeği

ARA ÖĞÜN-1:
*1 sütlü nescafe+5 badem

ÖĞLE YEMEĞİ:
*1 kase mercimek çorbası

ARA ÖĞÜN-2:
*1 mandalina

AKŞAM YEMEĞİ:
*Tavuk ızgara+ayran

SU:
*2 litre+1 fincan kaynamış kiraz sapı

SPOR:
*1 saat yürüyüş

Süper menü. Tebrikler

inşaAllah ablacım diyet psikolojisinden tamamen çıkmıştım günde 12 saat çalış eve gel yemek bulaşık temizlik çocukğun sorumluluğu vs. derken birde diğer sorunlar herşeyden vazgeçtiğim bir dönemdi hiçbirşey umrumda değildi şükür toparlandım geçen sınavlarda iki dersin birinden 30 diğerinden 25 almışım ona çalışıyorum şimdi geceleri 10 gündür tartılmadım yarın bir tartılayım ona göre yol izleyelim inşaAllah...

Gülsüm hoşgeldin canım. Hadi gel buraya.

Mefkuş ben yılbaşına kadar tam diyet degil de dikkat edeceğim. Ama yılbaşından sonra listelerle yapmak istiyorum. Ben kendimi öğle daha iyi hissedecegim. Nedense.
Kendime iki tane 40 beden pantolon aldım. Dolabımın en üstüne koydum. Hırs yapayım diye.

Mefkuş ben yılbaşına kadar tam diyet degil de dikkat edeceğim. Ama yılbaşından sonra listelerle yapmak istiyorum. Ben kendimi öğle daha iyi hissedecegim. Nedense.
Benim umutlarda yılbaşına kaldı tatlım
Geçen senede yılbaşında başlamıştım
Belki bu seferde başlar bi 40 Kilo daha veririm
Dermişimmmmm

Heralde kadınların yüzde 90 nı yılbaşında diyete başlıcak :KK48:
2 ocakta bırakmayanlar devam ederler

Bu arada diğer topikteki defne sayesinde önceki resmini buldum aradaki farkı bulunuz. Bulamazsanız cevap 8 kg:KK14:

Eklentiler

• 2015-12-30_09.45.37.jpg
    2015-12-30_09.45.37.jpg
    59,2 KB · Görüntüleme: 40
günaydın mefkurem başkan sizmisiniz evet kabul ediyorum benden yana sıkıntı yokda sizin için belki şu problem olabilir ben süt iznimden dolayı işten erken çıkıyorum ve cumalrıda iiznliyim evdede internetim yok zaten vaktimde yok hfatnın ilk 4 günü ful aktif olabilirim ama isterseniz misafir olarak takımınızdfa aktifde olabilirim benim için amaç paylaşım tanışma motive olma

Benim umutlarda yılbaşına kaldı tatlım
Geçen senede yılbaşında başlamıştım
Belki bu seferde başlar bi 40 Kilo daha veririm
Dermişimmmmm

Heralde kadınların yüzde 90 nı yılbaşında diyete başlıcak :KK48:
2 ocakta bırakmayanlar devam ederler
Yok inan bırakmayacağım. 77 kiloda bile ne kadar rahat ediyordum. Şimdi 83 üm rahatsız oluyorum.
1 ocakta tartılacağım. Ve o kilonun üstünden 1 ay içinde listeye girme hedefi koydum kendime.

günaydın mefkurem başkan sizmisiniz evet kabul ediyorum benden yana sıkıntı yokda sizin için belki şu problem olabilir ben süt iznimden dolayı işten erken çıkıyorum ve cumalrıda iiznliyim evdede internetim yok zaten vaktimde yok hfatnın ilk 4 günü ful aktif olabilirim ama isterseniz misafir olarak takımınızdfa aktifde olabilirim benim için amaç paylaşım tanışma motive olma
Hayır cnm kaptan berilceee berilceee
Ben yardımcıyım

Zaten bol paylaşımın amacıda motive olmak tatlım
Yoksa hepimiz biliyoruz ne yapmamız gerektiğini
Tek eksiğimiz motivasyon, bunuda burda birbirimize destek olarak tavanda tutmaya çalışıyoruz
Zayıflamak hem sabır hemde disiplin işi
Burdaki birçok kişi defalarca diyet yapıp tekrar geri alanlar
Çünkü sıkıldığımız yorulduğumuz zamanlarda bizlere destek olacak bizi anlayacak insanlara ihtiyacımız varki tekrar toparlanıp devam edebilelim
Burdada hepimiz aynı dertten muzdarip olduğumuz için ancak böyle uzun süre devam edebiliyoruz ve zamanın nasıl geçtiğini anlamıyoruz

Sende vakit buldukça gelmeye çalışki hem kaynaşalım hemde hep beraber çıtır olalım

Kısaca nekadar paylaşım okadar motivasyon fıstık

Evet cnm artık kurtulalım şu beladan

Bence de mefkuş. Bunun için senin artık cok az kalmış. Ama benim aralıksız 6 ay burada olmam lazım. Ama mayısın sonuna hedefime ulaşacağım. Güzel guzel ciciler alacağım.
Yüzünü görmediğim için eminim 1.fark yüzdür
Sonra en başta göbek bel kol sırt basen bacak :KK9: :KK9::KK9:

Yüz çok fark ediyor.
Ama benim temel sorunum basen ve bacaklar. Heryer gidiyor. Orası en son.

Bence de mefkuş. Bunun için senin artık cok az kalmış. Ama benim aralıksız 6 ay burada olmam lazım. Ama mayısın sonuna hedefime ulaşacağım. Güzel guzel ciciler alacağım.

Yüz çok fark ediyor.
Ama benim temel sorunum basen ve bacaklar. Heryer gidiyor. Orası en son.
Güzelim bende az kaldı diye diye aylardır yerimde sayıyorum
Keşke tr ye gitmeseydim şimdiye çoktan mezun olduydum
Düzeni bi boyunca oturtması çok zor oluyor

MEFKURE TABİKİ SENİ ANLIYORUM BEN GEÇMİŞTE 1. TAKIM VE 3. TAKIMDA ÜYELİĞİM VAR HİÇ MEZUN OLAMADIM AMA BENİŞ ÇOK KAMÇILAMIŞTI SEN KAÇ YAŞINDASIN KAÇ KİLO VERDİN BİRAZ KENDİNİ TANITIRMISIN KAÇ AYDIR BU TAKIMDASIN SANIRIM BAYA İYİ KİLO VEREN ÜYELERİ VAR BU TAKIMIN

X