Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Geçen sene hamilelikten önce 75 kiloya düşmüştüm beni motive etmek için birşeyler yazar mısınız sizin düşünceleriniz önemli

Eki Görüntüle 1724407
Canim gayet iyiymis resmen evrim gibi
Bu arada bildirim biraz kotu tam tartilmadim ama arti 500 falan im
Belki sislik filandir ortak ama bole devam edersen seni yenerim gibi
112 den 64 E düşüp 34 beden giydim

Gozlerimin nasil.buyudugunu bilemezsin....

Bu arada kurallar dedigin kaptan menu filan mi genelde bu saatlerde paylasiyorum.bebek gorme nedeniyle misafirim cok oluyo

Kahvalti 11.00
2 tereyagli yumurta
1 kk peynir
1/4 kk tulum peynir
Domates salatalik biber
5 zeytin
Sekersiz cay
3 dilim.ekmek

Ara 15.00
1 kucuk elma
1 ceviz

Aksam 18.00
1 kase tarhana
2 yk yaze fasulye
3 yk bulgur pilav
1.5 parca firinda gogus
Salata

Ara 20.00
1 ince dilim meyveli kek

Su 2 litre
Spor 35 dk leslie sansone 2 mil

abla ya gerçekten çooook üzüldüm gitmene ama seninde ailen var ilgilenmen gereken hatta onlatda isyan ediyor olabilir burada haklusinda bizde cok alıştık be abla valla bi yanim koptu gibi ne biliyim gerçekten çok ağlamak geliyor içimden sanal ortamda birine bukadar vaglanacan aklima gelmezdi hem daga bwn sana oğlumun degerlerinin dustugunu mujdeliycek senden duyduklarumla seninle mutlulugumu paylasacaktim of ya sayfi duymaktan başka bisi gelmiyor elimdizden ama acikcasi o bile gelmiyo neden alisturdin bu kadar kendine yone arada gel nolur biz uc ay sinra yine burda seni bekliycez 60 larda veee mezuniyetimizi gorwceksin ins seni kocamaaaaan seviyorum unutma:KK200::KK60::KK60:

Hehe kaptanim ben basta cok korkmustum senden ama orjinal birisin ve senin bu halin bana cok tatli geliyor herhalinle bizimlesin kaptanım sık sık gel Bırakma bizi yanlız

Isteeee buuuu bizim efsane kaptanimiz geri döndü

Aslinda kendi isin guzel izin yok bebis yaninda maddi sıkıntı batti cikti korkusu yoksa iyu düşünce

Ponicim bu kadinin sen olduguna elli sahit lazimne guzelmissin dusunsene birakmadigun zaman bundan daha güzel olacaksin basarmissin bi kere neden dahada başarılı olmayasin sakin izne ayrilma ben bile pişman oldum donus cok zoe oluyo

canım birincisi çok sevindim oğluna gerçekten inşallah artık bi daha allah yaşatmasın kötü zamanlar
ikincisi zühalde yazdıklarına çok duygulanmış tatlım iletmemi istedi ve oğlun için gerçekten çok sevinmiş gözleri dolmuş hatta o yazamadı benim yazmamı rica etti

guzel bir menu afiyet olsun

bol yogurt naneli biberli candir can hemde yag yakan can

masalcim menun guzelde oglen niye yok bir salata bari yeseydin hatta durumunde etini hüpletseydin ya..........

aynen kismet isi bunlar bide cenebazsan ohoooooo neler olmaz neler

canim ne oldu

gidersen dinlenirsin pasta borek esliginde ruhense bir iki tarti ibreyi arttirdikca göcersin
sen su diyeti unutsan sadece saglik icin az ve oz yiyecem desen
gel birde bunu deneyelim tatlisim

nohutu begenmedim ama senin metonu dusununce seste edemedim fistik

insallah olmaz canim
menu guzelde balik yagsiz pisti umarim
kiz taebo neki

Sağol tatlım benim benimde metonun bi sınırı var ama

Selammmmm geldim.
Sabah 7 30 bir haşkanmış yumurta 1 tutam tere 1 kase yoğurt
Öğlen 1 kase mercimek çorbası 5-6 kaşık haşlanmış et ve bol salata
Ara 1 bardak ayran
Akşam 18 00 1 kaşık kıymalı parates bive bol yoğurtlu kereviz

Su 2 lt

Spor 20 dk yürüme

image.jpeg
image.jpeg
Cok gıcıgım yawww

Ben beğendim cnm.

Çok geçmiş olsun cnm menün güzelmiş.

bende böyle çok düzensiz besleniyorum işte. Diyette olmasam akşama kadar bişey yemem. Diyetteyim diye kahvaltı falan yapmaya çalışıyorum işte.

ayyy bende bugün cız yaptım kayınvalidemde bi dilim cezerye yedim :KK43:((((

çok sevindim cnm cok geçmiş olsun inş tamamen iyileşir oğlun. Evlat başka işte... ah ah :KK43:(

Çok geçmiş olsun cnm
Teşekkür ederim

Annemin senelerdir yaptıgı birşey var bu ishal ve kramp için. Çig patatesi rendele ve sıkıp nişastali suyunu al, bu suya 1 limon sık ve iç. 15 dakika sonra geçiyor. Sık sık denenmiş ve her seferinde faydali olmuş bir tarif. Geçmiş olsun. Ateş icin bana doktorum parol verdi. En iyi ateş düşürücü dedi. 40 derece ateşim vardı doktora gittiğimde.
Çok sağol denedim inşallah geçirir ya ilk defa duydum tadı limonla güzelleşti
himmmmmmmm yya benim bunye boyle iltifatlara alisik degil bilesin simaririm
gecende hayatimda ilk defa biri bana hanimhanimcik demisti ay ne utandiydim

sen kaynanasevenlerdensin yani
aman aman saka nazar degmesin
sana bunlari yazarken agzima su dolandi
kaynanayi ne yapmali kaynar kazana atmali yandim beril dedikce altina iki kutuk atmali

annem bu ne ya
hastaliktan takim kiriliyor
kizlar kendinize iyi bakin lutfen

bu cumleyi kuran insanlara oyle hayranimki

burda var canim orayi bilemiyom

acaba yteri kadar istemiyormusun bebegim
kendimi motive etmek icin cibildak cibildak kendime bakardim ben

aaaa bunu bilmiyordum
sagol aklimda olsun
Valla salgın hastalık galiba bu aralar herkes böyle geçer dedim uzun sürdü

X