Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Tunaydin arkadaşlar :KK48: tabiki bu saatte uyanmadım ilk defa müge anlıyı bi olay için takipliyorum onu izliyodum yeni aldım telefonu elime. Herkesin kandili mübarek olsun hayırlı kandiller.

Ya daha biz yeni geldik gitmeyin kalın beraber savaş açalım o pislik yağlara kilolara. Hadi biraz motive bizim grup!!!

Buarada regl dönemim çok şiş hissediyorum kendimi ödem yaptım galiba bu hafta kilo kaybına uğramazsam sorun yaratirmi? Zaten bişey yiyemiyorum hastalık geçmedi. Sorumu cevaplarsanız sevinirim

Selam kizlar. Kandilinizi kutlarım. Grip geçmedi, hayatımda bu yaşıma kadar geçirdiğim en ağır gribi geçiriyorum diyebilirim. Elim kolum kalkmıyor. Burayada pek yazamıyorum. Ama menumle burdayim. Yazılanları takip ediyorum. Telefonun ekranına baktikça gözlerim sizlıyor. Bir an once iyileşip tekrar spora başlamak istiyorum.

Mrb kızlar sabahtan beri alintiliyorum olmuyo
@seydan canım mefkusum a cok selam söyle onsuz bi garip hissetsekte devam edeceğiz cunku eminim oda bunu isterdi onu çok seviyorum

berilceee berilceee kaptanım ben burdayim izin kilolarini temizleyip yola devam edicem kendi adıma düşüncek bişey yok ayni kararlılıkla ilerlemeye çalışıcam

mstb mstb canım egrr azda olsa vakit ayirabiliyosan devam et bak ben cok uzak kalmadigum halde toparlayamadim

@poniponna guzelim sende düşünme ayrilmayi sonra pismanlik fayda etmiyor

@ burcugncy canim bu hafta evet biraz cozuttum belki yenersin :63:ama bunun bi sonraki haftasida var emin ol gececem seni bu haftacik sevin bakalım:KK49::KK49:

Hepinizin kandili mübarek olsun

izin konusunda birseyler ekleyip kacacam
15 kisilik kor topal giden bir grup yerine 5 saglam kisiyle yola devam eden hedefe odakli bir grubu hep tercih etmisimdir.
hergun acaba kim gidecek diye ugrasmak istemiyorum
gidenler kendileri kadar kalanlarada haksizlik ediyorsunuz bunu bir dusunun
giderken hem kendi motivasyonunuzu bozup daha fazla kilo alacaksiniz kalanlarda sizin gidisinizle grup dagilirmi panigine dusuyor.
ama gidene dur dememe karari aldim bilin lutfen beni yanlis anlamayin
isteyen kalir ve zayiflar, ben hepinizi seviyorum ve yasamadiginiz kadar aci yasadim kilo konusunda.o nedenle gidecek olanlar, aklindan gecirenler cumaya kadar kesin kararinizi verin.ya istediginizi yapin kilo ile savasin kendi yolunuzda, yada kalin hep beraber savasalim birbirimizin kilo vermesiyle sevinip, gaza gelip icten ice yarisip basariya ulasalim.
ben burdayim ve hepimize yetecek enerjim var.tanimasamda gormesemde sizi inanin herkesten dostum size cunku yemeyin diyorum.yarin siz tril tril giyinip salinirken inceden hem sizinle hem kendimle grur duymak icin
ben diyecegimi dedim kaliyorsaniz hosgeldiniz, gidiyorsaniz ne deyim bir kez daha dusunun diyorum
sevgiyle kalin bana okunacak birsuru sayfa yazin
valla kaptan muhteşemsin. bilirsin bazen insanın motivasyonu düşüyor keyifsiz kalıyor. hayat da bazen insanı öyle yoruyor ki. herşeyi bırakıp gidesi geliyor insanın.... işte öyle bir dönemdeyim bu ara. sadece burası değil. seni seviyorum. sizleri seviyorum. tamam kör topal gitmiyeceğim elimden geldiğince yanınızda olacağım . kaçmayacağım :) benimle de gurur duyacaksın inşallah. az kaldı zaten 5 kilocuk. sayenizde verilecek olan 5 kilocuk. öpüldünüz

Bende sen söyleyince videoları izledim. Bende senin tavsiyenle başlayım bari iyi olur.acık erisin şu yağlar :))

Günaydın cnm.
Çok sinir bozucu bi durum illa ye ye diye tutturuyolar. Biyere gitmek istemiyorum valla..

