Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Sabah 10.00
Yarim simit
Yarim pogaca
Domates salatalik
1 kk peynir
5 zeytin

Ogle 15.00
5 yk kasigi et sote
2 dilim ekmek
Salata
Yarim kase mercimek corba

Aksam 18.30
1 kase mercimek corba
1.5 firinda alabalik
Salata
2 dilim ekmek

Ara 20.00
2 tane tulumba

Berbat bi menu biliyorum ama misafir umdugunu degil buldugunu yiyo spor bol bol gwzme

Evet canim bu ara pek girmüyorum teli elime almiyorum pek.evet canim insan babasini kaybedince asla eskisi gibi olamiyor sanki birden on yas büyüyor insanin inanci olmasa dayanmasi çok zor bisey ama yapacak bisey yok allahtan geldik allah'a donecegiz Rabbim hepimize hayirli olumler nasip etsin
Canim gercekten cok sağlıksız olmus sucugu daha doğrusu islenmis gidalari pek tercih etmiyoruz diyet sürecinde arti pide olmamis spor yok Heralde
iyi bi ceza olmus abla

:KK20::KK20::KK20: detoks icin cok erken daha yeni basladin destur Bismillah zaten düzgün beslenince vereceksin
kurtukursun canim benim merak etme ben kendime hoc inanmyirdum buraya gelinceye kadar ama 10 kiloyu gecti cok sukur

iyiyiz rabisim sen nasılsın ozlettin kendini cok sik girmiyon

cok mutlu oldum Giydiklerine bende yapıyorum bazen eski elbiselerimde bile mutlu oluyorum

Canim sevdigin birini kaybetmek ki bu bsbaysa gerçekten cok zor ama Rabbim herseyi bizimicin yaratmis bunu unutma hrpimixin gidecegi yer orası ama butun acilari sabırla gecmek bizi olgunlastirir cocugun ailen bunu tesellisi olmali dualarin baban icin yapabilecegin en önemli sey kendini yipratma
lahmacuuuuuuun ay canim çekti

Üzülme canim daha yenisin toparlarsin inşallah.insan kkaçamak yaoiyor evet ama önemli olan devami gelmesin yarin daha iyi olacak menun eminim:))
Sabah 10.00
Yarim simit
Yarim pogaca
Domates salatalik
1 kk peynir
5 zeytin

Ogle 15.00
5 yk kasigi et sote
2 dilim ekmek
Salata
Yarim kase mercimek corba

Aksam 18.30
1 kase mercimek corba
1.5 firinda alabalik
Salata
2 dilim ekmek

Ara 20.00
2 tane tulumba

Berbat bi menu biliyorum ama misafir umdugunu degil buldugunu yiyo spor bol bol gwzme

Öyle mi bilmiyordum canım

Ahh ahh canım hangimiz yoğun değiliz ki..

Tabi herkesin kendine göre yoğunlukları var sizde haklısınız:)
Eşimin işi dolayısıyla taşrada oturuyoruz. Burda ön ve arka bahçemiz var. Ağaçlık biyer her gün yaprak çöp topluyorum günümün neredeyse yarısı dışarda geçiyo.
Bahçemiz vardı yazın onunla ilgileniyorum yani ilgilenicek çok bişey kalmadı kış geldi sonuçta ama tohumluklar falan uğraştırıyo ve çileklerin yerlerini değiştiriyorum yavaş yavaş. Evin içi deseniz bi ayrı bahçeli olduğundan dolayı normalden çok fazla kirleniyo e bide bıcırık var sağolsun oda pek toplu değil. Ayrıca örgü ve dikiş işleri yapıyorum vallah yeni oturdum bütüngün boyunca oda işim bittiği için değil yani temizlenecek yeşillikler var daha off offf....

