Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

AdaisyLove AdaisyLove tatlım çok geçmiş olsun. Bilirim o aspiratörleri kullandırmazlar odasını sık havalandır ve nemli tut.
Rakibem kartanesi58 kartanesi58 inşallah bugün daha iyisindir. Sıkıntın neyse inşallah tez zamanda atlatırsın
Bugün evde olmayacağım. İnşallah akşama menümü geç de olsa paylaşırım. Hepinizi öptüm

Sudan korkuyormuş.
Korkusunu yenmesini sağlamak gerekir. Ama isteksiz ve zorla gidiyorsa korkusu daha da büyüyecektir. Bence zamana bırakmalı. Belki de başka bir etkinliği daha da sevecektir. Bence kendisine sormalı ve seçim yapmasında yardımcı olmalı. Korktuğu değil sevdiği birşeyi yapsın derim ben

Korkusunu yenmesini sağlamak gerekir. Ama isteksiz ve zorla gidiyorsa korkusu daha da büyüyecektir. Bence zamana bırakmalı. Belki de başka bir etkinliği daha da sevecektir. Bence kendisine sormalı ve seçim yapmasında yardımcı olmalı. Korktuğu değil sevdiği birşeyi yapsın derim ben
Biz de yenmesi için uğraştım 1 ay. Ama kavüsa döndü. Ve vazgeçeceğim herhalde göbdermekten. İngilizce kursuna hevesli. Ona göndereceğim şu an.

Ya aslinda bende cok cok verebilen bi insan değilim ama elimden geleni yapacam,
heee gerçekten mi listeyi bi gondersene merak ettim
IMG_20151219_133834.jpg

Dünkü menu
Sabah
2 kk peynir
2 kaşık Sucuklu yumurta 2 halka vardı içinde
1 dilim ekmek domates sos 4 zeytin
Öğlen
5 kaşık bulgur pilavı üstüne 1 kaşık et sote
Yarım kase yoğurt
Aksam
2 parça pide
2 bardak ayran
Su 2 lt
Spor yok

Günaydın kızlar.
Gene ben geldim. Ce deyip gidiyorum. Ama artık buradayım. Yoksa yukarılara çıkıyorum gene. 83.5 kilo oldum. 77 ile ayrılmıştım. Arada 1 beden fark var. Ne güzel 42 lere sığıyordum. Gene 44 e çıktım. 15 tatile kadar vermem lazım bu fazlalıkları.
Vazgeçme
Burdan azıcık bile uzaklaşma farkediyor bende

Sabah 13.00
2 tereyagli yumurta
5 zeytin
1 kk peynir
Domates salatalik biber
1/4 kk tahin helvasi

Ara 16.00
1 mandalina
10 tane kabuklu findik
2 ceviz

Aksam 19.00
1 kase yayla corba
3 yk taze fasulye
2 yk pirinc pilav
2 yk et sote

Ara 21.00
5 tane tuzlu kuru pasta :KK14:o_O

2.5 litre su
Spor bugunluk yok
Kuru pasta tahin helvası olmamış akşamki pilav olmasa daha iyi olurdu

Hepinize iyi hafta sonları canlar öncelikle:KK51:
Bugün çok değişik ve üzücü başladı.Saat 11 gibi apartmandan yükselen bir feryatla uyandık.28 yaşındaki gencecik çocuk,uykusunda ölmüş gece.Buraya arkadaşına kalmaya gelmiş bizim komşunun oğluna,kahvaltıya çağırmaya gitmiş arkadaşları uyanmayınca hemen ambulansa ve ailesine haber vermişler ama çok geç,birkaç saat önce uykusunda ölmüş yavrucak.2.5 saat feryatlar yükseldi burda,alıp otopsiye götürdüler.Elim ayağım çözüldü,gözyaşlarımı tutamadım o feryatlara,şimdi de başımda deli bir ağrı;Allah yaşadığımız her anın kıymetini bilmeyi nasip eylesin:cry:

Kahvaltımı yaptım sabah,ara öğünümü de az önce yedim,şimdi biraz yürüyüş yapıcam koşu bandında,hem biraz kafam dağılır belki.Uğrarım yine,görüşürüz canlarım.

Bugün çok değişik ve üzücü başladı.Saat 11 gibi apartmandan yükselen bir feryatla uyandık.28 yaşındaki gencecik çocuk,uykusunda ölmüş gece.Buraya arkadaşına kalmaya gelmiş bizim komşunun oğluna,kahvaltıya çağırmaya gitmiş arkadaşları uyanmayınca hemen ambulansa ve ailesine haber vermişler ama çok geç,birkaç saat önce uykusunda ölmüş yavrucak.2.5 saat feryatlar yükseldi burda,alıp otopsiye götürdüler.Elim ayağım çözüldü,gözyaşlarımı tutamadım o feryatlara,şimdi de başımda deli bir ağrı;Allah yaşadığımız her anın kıymetini bilmeyi nasip eylesin:cry:
Çok gencmis ya Allah rahmet eylesin

AdaisyLove AdaisyLove tatlım çok geçmiş olsun. Bilirim o aspiratörleri kullandırmazlar odasını sık havalandır ve nemli tut.
Rakibem kartanesi58 kartanesi58 inşallah bugün daha iyisindir. Sıkıntın neyse inşallah tez zamanda atlatırsın
Bugün evde olmayacağım. İnşallah akşama menümü geç de olsa paylaşırım. Hepinizi öptüm
Teşekkür ederim canım havayı nasıl nemli tutacam bilmiyorum peteklerin üstüne su koyuyorum ama eksilmiyor bile

Geliyotum geliyorum bomba gibi. İzne ayrılıp da kilo vererek gelen pek olmuyor da. Benim ki gibi ćok alan da yok.
Bu haftayı çok merak ediyorum.
Ay evet canim ya izne ayrılmak iyi gelmiyor ben ilk başlarda hic almadım ama son buraya döneceğim hafta bi baktım 1,5 almışım yavaslasakta devam etmek daha mantıklı
İnşşşş.... hepimiz kurtuluruz.
Biraz yoğun bi anneyinm ama fırsat buldukça size katılmaya çalışıcam inş. ☺
Hoşgeldin canim ben kamile

Ay kötü olmuş canım ya ben bile etkilendim okurken allah anababasina sabır versin

Kızlar eşimle tartıştım.
Sabahtan beri o kamyoneti olan arkadaşıyla beraber ben de işleri bitsin koşu bandını alırlar diye seviniyordum
Neyse geldiler beraber yemek hazırladım yediler arkadaşı dedi ben gidiyom isim var acil.
Eşime dedim koşu bandı !?
Dedi işi var sonra dedim ıstemıyorum artık iyi ki senden busey istedim 1 ay oldu.
Dedi tamam akşam getiririm istemiyorum dedim
Arkadaşı da akşam olmaz söz yarın sabah dedi istemiyorum artık Yarınlar bitmiyor zaten dedim
Arkadaşıyla sozlestiler sabah diye ama ben trip atıyorum sabah getirmesn kiyametleri koparacam insandim hayvana donecem bi kiymetim olur ya gözünde :KK11::KK11::KK11:

X