Aynen...

Ben beğendi çok hafif ve sağlıklı olmuş.

bende hiç sevmiyorum şu ev işini sorma gitsin.. heleki çamaşır bitmiyo..

Seninde cnm.

seninde mübarek olsun cnm
seninde cnm

eskisi kadar hırslı değilim cnm spor konusunda yapmak gelmiyo içimden

Mrb kızlar sabahtan beri alintiliyorum olmuyo
@seydan canım mefkusum a cok selam söyle onsuz bi garip hissetsekte devam edeceğiz cunku eminim oda bunu isterdi onu çok seviyorum

berilceee berilceee kaptanım ben burdayim izin kilolarini temizleyip yola devam edicem kendi adıma düşüncek bişey yok ayni kararlılıkla ilerlemeye çalışıcam

mstb mstb canım egrr azda olsa vakit ayirabiliyosan devam et bak ben cok uzak kalmadigum halde toparlayamadim

@poniponna guzelim sende düşünme ayrilmayi sonra pismanlik fayda etmiyor

@ burcugncy canim bu hafta evet biraz cozuttum belki yenersin :63:ama bunun bi sonraki haftasida var emin ol gececem seni bu haftacik sevin bakalım:KK49::KK49:

Hepinizin kandili mübarek olsun

artık bilemicem ortak bu haftalık mı sevinirim yoksa hep mi sevinirim hodri meydan :KK62::21::KK68::KK68:

Tunaydin arkadaşlar :KK48: tabiki bu saatte uyanmadım ilk defa müge anlıyı bi olay için takipliyorum onu izliyodum yeni aldım telefonu elime. Herkesin kandili mübarek olsun hayırlı kandiller.

Ya daha biz yeni geldik gitmeyin kalın beraber savaş açalım o pislik yağlara kilolara. Hadi biraz motive bizim grup!!!

Buarada regl dönemim çok şiş hissediyorum kendimi ödem yaptım galiba bu hafta kilo kaybına uğramazsam sorun yaratirmi? Zaten bişey yiyemiyorum hastalık geçmedi. Sorumu cevaplarsanız sevinirim
Gitmiyoruz canım burdayiz biz biyere gitmiyoruz canım daha listede değilsin sorun olmaz ama listeye girisinde performansı na bagli cok verirsen daha cabuk girersin listeye yani iki haftada geçmiş olsun bu arada
Selam kizlar. Kandilinizi kutlarım. Grip geçmedi, hayatımda bu yaşıma kadar geçirdiğim en ağır gribi geçiriyorum diyebilirim. Elim kolum kalkmıyor. Burayada pek yazamıyorum. Ama menumle burdayim. Yazılanları takip ediyorum. Telefonun ekranına baktikça gözlerim sizlıyor. Bir an once iyileşip tekrar spora başlamak istiyorum.
Geçmiş olsun canim sana da dikkat et kendine bu grip cok agir gerçekten

Yok yok gitmemeye karar verdim. Kaptanımız berilceee berilceee sağolsun

Yok ya havlu atmadim ekdi olmak için elimden geleni yapıyorum ama sana ulaşmak biraz zor dun batırdı beni neysxikki brlkim suprus olur

ben çok eksiye düşemem cnm yediklerim genelde agır şeyler emziriyorum ama ben hızlı kilo veremem vermem için daha aktif hayatm olmalı 20 kiloyu verdiğim dönemde okuyodum kpss hazırlanıodum günümün çoğunluğu dışarda geçiyodu eve geliodum spor yapıodum ama şimdi tüm gün evdeyim tek aktif hareket yaptığm spor oluo kızla ilgilnmek için filan oturuyorum tahmin edersin

