Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Salı menüm
Sabah 1 dilim çavdar ekmeği 2 kk peynir Çay
Ara 4 Salatalık 1 armut
Öğle 1 tabak kıymalı ıspanak yemeği 4 yk normal yoğurt
Akşam 2 mandalina.
Canım menu güzel ama akşam yemek koy listeye.
Canım diyet geçici değil istediğin kiloya ulaştığında yine bu şekilde beslenmek lazım ki geri almayasin..
Bu benim fikrim canım senin yazdığın o iki mandalinayi ben ara öğünde yiyorum

Canım menu güzel ama akşam yemek koy listeye.
Canım diyet geçici değil istediğin kiloya ulaştığında yine bu şekilde beslenmek lazım ki geri almayasin..
Bu benim fikrim canım senin yazdığın o iki mandalinayi ben ara öğünde yiyorum
Çok Haklısın önümüzdeki hafta bir detoks yapıp sonra bir ayarlama yapmayı düşünüyorum.

Bir arkadas yazmıştı bir ara yoğurt pulbiber limon karışımı ypiyorum diye acaba ise yaradı mı hiç. .

Elif1453 tü sanırım bunu yapan. Devam ediyor mu bilmiyorum.
Ilk 20 gün düzenli yaptım ama şimdi akşam yemeğini az tutup gece acıkınca yiyorum. Bazen pulbiberli limonlu bazen de zencefil, tarçın, zerdeçallı yiyorum. Tam düzenli yapmadığım için faydalı mı bilmiyorum.

Ilk 20 gün düzenli yaptım ama şimdi akşam yemeğini az tutup gece acıkınca yiyorum. Bazen pulbiberli limonlu bazen de zencefil, tarçın, zerdeçallı yiyorum. Tam düzenli yapmadığım için faydalı mı bilmiyorum.
Anladım canım yani diğer günlere nazaran tartıda fazla bir eksi görmedin mi

İyi aksamlar arkadaşlar
Menüm
Sabah 1 yumurta iki dilim ekmek çok az peynir 8 zeytin 5 yaprak marul

Ara 1 elma yarim armut

Öğlem mâlum irmik helvasi yemistim biraz

Akşamda bir kase yoğurt corbasi ve avuç içi kadar haslanmis tavuk
Bugün 5 bardak su içtim ama 8 olur
Spor da 25 dk yuruyus
Başka yaparsam.yazarim ins
Hadi irmigi görmeye lim guzel
Benim 60 olmam lazım acilen ya 12 kilo kaldı bunun 3 katını verdim Şimdi o motiveyi kaybettim gibi çok sıkıldım bu yedilerden
Ah ah sen yedilerden sikilmisin ben yedinin sifirina yakin bolumune insem sukredecem 75 in altina inemedim ne zamandir bi ilei iki geri senin inmen yakindir altilara iyi metabolizma ve iraden var
Menümü yazayım
86. Günün Menüsü:
Sahur: 1 kase kuru meyveli yulaflı yoğurt.

İftar: 2 dilim ekmek, 1 tabak etli bamya, 1 bardak ayran, yeşil biber, yeşillik.

3 minik mandalina.

Su 2 litre tamamlamaya çalışıcam.
Spor yok.
Guzel elifcim

Güzelim ben herzaman kilodan rahatsız oldum özellikle psikolojik beni çok etkiledi
Eskiden hep sağlıksız diyetler yaptım
Tabi uzun sürmedi
Sonrada 2 misli geri aldım
En son 3 sene öncesinde tekrar başladım
En çok beni başarı hilçkayeleri etkilemişti
Güldemirin hikayesini okumuşundur
123 le başlayıp 88 kiloya düştüm sağlıklı beslenerek ve sporla
O ara çok sık doğum günleri vardı
Bende şımarmıştım biraz
Nasıl olsa veriyom diye
Yarın devam ederim diye diye 2 seneyi geçirdim
Vermenin mutluluğunu yaşadığım içinde kendimi daha kötü hissettim
Tekrar tartıldığımda verdiğim 35 kilonun 25 ni geri almıştım
Tekrardan Hikayeleri okumaya başladım
Kk ya üye oldum buraya katıldım
Ama şimdi tekrar geri alırmıyım diye korkmuyorum
Son sefer benim için çok büyük ders oldu
Motivasyonumun tek sebebide başladığım günden beri sadece Kilo vermeyle ilgili bişeyler okumam
Artık doğru dürüst tv ye bile bakmıyorum
Hemen bende başlıyorum okumaya bukadar sende etkiliyse belki bendede etkili olur zuhal ablam Harikasın sen ya ben nedense seni gerçekten çok seviyorum

Bugün bende menümü yazayım bari :KK48:

10.00 __4 y.zeytin, salata, yumurta salatası

12.30 __1 bar ayran

16.30 __ 1 bar.ayran

18.30 __ 1 bar.ayran

Belki sonra 1 bar daha içerim

Su 2 lt
Bu kadar cok seyi nasıl yedin sen ya :KK48::KK48::KK48:

Sana nasıl spor cezası veririz bilemiyorum
Zaten hergün bi Ton spor yapıyon
En sevmediğin spor neyse
Evde yapabileğin
Bu ceza isi cok güzel olur pilavlara tatlilarada versek nasıl olur

Geçmiş olsun kâmilem. Daha önce hiç yazmamıştın pku ile ilgili durumu. Ama üzülme en azından ne olduğu ve tedavisi belli. Aklından çıkarmaman gereken şu an bilinen tek çaresinin diyet olduğu ve Ömür boyu devam etmesi gerektiği. O Yüzden çocuğunu çok güzel Eğitmen gerekiyor bu konuda. Hatta bence uzman bir pedagogtan yardım alabilirsin. Yaklaşım diyet kurallarının oturmasında ve Devamında her şeyden daha önemli olacaktır diye düşünüyorum. Şu Açıdan bakınca bence bu durum epilepsili hastaların yaptığı ketojenik diyet kadar da kötü değil. Tabi Allah kimseye vermesin. Allah evlatlarımızı kendi gözetleyip son kusurlarından korusun İnşallah.
Iremim doğumdan sonra 3,5 cikti bizi sevkettiler Hacettepe'ye 20 gunlukken 2,7 ye Temmuz'da 2,07 ye dustu dr batıda cok karşılaşılan bi hastalık değil demişti bizde ikinin altina duser diye cok rahat tik bi anda besin alinca artti sok olduk hayırlısı allah isitmeden sonra bidebununla imtihan edecek evet baya bilgilendik hastalik konusunda ins bidahaki aya duser duam o dusmezsede napalim omur boyu diyet yapacak yavrucum
Çok geçmiş olsun. Dualarım seninle ve bebeğinle. Evet zorlu bir dönem bekliyor gibi gözüksede sanırım diyetle atlatılabilecek gibi inşallah öyledir. Rabbim beterinden saklasın ve acil şifa versin.
Sagol canim
Salı menüm
Sabah 1 dilim çavdar ekmeği 2 kk peynir Çay
Ara 4 Salatalık 1 armut
Öğle 1 tabak kıymalı ıspanak yemeği 4 yk normal yoğurt
Akşam 2 mandalina.
Ortak sen spor yapmadan durmamisindir eminim

Menum
Sabah
Iki dilim ekmek arasi tost
5Zeytin
Domates salatalık