Ama yinede insanın uğraşı olması güzel :)

@poniponna ben hastayken sürekli yatarim. Bal pekmez içerim. Cigerlerim ağrıyor fena öksürüyorum. İnşallah bu şekilde kilo verebilirim.
Bir limon
Limonun yarısı kadar taze zencefil
3 -4 çubuk tarçın
Bunları doğrayıp 250 grmlıjk kavanoza doldur cnm üzerinede bal dök dolana kadar
Buzdolabında muhafaza et sabah öğle akşam bir tatlı kaşığı iç aç tok farketmez bi iki güne zıpkın gibi olursun. Denenmiştir eşimdede oğlumdada kendimdede...

Menun cok guzelmis fakat kahvaltida peynir,cokelek varken sutu ara ogunde icsen daha mi iyi olurdu acaba.ben genelde oyle yapiyorum kahvaltida zaten sut urunleri oldugu icin cay, evde yapilmis meyve suyu yada yesil cayla kahvalti yapmak sanki daha iyi gibi ama tabi senin tercihin:KK54:

Ya bende onu düşünüyorum aslında. Şimdi ben kahvaltıda hem yumurta hem süt hem peynir yiyorum üç protein biraz fazla olmaz dimi üçlüye bayılıyorumda:)

Ceza gelmeden menümü bildireyim
Sabah 2 yumurtalı peynirli omlet bir tutam tere bir kase yoğurt
Öğlen 4 köfte yağsız tavada yanına teşillik domates biber
Akşam 3 tane kuru patlıcan dolması 3 kaşık patlıcan salatasu gittiğim evde en masumları bunlardı :)

Su 2 lt

Spor yok bi süre de olmayabilir. Sol bacağımı alt arkasında uyuşma ve his kaybı var gibi. İğne batırıyorum ve hissetmiyorum. Canım çok sıkkın

kartanesi58 kartanesi58 seni anlayabiliyorum zor bi dönem ama kendini bırakma çünkü yaşam devam ediyor. Rabbim sizlere sağlıklı ömür versin

Ceza gelmeden menümü bildireyim
Sabah 2 yumurtalı peynirli omlet bir tutam tere bir kase yoğurt
Öğlen 4 köfte yağsız tavada yanına teşillik domates biber
Akşam 3 tane kuru patlıcan dolması 3 kaşık patlıcan salatasu gittiğim evde en masumları bunlardı :)

Su 2 lt

Spor yok bi süre de olmayabilir. Sol bacağımı alt arkasında uyuşma ve his kaybı var gibi. İğne batırıyorum ve hissetmiyorum. Canım çok sıkkın
Aa doktora git canm hemen ihmal etme

Bugün tüm gün disardaydim biraz kafam dagildin diye disari ciktik ve L beden bir kazak denedim ayy çok güzel oldu kizlar 8 kilo baya farketmiş Cok .mutlu oldum.valla bide olmayan bi etegim Vardi bbugün giydim hafif bol bile.geldi :KK6:
Ayy benimde bi elbisem var inş bende onun içine girerim :)

Canim senin boyuna gore cok abartili bir kilon yok. bes on kilo verirsen manken gibi olursun valla, masallah boyunda uzunmus.Bende kolay motive olan biri degilim ama kadinlar kulubunde bir cok sorunumu astim kizlarin destegiyle(vajinismus gibi).insallah kilo problemimizi de burda birbirimize destek olarak cözeriz. Ben inandim sende inan
Göbeğim gıdım falan var kendimi kötü hissediyorum kilo vermem lazım. Açıkçası ben uzun süreli yazmadım kadınlar kulübünde o yüzdende pek tecrübeli değilim. olurum inş..

Bugünkü menüm şöyleydi:

SABAH:
*1 haşlanmış yumurta+yarım simit+1 kk peynir

ARA ÖĞÜN-1:
*2 mandalina+5 fındık

ÖĞLE YEMEĞİ:
*1 kase şehriye çorbası+birkaç parça kıtır

ARA ÖĞÜN-2:
*1 küçük elma+5 fındık

AKŞAM YEMEĞİ:
*1 tabak karnıbahar+1 tabak salata

SU: