Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Bugünkü menüm şöyleydi:

SABAH:
*1 haşlanmış yumurta+yarım simit+1 kk peynir

ARA ÖĞÜN-1:
*2 mandalina+5 fındık

ÖĞLE YEMEĞİ:
*1 kase şehriye çorbası+birkaç parça kıtır

ARA ÖĞÜN-2:
*1 küçük elma+5 fındık

AKŞAM YEMEĞİ:
*1 tabak karnıbahar+1 tabak salata

SU:
*2 litre

SPOR:
*1 saat yürüyüş(3.5 km)
Güzel diyecemde kitir ne patatesmi ekmekmi bilemedim

Menüm
Öğle, 2 yk patates kavurması, salatalık,1 kk peynir, çay

İkindi, 1 kase yoğurtlu mantı, 4 yk mantar sote, 4 lahana sarması, 1 d kek o_O:KK23:

Su,2 lt
Spor,75 dk yürüyüş

Bugunku menumu yazayim kizlar ama hafta sonu oldugu icin biraz kacirdim sanirim yinede paylasayim.Sabah gec uyandigim icin;
12.30: 3 tane zeytin,peynir,sucuklu yumurta,bal,pismis biber,ekmek(ceyrek pide yemisimdir)
18.00. Bir kase yayla corbasi
Iki bucuk litre su
Pek saglikli bir beslenme olmadi benim icin ama aksam az yiyerek toparlamaya calistim.
Canım sporunu bildirir misin hergun

[QUOTE44187480, member: 608350"]Menüm

İkindi, 1 kase yoğurtlu mantı, 4 yk mantar sote, 4 lahana sarması, 1 d kek o_O:KK23:

Su,2 lt
Spor,75 dk yürüyüş[/QUOTE]
Bence cokta kacirmamissin uzulmene gerek yok.mesela ben sarma gordummu hic dayanamam sen yine az yemissin

Menüm

Su,2 lt
Spor,75 dk yürüyüş
Sen iyi bi dayagi hak ettin :KK11::KK20:mantari yedin duraydin ya üstüne manti :KK20:yetmedi sarma :KK20:oda yetmezmis gibi bide kek :KK62:ne yapalum simdi sana zaten yürüyüş bosa gitti kurtarmaz bunları cezani kendin ver yarinda cok hafif gecki oturmasın kilolar

Kizlar mefkusumun dedigi bir cumle cok aklima yatiyo sizede hatirlatayim *kacamak yaparsak spor yapsakta kilo veremeyiz *bunu unutmayalim kaçamak yapmayalimki spor yaparken bosa yorulmus olmayalim

Sen iyi bi dayagi hak ettin :KK11::KK20:mantari yedin duraydin ya üstüne manti :KK20:yetmedi sarma :KK20:oda yetmezmis gibi bide kek :KK62:ne yapalum simdi sana zaten yürüyüş bosa gitti kurtarmaz bunları cezani kendin ver yarinda cok hafif gecki oturmasın kilolar

Kizlar mefkusumun dedigi bir cumle cok aklima yatiyo sizede hatirlatayim *kacamak yaparsak spor yapsakta kilo veremeyiz *bunu unutmayalim kaçamak yapmayalimki spor yaparken bosa yorulmus olmayalim
O kadar ısrar etti ki yoksa kendime dur yiyebiliyorum,başımın etini yedi ya arkadaşım yarın telafi edicm ins

:KK57:

Screenshot_2015-12-19-20-57-50.png

Arada 11 kilo var fark var mı kızlar?

Eki Görüntüle 1722972
Kesinlikle cok fark var canim gayet hos olmussun dususene bi 10 15 daha verdigini bu elbiseleri giyemeyecrksin ama bolluktan zaten bu bile buyuk olmaya baslamis devam gulum devam super gidiyosun omuzlarin genişliğin gogus kismi hepsi kuculmus haberin ola

Olsun kız bizimki nin gozu kör bacagi kirikmi hızlı değilse hizlandiralim napip edip yenelim bu hafta ben cok hirsliyim

bak daha benim ortak uyanmadi bile 1-0 ondeyiz bilem
8 de kalktim cnm da bugun gezmelere gittim giremedim
[QUOTEcy, post: 44175932, member: 382625"]Tamam cnm tavsiyene uyucam

Tavsiyene uyucam canm
Canim hosgeldin grubumuza:))[/QUOTE]
Hosbulduk cnm

X