Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

senin mesajinda tüm kizlara nacizane bir uyari yapmak istedim
kizlar burda ikili anlasmazlilar olabilir ama boyle herkes biri yorum yaparsa bu kez ortam dahada gerilir ponim tatlim sende oyle dusunme lutfen
birakin herkes kendi alinganligini aralarinda cozsunler
Ama kaptanım Mefkurem o kadar çok emek sarfediyor ki bize sen daha iyi biliyorsun. Bu bence mefkureme haksızlık

Kızlar kahvaltıya misafirim gelecek ben hazırlığa başlıyorum
Öğleden sonrada eltimin oğluna ev görmeye gidecez
Bugün pek gelemem
Herkese kolay gelsin

Yoğun bir mefkuş. Misafir olunca kaçamak olabiliyor. Aman mefkuşum dikkat et. Bir küçük hata sen daha iyi biliyosun benden bizi bazen 1 hafta geriye taşıyor.

Eğer böyle düşünüyosan gerçekten çok üzülürüm demekki beni hiç tanımamışın
Burda yazı dilini kullanıyoruz mimikler olmadığı için bazı şeyler farklı anlaşılabiliyor
Tabiki zaman zaman birbimize takılıyoruz şakalaşıyoruz
Ama sen halâ beni tanımayıp bu şekilde düşünebiliyosan
Sadece, eğer seni kırdıysam özürdilerim
Bundan sonra sana yorum yapmıcağımdam emin olabilirsin
Tamam o zaman ablam ben ole anlamisim
Üzüldüm bende Özür dilerim
Şaşırdım zaten anladigim burda en yakın olduğum kişisin
Yorum işi de sana kalmış yapmanız isterim ama sen bilirsin

Kızlar bu günkü menüm.
Sabah 8.00
1 kk peynir
Domates
Salatalık
2 dilim ekmek

Ara 11.00
Sütlü nescafe

Öğlen 14.30
1 ızgara tavuk incik
1 kade cacık

Ara 17.00
Şekersiz türk kahvesi

Akşam 19.30
2 yk pilav
1 haşlanmış tavuk but.

2 litre su
Canım pilav hariç kusursuz bir menü ama sporun nerdeeeee:cry:
Günaydın herkese bugün erkenciyim ben regl oldum sonunda ama felaket ağrım var
Geçmiş olsun canımmm,ayağını sıcak tut:KK19:
Günaydin kizlar bende erkenciyim bugun.:KK54:
Günaydın canım:KK19:
Günaydın laaar hanımlar güzel bir gün olsun ins daaa ben ilk kacamagimi yaptim kucuk bi çörek yedim ama diger ogunlerde telafi edicem ons
Spor yaparsan uçar gider canım:KK6:
Günaydınnnnn 9.takımın güzel hatunları

Pazar tuzaklarına düşmediğimiz bir gün diliyorum herkese
Günaydın canımmmm,sana da iyi pazarlar:KK200:

Kızlar kahvaltıya misafirim gelecek ben hazırlığa başlıyorum
Öğleden sonrada eltimin oğluna ev görmeye gidecez
Bugün pek gelemem
Herkese kolay gelsin
Yoğun bir gün olacak gibi,Allah kolaylık versin canım:KK19:
gunaydin meleklerim
gecikmelide olsa birinciligimiz ve 4.takimin rövansini aldiginiz icin tesekkür ederim kocamannnnnnnnn tebrikler fistiklarim
Bu hafta da 1.'lik alıcaz inşallahhhh berilceee berilceee canım asıl biz sana ve Mefkurem Mefkurem e teşekkür ederiz,o toplantı hepimizi inanılmaz motive edip harekete geçirdi:KK73:
gelelim bana cuma pek birsey yemedim dunde sadece bir kac yudum corba ictim su bile icemiyorum keske hep boylemi olsakkkkkkkkk:KK53::KK53::KK53:

onun haricinde pazartesine bir is acilisimiz var allah utandirmasin bizi
Allah hayırlı kazanç versin canım yeni iş yerine,gribine de şifa versin:KK19:
ha bu arada hepinize tek tek teskkürler ne zaman size takilsam tarti asagiya dogru donuyor
Ben de o toplantıdan beri sporuma tekrar başladım ama özellikle son tartıdan beri hiç bırakmadım;birbirimizi bırakmayalımmmmmm takımcaa:KK19:
Günaydın 9. Takımın fıstıklsrı.
Hepinize musmutlu pazarlar dilerim.
Günaydın canımmmm,mutlu ve kaçamaksız pazarlar:KK200:

sana birseyden bahsedecegim bak o zaman mefkusu daha iyi anlayacaksin
beni tanirsin az cok dilimi yazim seklimi fevriligimi
burda o kadar cok uye ile sorun yasadimki belki sende sahit olmussundur
ben smile kullanmiyorum ve canim cicim gibi sicak kelimeleri serpistirmiyorum diye neler soylediler bana
kusup gittiler hatta baska topiklerde bile adim gecti
oysa sen sahitsin burda yada ozelde nasil yaklastigimi size
inan banaki mefkusla en cok sorun yasayan benimdir ama en cok ona gidende benimdir.hele bir keresinde takimi kapatmaya kadar gitmistik geri planda.o gercekten yanlis birsey yazmaz aslinda sende saka kaldiran birisin demekki yalis bir donemde oldu bu alinma
aaaaaaaaaaaaaa ikinizinde sucu yok hep o dolunayin yaklasmasindan bunlar
ikinizide yolarim alinip darilmayin bak:p
Kaptanım yapıcı tavrından dolayi teşekkür ederim.senin enerjin çok güzel yaaa

Gunaydin kizlar hastalara gecmis olsun. Tabiki bu saatte kalkmadim :KK76: 8 bucukta kalktim esimle kahvalti yaptik temizlik yaptim aksama misafirim var yemekli kizim tekrar uyuunca yemege giriscem kacamaksiz ve bol hareketli birgun olucak ins. Sporada yarin tam anlamiyla basliyorum hepinie soz veriyorum sozumu tutmazsam istediginiz cezaya raziyim. :KK30::KK37::KK75:

Kız korkudan sütü kahvaltıda icemedim şimdi içiyorum :KK48::KK48::KK48:
Şimdi dedim masal pusuda bekliyor yine mi kahvaltıda içtin şu sütü diye ağzıma tavayla vurur :KK11::KK70:
Yok tatlim bende bu sabah kahvaltida proteinin dibine vurdum resmen,yogurt,peynir,yumurta bir sutum eksikti ama icmedim:KK53: ara ogunde daha tok tutuyor diye onermistim ama nasil seviyorsan oyle devam et tatlim.

aslinda o oyle degil canim suttün kh degeri cok fazla helede laktoz toleransiniz varsa ve bilmiyorsaniz kilo yapiyor daha dogrusu mideyi rahatsizlik verip bagirsaklara gaz yapip yeme istegini durtuyor
bisküviyle yemende tamamen yanlik sütü proteyin olarak gorup kh ile beraber alman sadece yag yapar
sut grubunun en iyi bileseni meyve
nacizane paylasmak istedim
Aaa oylemi bilgilendirdigin icin cok tesekkur ederim canim ozaman ben bundan sonra bir meyve bir bardak sutle ara ogunumu yapayim olur herhalde

Tabi vucudunu en iyi sen bilirsin fazlaliklarini.Bolgelsel sanirim kilon biraz spor ve yediklerine dikkat edersen cok degil bir kac aya toparlarsin.
Kadinlar kulubu gercekten vazgecilmezim oldu.Cunku burda hepimizin derdi ayni kilo problemimiz olmasi ve bizi bizden iyi anlayan,akil veren olmaz.Bide tecrubelerimizi gozlemlerimizi paylasip alaninda uzman birinden daha cok faydali olabiliyoruz.Takilmaya devam:21:
Aynen cnm bende ilk kez bu kadar aktif yazıyorum buraya. Aslında bölgesel değil kilom ama sanki bacak ve popoya göre üst bir tık fazla gibi hissediyorum. Genelde öyle olmadığını söylüyolar inş onlar haklıdır:))))

Aynen cnm bende ilk kez bu kadar aktif yazıyorum buraya. Aslında bölgesel değil kilom ama sanki bacak ve popoya göre üst bir tık fazla gibi hissediyorum. Genelde öyle olmadığını söylüyolar inş onlar haklıdır:))))
Benim de üst daha geniş canım 1 beden farkediyor altla:KK51:

Aslında belimdebariz bi fark yada bedeb farkı yok ama göğüslerim biraz büyük ondan dolayı bir beden atabiliyorum kıyafetlerde malesef bu kezde bele bol oluyo kıyafetler ama burada okilolar gideceeeeekkkkkkk
Ben de aynı canım;o yüzden de üst bedenim hep alttan bir beden daha büyük oluyo kıyafetlerde:KK51:

X