Canlarım şimdi ders bitti servisi beklerken size yazmak istedim.Öncelikle hepimizin kandili mübarek olsun.Bugün hiç kaçamak yapmadım,eve gidince de sporumu yapıcam inşallah.Diyetimize tutunalım ve moralimizi yüksek tutmaya çalışalım.Diyet gerçekten moral,sabır ve zaman işi.Dün bir duygusal patlamayla cuma izin ya da gitme kararı almıştım ama Beril bana akşam sıkı bir terapi yapınca kendimi koşu bandında buldum :) Zaman çok güzel bir zaman daha aralık sonu,eğer hedefe kilitlenirsek yaza çıtır oluruz canlarrrrr pes etmek yokkkkk :)

Canlarım şimdi ders bitti servisi beklerken size yazmak istedim.Öncelikle hepimizin kandili mübarek olsun.Bugün hiç kaçamak yapmadım,eve gidince de sporumu yapıcam inşallah.Diyetimize tutunalım ve moralimizi yüksek tutmaya çalışalım.Diyet gerçekten moral,sabır ve zaman işi.Dün bir duygusal patlamayla cuma izin ya da gitme kararı almıştım ama Beril bana akşam sıkı bir terapi yapınca kendimi koşu bandında buldum :) Zaman çok güzel bir zaman daha aralık sonu,eğer hedefe kilitlenirsek yaza çıtır oluruz canlarrrrr pes etmek yokkkkk :)

beril bu konuda çok iyi canım eğer öyle davranmasa mutlaka gevseyen çok olurdu iyi ki gelmişim diorum takıma benim eski kaptanımda öyleydi onun sayesinde vermiştim beril sayesindede vereceğimeinanıyorumEn Büyük KK

Canim.bence takilma o laflara hem.incecik.istiyorlar bizi hde laf ediyorlar buraya girmessek.bozuluyor bir şekilde diyet ve gittikçe kilo.aliyoruz
Benimde eşim dün ilk defa bna vakit ayirmiyorsun hep oraya takılıyorsun dedi haklı ama bu bi süreç bu süreci yasamazsak özellikle ben zayiflayamam ki 8 yıldır 80 lı kilolardaydim. Toparlandim kendime geldim. Sende çok iyi kilo veriyorken gitme çok az kaldı kilon

mstb mstb canim gitme bencede boyle en ufak buhranlarda buradan ayrikirsak birkaç ay sonra büyük bir oismanlik la geri döneriz emin ol.bu hafta benim.psikolojim çökük tu hala ayni ama yinede birakmadim burayi ve birakmayacagimda belki bocalayacagim belki haftalarca veremeyecwgi m ama.cik önemli bisey olmadiktan sonra da cikmam buradan düşünüyorum simdi iki ay gibi bir surede 8 kilo vermisim nurda olmasam çoktan birakmistim

Menum
Sabah
Yarim yumurta beeyazi
Salatalik narul maydanoz biber peynir zeytin

Ogle
Ispanaklı yumurta yogurt salata

Aksam
Patlican salatsi yogurt az corba olabilir daha yemedim

Su iki bitti bucuk olur

Spor neysxikki yok belki cardio yaparim yaparsam yazarim ponicim

Menum
Sabah
Yarim yumurta beeyazi

Ogle

Aksam

Su iki bitti bucuk olur

Rakip gayet guzel menu benim menum daha guzel olmali kacamak yapmamaliyim :KK62::KK62::KK48:

Aynen ben de öyle bi bunalmıştım ama berilin yazısı kendime getirdi

mstb mstb canim gitme bencede boyle en ufak buhranlarda buradan ayrikirsak birkaç ay sonra büyük bir oismanlik la geri döneriz emin ol.bu hafta benim.psikolojim çökük tu hala ayni ama yinede birakmadim burayi ve birakmayacagimda belki bocalayacagim belki haftalarca veremeyecwgi m ama.cik önemli bisey olmadiktan sonra da cikmam buradan düşünüyorum simdi iki ay gibi bir surede 8 kilo vermisim nurda olmasam çoktan birakmistim

Valla bu hafta benim de hem kilo hem moral anlamında kötü gidiyo. Ama sağol canım arada bi esiyorlar ya neyseki esinti gitti :)

Menum
Sabah
Yarim yumurta beeyazi

Ogle

Aksam

Su iki bitti bucuk olur

Sevdim menünü :KK66:

X