Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Sabah 10.00
Yarim simit
Yarim pogaca
Domates salatalik
1 kk peynir
5 zeytin

Ogle 15.00
5 yk kasigi et sote
2 dilim ekmek
Salata
Yarim kase mercimek corba

Aksam 18.30
1 kase mercimek corba
1.5 firinda alabalik
Salata
2 dilim ekmek

Ara 20.00
2 tane tulumba

Berbat bi menu biliyorum ama misafir umdugunu degil buldugunu yiyo spor bol bol gwzme

Evet canim bu ara pek girmüyorum teli elime almiyorum pek.evet canim insan babasini kaybedince asla eskisi gibi olamiyor sanki birden on yas büyüyor insanin inanci olmasa dayanmasi çok zor bisey ama yapacak bisey yok allahtan geldik allah'a donecegiz Rabbim hepimize hayirli olumler nasip etsin

Üzülme canim daha yenisin toparlarsin inşallah.insan kkaçamak yaoiyor evet ama önemli olan devami gelmesin yarin daha iyi olacak menun eminim:))

Öyle mi bilmiyordum canım

Ahh ahh canım hangimiz yoğun değiliz ki..

Tabi herkesin kendine göre yoğunlukları var sizde haklısınız:)
Eşimin işi dolayısıyla taşrada oturuyoruz. Burda ön ve arka bahçemiz var. Ağaçlık biyer her gün yaprak çöp topluyorum günümün neredeyse yarısı dışarda geçiyo.
Bahçemiz vardı yazın onunla ilgileniyorum yani ilgilenicek çok bişey kalmadı kış geldi sonuçta ama tohumluklar falan uğraştırıyo ve çileklerin yerlerini değiştiriyorum yavaş yavaş. Evin içi deseniz bi ayrı bahçeli olduğundan dolayı normalden çok fazla kirleniyo e bide bıcırık var sağolsun oda pek toplu değil. Ayrıca örgü ve dikiş işleri yapıyorum vallah yeni oturdum bütüngün boyunca oda işim bittiği için değil yani temizlenecek yeşillikler var daha off offf....

Ama yinede insanın uğraşı olması güzel :)

@poniponna ben hastayken sürekli yatarim. Bal pekmez içerim. Cigerlerim ağrıyor fena öksürüyorum. İnşallah bu şekilde kilo verebilirim.
Bir limon
Limonun yarısı kadar taze zencefil
3 -4 çubuk tarçın
Bunları doğrayıp 250 grmlıjk kavanoza doldur cnm üzerinede bal dök dolana kadar
Buzdolabında muhafaza et sabah öğle akşam bir tatlı kaşığı iç aç tok farketmez bi iki güne zıpkın gibi olursun. Denenmiştir eşimdede oğlumdada kendimdede...

Ya bende onu düşünüyorum aslında. Şimdi ben kahvaltıda hem yumurta hem süt hem peynir yiyorum üç protein biraz fazla olmaz dimi üçlüye bayılıyorumda:)

Ceza gelmeden menümü bildireyim
Sabah 2 yumurtalı peynirli omlet bir tutam tere bir kase yoğurt
Öğlen 4 köfte yağsız tavada yanına teşillik domates biber
Akşam 3 tane kuru patlıcan dolması 3 kaşık patlıcan salatasu gittiğim evde en masumları bunlardı :)

Su 2 lt

Spor yok bi süre de olmayabilir. Sol bacağımı alt arkasında uyuşma ve his kaybı var gibi. İğne batırıyorum ve hissetmiyorum. Canım çok sıkkın

kartanesi58 seni anlayabiliyorum zor bi dönem ama kendini bırakma çünkü yaşam devam ediyor. Rabbim sizlere sağlıklı ömür versin

Aa doktora git canm hemen ihmal etme

Ayy benimde bi elbisem var inş bende onun içine girerim :)

Göbeğim gıdım falan var kendimi kötü hissediyorum kilo vermem lazım. Açıkçası ben uzun süreli yazmadım kadınlar kulübünde o yüzdende pek tecrübeli değilim. olurum inş..

Kusursuz bir menü maşallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…