Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Günaydın kızlar. Gribim çok agirlasti önümü goremiyorum artık .
Kızıma da geçti :KK43:
Geçmiş olsun canim hepinizi tek tek gezecek hepinizi odayi nemli tut kizin icin buhar makinası falan varsa scik tut surekli biz daha yeni yeni iyilesiyoruz hala burunlar tıkalı benim oglusum kotu oldu baya bogazda şişti antibiyotik ishal yapti zayifladi kuzum bi haftada ama bi iki gundur toparladi sukur dikkat et yavruya

Geçmiş olsun canim hepinizi tek tek gezecek hepinizi odayi nemli tut kizin icin buhar makinası falan varsa scik tut surekli biz daha yeni yeni iyilesiyoruz hala burunlar tıkalı benim oglusum kotu oldu baya bogazda şişti antibiyotik ishal yapti zayifladi kuzum bi haftada ama bi iki gundur toparladi sukur dikkat et yavruya

Teşekkür ederim canım öyle oldu zaten eşimin is arkadaşı hastayı ondan eşime geçti eşimden bana benden kızıma

[QUOTEcy, post: 44175932, member: 382625"]Tamam cnm tavsiyene uyucam

Tavsiyene uyucam canm[/QUOTE]
Canim hosgeldin grubumuza:))

Olsun kız bizimki nin gozu kör bacagi kirikmi hızlı değilse hizlandiralim napip edip yenelim bu hafta ben cok hirsliyim

bak daha benim ortak uyanmadi bile 1-0 ondeyiz bilem
Benim ki öyle ya çok yavaş bende pko olduğu için, adet dönemlerinde veriyorum hep bir kilo ve üstünü :KK64:
Sihirli elma Sihirli elma nerelerdesin ben yürüyüşe çıkıyorum uyu sen bol bol :KK48:

Günaydınnnnn canlarımmm

Güzel bir hafta sonu diliyorum herkese

Ben ne yazıkki akşam bişeyler yemiş olabilirim
Ama merak etmeyin hem menü hemde spor olarak bugün cezamı çekecem

Nehir hemen sevinme ben bunu fazlasıyla telafi ederim :KK48:
Sizede tekrar geçmiş olsun tatlım
Hastalık eve geldimi dolanmadan çıkmaz

Geçmiş olsun canm bebişinin burnunu açık tut ama n boğazda enfeksiyon olusmasn. İnş atlatirsnz hemn
Nasıl açık tutacam canım deniz suyu var zar zor bir damla damlattim izin vermiyor.
AdaisyLove AdaisyLove canim cokk geçmiş olsun yaa bebisede de kendine de dikkat et :))
Çok teşekkür ederim canım dünden beri soracam neyin var kuzum niye canın sıkkın
Günaydınnnnn canlarımmm

Güzel bir hafta sonu diliyorum herkese

Ben ne yazıkki akşam bişeyler yemiş olabilirim
Ama merak etmeyin hem menü hemde spor olarak bugün cezamı çekecem

Nehir hemen sevinme ben bunu fazlasıyla telafi ederim :KK48:
Sizede tekrar geçmiş olsun tatlım
Hastalık eve geldimi dolanmadan çıkmaz
Günaydın ablacim ayy kiyamam gece mi yedin ye ye ablacım biseycik olmaz ki :)
Dermişimmmmm rakibim de olsan tabu ki kilo almani hiç istemem.
Hemen toparlan ablacım kendini böyle birakirsan listeye donemezsin biz senin adını listede görmek istiyoruz.
Lütfen bugün hafif şeyler tüket ve ceza ver kendine bize de bildir.
İyi dileklerin icin teşekkür ederim abla.
Malesef öyle oldu kızımı n ekadar korumaya calissam da yapışık ikiz gibi dolandigimiz için kacinilmaz oldu ona bulasmasi

Nasıl açık tutacam canım deniz suyu var zar zor bir damla damlattim izin vermiyor.

Çok teşekkür ederim canım dünden beri soracam neyin var kuzum niye canın sıkkın

Günaydın ablacim ayy kiyamam gece mi yedin ye ye ablacım biseycik olmaz ki :)
Dermişimmmmm rakibim de olsan tabu ki kilo almani hiç istemem.
Hemen toparlan ablacım kendini böyle birakirsan listeye donemezsin biz senin adını listede görmek istiyoruz.
Lütfen bugün hafif şeyler tüket ve ceza ver kendine bize de bildir.
İyi dileklerin icin teşekkür ederim abla.
Malesef öyle oldu kızımı n ekadar korumaya calissam da yapışık ikiz gibi dolandigimiz için kacinilmaz oldu ona bulasmasi
Güzelim çocukların burnunu temizlemek için bi aletler oluyor
Burundaki pisliği çekiyor
Benim gelin almış çok memnun
İstersen netten bi bak

Beni merak etme cnm, bugün yağa dönüşmeden uçup gidecek hepsi

X