Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

AdaisyLove canim eğeresin destek oluyorsa bence dene derim bu isler nasip kismet bi bakarsin satislarin cçokiyi olur buyutursun bile ama yinede sen daha iyisini bbilirsin canim bemim
Çok teşekkür ederim Kankisim.
Düşündüm iyice bence her işte risk vardır risk almadan buyuyemeyiz o yüzden denicez. .inşallah her şey iyi olur
Kızlar bugün kü menüm
Sabah
2 yumurtadan omlet
Akşam
1 tabak nohut
1 kase yoğurts
Salata
Su 2 2.5 lt vardır
Spor yok
Menü güzel canım
Geçmiş olsun canım menün iyi
Menüm
Sabah 1 b süt, 5 bisküvi
Öğle, 1 d börek, 1 kk peynir, çay,mandalina
Ara,neskafe
Akşam, 1 tabak kuru fasulye,2 yk pilav, salata

Su,2 lt
Spor,yok
Canım menünü beğenmedim.
Lütfen titre ve kendine gel.
Dünkü arti seni öyle yildirmasin.
Canım benim çok sevindim.
Gözünaydın
Allahım evlatlarimizin acısını göstermesin
menumu yazayim
sabah
kepekli ekmege yumurta domates sandwich
5 zeytin
ögle
1 minik tabak patlican
1dl ekmek
1 elma
aksam
1 kase yayla corbasi
1 minik tabak ispanak
yarim lahmacun

su 3 lt
spor yok
Lahmacun gündüz olsa daha iyi olurdu kaptanim
Menün gayet iyi canim

Kızlar dün akşam girmedim bayagi birikmiş geçmiş.
Yanlış anlamayin ama girmek istemedim dün.
Zuhal ablaya çok üzüldüm ben.
Gerçekten etkisinde kaldım.
Dün tüm gece onu düşündüm
Gözlerim doldu hep.
Şimdi bile ağlayarak yazıyorum.
Burdan birine anlatsam dalga geçer benimle.
Sanal manal der.
Ama ben gerçekten çok seviyormusum.
İnşallah bizsiz çok uzun süre dayanamaz geri döner.

Günaydın herkese. Bu aralar hem fiziksel hem de ruhsal olarak kendimi pek iyi hissetmiyorum. İzne ayrılmak istiyorum ve şimdiden teşekkür ediyorum
Bu hafta çoğumuz için zor geçiyor. Buradan uzaklaşma şefim çok güzel kilo veriyorken, hissizlik için doktora git mutlaka

Bu hafta çoğumuz için zor geçiyor. Buradan uzaklaşma şefim çok güzel kilo veriyorken, hissizlik için doktora git mutlaka

Günaydın arkadaşlar, bu sabah motive olmuş şekilde uyandım bir avuç bademimj ve mandalinami yedim,kızımla ilgileyim birazda çamaşırlar var hiç sevmiyorum ev işini

tatlım sanırım sıkıldım. ben hiç hayatımda bu kadar diyet moduna girmemiştim. ya da hiç kilo verme gibi bi gayretim olmadı hep zayıftım. şimdi zor gelmeye başladı. bir de buranın sorumluluğu var ya yani hadi yediklerime yine dikkat ediyorum ama hepiniz burada aktif yer alırken ben sık giremiyorum ve girsemde hızlıca kısa yorum yapıp kaçmak zorunda kalıyorum ve bu durum beni rahatsız ediyor. yani size karşı kendimi sorumlu hissediyorum ve yapamadığımda huzursuz oluyorum. kızım bazen anne sen kadınlar kulübünü benden çok mu seviyorsun diyor gündüz o okulda ben işte akşam da istiyor ki ilgileneyim. oğlum da zaten gündüz görmediği için kucağımdan inmiyor bazen gece uykudan uyanıp yazıyorum. bu da beni yoruyor. ondan yani yoksa sizlerle olmak çok keyifli.

Tamam canim bakayim oglen bir saat aram var olmadi haslama sebze yaparim tesekkur ederim fikirlerin icin
ben bir bos zamanimda burda daha once yapip yedigimiz pratik yemekleri yazayim sana hazirlamasi 5 dakika felan aksamdan hazirla yada hafta sonu koy dolaba
ne yiyecem derdi olmasin
evdeki yemekleri de yiyecek olanlara gore yap

