Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Evet canim bu ara pek girmüyorum teli elime almiyorum pek.evet canim insan babasini kaybedince asla eskisi gibi olamiyor sanki birden on yas büyüyor insanin inanci olmasa dayanmasi çok zor bisey ama yapacak bisey yok allahtan geldik allah'a donecegiz Rabbim hepimize hayirli olumler nasip etsin
Başınız sağolsun cnm allah sabırlar versin

Sabah 10.00
Yarim simit
Yarim pogaca
Domates salatalik
1 kk peynir
5 zeytin

Ogle 15.00
5 yk kasigi et sote
2 dilim ekmek
Salata
Yarim kase mercimek corba

Aksam 18.30
1 kase mercimek corba
1.5 firinda alabalik
Salata
2 dilim ekmek

Ara 20.00
2 tane tulumba

Berbat bi menu biliyorum ama misafir umdugunu degil buldugunu yiyo spor bol bol gwzme
Burcucum malum rakibiz ben sana kek pasta falan ikran edecem daha haberin olsun
Tabi herkesin kendine göre yoğunlukları var sizde haklısınız:)
Eşimin işi dolayısıyla taşrada oturuyoruz. Burda ön ve arka bahçemiz var. Ağaçlık biyer her gün yaprak çöp topluyorum günümün neredeyse yarısı dışarda geçiyo.
Bahçemiz vardı yazın onunla ilgileniyorum yani ilgilenicek çok bişey kalmadı kış geldi sonuçta ama tohumluklar falan uğraştırıyo ve çileklerin yerlerini değiştiriyorum yavaş yavaş. Evin içi deseniz bi ayrı bahçeli olduğundan dolayı normalden çok fazla kirleniyo e bide bıcırık var sağolsun oda pek toplu değil. Ayrıca örgü ve dikiş işleri yapıyorum vallah yeni oturdum bütüngün boyunca oda işim bittiği için değil yani temizlenecek yeşillikler var daha off offf....

Ama yinede insanın uğraşı olması güzel :)
Maşallah ne hamaratmissin sen benim adamcaz bahceye gecen yil marul ekti ona bile bakmadım kendi suladi topladi bide utanmadan bayila bayila yedim cok tembelim ben ya seni okuyunca utandim

Burcucum malum rakibiz ben sana kek pasta falan ikran edecem daha haberin olsun

Maşallah ne hamaratmissin sen benim adamcaz bahceye gecen yil marul ekti ona bile bakmadım kendi suladi topladi bide utanmadan bayila bayila yedim cok tembelim ben ya seni okuyunca utandim
Vallah bende komşularımdan utanıyotum ben neyimki bide onları görsen iş yapmadan yorulursun :KK57:

Kızlar bu günkü menüm.
Sabah 8.00
1 kk peynir
Domates
Salatalık
2 dilim ekmek

Ara 11.00
Sütlü nescafe

Öğlen 14.30
1 ızgara tavuk incik
1 kade cacık

Ara 17.00
Şekersiz türk kahvesi

Akşam 19.30
2 yk pilav
1 haşlanmış tavuk but.

2 litre su

Vazgeçme
Burdan azıcık bile uzaklaşma farkediyor bende

Kesinlikle vazgećmek yok. Buraya yazacağım diye kendimi frenliyorum. Yokss daha ćok yerim.

Bunun için birşeyler yapmalısın. Zorlamadan sorunu çözmek için yavaş yavaş alıştırma k için ailecek gidip havuzun kenarında durarak başlayabilirsiniz ya da yazın denize vs gidebilirsinz ben olsam hemen vazgeçmem

Canım neler yaptık ama olmadı. Ailecek gittik. Hedefler koyduk. Tek başına ders aldırdık. Her dets sonunda istediği hediyeyi aldık. Olmadı. Neyse hir süre rafa kaldırdık.

Cocugunuzun eglenerek yaptigi seyler varsa bence o alanlara yonlendirseniz cok daha iyi olur.Emin olun eglenerek gitseydi, yuzme oncesi mutsuz olmak yerine heyecanlanirdi.Zorlarsaniz daha cok nefret edebilir.Birakin ilgi duydugu bir hobiyi yapsin.

Bıraktırdık kuzum. Çok sıkıldı. Mutsuz oluyordu. Başka etk8nliklere yöneleceğiz..

Sabah 10.00
Yarim simit
Yarim pogaca
Domates salatalik
1 kk peynir
5 zeytin

Ogle 15.00
5 yk kasigi et sote
2 dilim ekmek
Salata
Yarim kase mercimek corba

Aksam 18.30
1 kase mercimek corba
1.5 firinda alabalik
Salata
2 dilim ekmek

Ara 20.00
2 tane tulumba

Berbat bi menu biliyorum ama misafir umdugunu degil buldugunu yiyo spor bol bol gwzme

Emziren anne için bence güzel menü.

Tabi herkesin kendine göre yoğunlukları var sizde haklısınız:)
Eşimin işi dolayısıyla taşrada oturuyoruz. Burda ön ve arka bahçemiz var. Ağaçlık biyer her gün yaprak çöp topluyorum günümün neredeyse yarısı dışarda geçiyo.
Bahçemiz vardı yazın onunla ilgileniyorum yani ilgilenicek çok bişey kalmadı kış geldi sonuçta ama tohumluklar falan uğraştırıyo ve çileklerin yerlerini değiştiriyorum yavaş yavaş. Evin içi deseniz bi ayrı bahçeli olduğundan dolayı normalden çok fazla kirleniyo e bide bıcırık var sağolsun oda pek toplu değil. Ayrıca örgü ve dikiş işleri yapıyorum vallah yeni oturdum bütüngün boyunca oda işim bittiği için değil yani temizlenecek yeşillikler var daha off offf....

Ama yinede insanın uğraşı olması güzel :)
Maşallah canım sana ne hamaratsin :)
Bahçe işleriyle uğraşmak stres attriyor aslında.
Ama pek de bir yorucu Allah yardımcın olsun canim :)
Söz yatmadan 10 dk da olsa mekik çekicem:)
Tamam canım :)

Ya bende onu düşünüyorum aslında. Şimdi ben kahvaltıda hem yumurta hem süt hem peynir yiyorum üç protein biraz fazla olmaz dimi üçlüye bayılıyorumda:)
Bende sutu cok severim ama ara ogunlerde bir bardak icerim kahvaltida yeterince protein aliyorum diye.Ara ogunde iki uc tane yulafli biskuviyle icince acayip tok tutuyo beni ama sen kahvaltida seviyorsan oyle devam et.Sonucta sutun bir zarari olmaz.

Göbeğim gıdım falan var kendimi kötü hissediyorum kilo vermem lazım. Açıkçası ben uzun süreli yazmadım kadınlar kulübünde o yüzdende pek tecrübeli değilim. olurum inş..
Tabi vucudunu en iyi sen bilirsin fazlaliklarini.Bolgelsel sanirim kilon biraz spor ve yediklerine dikkat edersen cok degil bir kac aya toparlarsin.
Kadinlar kulubu gercekten vazgecilmezim oldu.Cunku burda hepimizin derdi ayni kilo problemimiz olmasi ve bizi bizden iyi anlayan,akil veren olmaz.Bide tecrubelerimizi gozlemlerimizi paylasip alaninda uzman birinden daha cok faydali olabiliyoruz.Takilmaya devam:21:

Alındım birkaç gündür benim mesajları yorumlarına alaycı bir tavrın var niye anlamadim
Eğer böyle düşünüyosan gerçekten çok üzülürüm demekki beni hiç tanımamışın
Burda yazı dilini kullanıyoruz mimikler olmadığı için bazı şeyler farklı anlaşılabiliyor
Tabiki zaman zaman birbimize takılıyoruz şakalaşıyoruz
Ama sen halâ beni tanımayıp bu şekilde düşünebiliyosan
Sadece, eğer seni kırdıysam özürdilerim
Bundan sonra sana yorum yapmıcağımdam emin olabilirsin

X