kiz urfaliyiz yarimla kurtuldun diye alkis isteim ben
laf aramizda pek bir guzel yaparim
Günaydın arkadaşlar, bu sabah motive olmuş şekilde uyandım bir avuç bademimj ve mandalinami yedim,kızımla ilgileyim birazda çamaşırlar var hiç sevmiyorum ev işini
poni gozum ustunde silkin en kisa yoldan kendine gel
seni anlattiklarin ve anlatmadiklarinla taniyorum
gecseklik vicdan azabi sonra teselli yemege gomulerek bir dongudesin
budurum hosuma gitmiyor sana son uyarim bak kendine gel
yoksa seni birakirimda borege keke gomulurum sanma
tacizlerim devam eder
bugun kh siz menu istiyorum annem senden

canlarim bugun biraz yogunum ikizlerin noel kutlamasi var okulda mecbur oraya girecem
dunku lahmacunlari servic edecem
sonra elifi alip baleye goturecem
bir ara esime sipalari verip aksamki mevlut kandili icin camiye gidecem
yani cokkkkkkkk isim var
aksam burdayim ona gore

Benimde eşim dün ilk defa bna vakit ayirmiyorsun hep oraya takılıyorsun dedi haklı ama bu bi süreç bu süreci yasamazsak özellikle ben zayiflayamam ki 8 yıldır 80 lı kilolardaydim. Toparlandim kendime geldim. Sende çok iyi kilo veriyorken gitme çok az kaldı kilon

Tamam kaptanım toparlanıp devam ediyorum.

izin konusunda birseyler ekleyip kacacam
15 kisilik kor topal giden bir grup yerine 5 saglam kisiyle yola devam eden hedefe odakli bir grubu hep tercih etmisimdir.
hergun acaba kim gidecek diye ugrasmak istemiyorum
gidenler kendileri kadar kalanlarada haksizlik ediyorsunuz bunu bir dusunun
giderken hem kendi motivasyonunuzu bozup daha fazla kilo alacaksiniz kalanlarda sizin gidisinizle grup dagilirmi panigine dusuyor.
ama gidene dur dememe karari aldim bilin lutfen beni yanlis anlamayin
isteyen kalir ve zayiflar, ben hepinizi seviyorum ve yasamadiginiz kadar aci yasadim kilo konusunda.o nedenle gidecek olanlar, aklindan gecirenler cumaya kadar kesin kararinizi verin.ya istediginizi yapin kilo ile savasin kendi yolunuzda, yada kalin hep beraber savasalim birbirimizin kilo vermesiyle sevinip, gaza gelip icten ice yarisip basariya ulasalim.
ben burdayim ve hepimize yetecek enerjim var.tanimasamda gormesemde sizi inanin herkesten dostum size cunku yemeyin diyorum.yarin siz tril tril giyinip salinirken inceden hem sizinle hem kendimle grur duymak icin
ben diyecegimi dedim kaliyorsaniz hosgeldiniz, gidiyorsaniz ne deyim bir kez daha dusunun diyorum
sevgiyle kalin bana okunacak birsuru sayfa yazin

esinden zaman calmiyorsun
kendine zaman ayiriryorsun boyle dusun lütfen
senin zayiflaman esinin guzel bir kadina sahip olmasi demek
paylasilan zamnin genisligi degil kalitesi onemli poni bunu unutma
hele senin izin konusunda agzini dahi acmani istemiyorum
gözumun önunde erimeni seyredecem ben

Cok iyi olur canim yazarsan cok sevinirim cokta dua ederim sana

Evet cnm 2 mil ile basladim ben 5mil e kadar gidicem yine. Bide ebruyla plates yapiodum ama sezeryan oldugum icin suan ona imkan yok. Oldugun yerde yurumekten ziyade aerobik hareketlerde var
Bende sen söyleyince videoları izledim. Bende senin tavsiyenle başlayım bari iyi olur.acık erisin şu yağlar :))

Günaydın cnm.
Çok sinir bozucu bi durum illa ye ye diye tutturuyolar. Biyere gitmek istemiyorum valla..

Ay biz yeni katildik gruba ama yaprak dokumu gibi herkes cikiyor birer birer
Aynen...

Günaydınlar. Gününüz mutlu geçmesi dileyiğle.
Ben beğendi çok hafif ve sağlıklı olmuş.

bende hiç sevmiyorum şu ev işini sorma gitsin.. heleki çamaşır bitmiyo..
Gunaydin kizlr sipa gec uyudugu icin bubsaate kadar uyumusuz

Kandiliniz mubarek olsun
Seninde cnm.

Bu arada kizlar kandiliniz mubarek olsun.Bu gece icinizden gecen, dinizden dokulen tum dualariniz kabul olsun insallah.
seninde mübarek olsun cnm
Kandiliniz mübarek olsun kızlar. Benimde işim vardı ancak girdim.
seninde cnm

Öyle mi kaptanim bir gün lahmacun yemeye geliriz sana tüm grup :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…