Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Sabah : çökelek 1 yumurta ile yapılmış ıspanaklı yumurta domates 6 zeytin 1 dilim tbe. Şekersiz çay
Ara : 1 elma
Öğlen : 1 kase tavuk corbasi dünden kalan balık salata
Ara : 1 mandalina kızıma yarım muz rendeledim yarısını yedi yarısını da ben yedim
Aksam : 6 yk etli taze fasulye yoğurt
Lahmacun ama sadece tattim küçük bir parca
Su 2 lt öğlen yarım saat yürüdüm hava serin değilse birazdan da yürücem

Menum
Sabah
Klasik kahvaltim peynirli zeytinli

Ogle
Buyuk kase etli corba

Arada portakal

Aksam
2 yumurtadn omlet 1 caybardagi sut 2 c.k yulaf kepekli

Spor
Yok
Su 2.5
Menuler guzel guzellikler
Hoş buldum. Kilo alma geçmişim tamamen hamilelikten . 63 kilo ile hamile kaldım 90-91 kg ile doğum yaptım. Şu anda 77.5 kiloyum ve artık eski kilomu istiyorum hatta daha altı bile olabilir. Doğum yapalı 5 ay oldu ve hala emziriyorum. Sezeryan olduğu için çok yoğun spor yapamıyorum zorlayınca dikişlerim ağrıyor ama yaklaşık bir haftadır leslie ile 3 mil yapıyorum bugün de 50 squat yaptım zamanla artıracağım. 37 yaşındayım ve 1.65 boyum . Şimdilik bu kadar :))
Hoşgeldin tatlim ben kamile

Merhaba kızlar dun size bu msjyazdim resmen iptal oldum oglumda dogumdam sonra topuk kanindan bi ksc deger yüksek cikmisti ankaraya oyuzden gidip geliyoduk uc ayda bi falan cunku diğer degerlwr normale donmus bi taneside ikinin altinda olmadi gerkirken 2,07 idi yani normal sayilirdi biz bu son olacak tamamen bitecek saniyiduk daha doğrusu dr duser demisti ama degerler cok yukselmis ozellikle 2,07olan 5,46 ya cikmis cok cok üzüldüm besinlerden kaynaklanan bi hastalik turu fenilketonüri diye bisey ek gidaya baslayinca firlamis dr hala kritik durumda degilsiniz desede bizi rahatlatmak icin soyluyo anlaşılıyor diyet verdiler bi ay sonra tekrar gidilecek kilosu cok az artmis dedi zaten cok yiyen bi bebek degil tam 1100g eksigimiz var zaten işitme sikintimiz var bi eskisehir bi ankara cok zor kizlar anlatamam gözlerim kan canagi oldu allah muhafaza degerler cok artarsa ozurlu olma zeka geriligi boy kisaligi gelişim geriligi bi suru bisuru etkisi var neolur dua edin dikkat ederseniz korkmayin diyo dr bugun daha iyiyim astim krizim geldi dun cok uzulunce bide kabahat bende kendimi cok alisstirmistim duduk cikcak diye hep boyle oluyo iyi seyler bekliyorum sonra dunya basima yikiliyo bu arada arti1,5 dum dun aldigim okadar kilo bile beni zirladi nefes almakta zorluk çekiyorum diyetisyene sevk etti ida gunduz verdiklerimi yedirmeden emzirme dedi zaten onlari yerse emmez sadece gece emecek bu durunda benimde cocugum icin acilen zayiflamam laxim bebegimin bana ihtiyaci var ve benim saglikli olmam sart
Geçmiş olsun kâmilem. Daha önce hiç yazmamıştın pku ile ilgili durumu. Ama üzülme en azından ne olduğu ve tedavisi belli. Aklından çıkarmaman gereken şu an bilinen tek çaresinin diyet olduğu ve Ömür boyu devam etmesi gerektiği. O Yüzden çocuğunu çok güzel Eğitmen gerekiyor bu konuda. Hatta bence uzman bir pedagogtan yardım alabilirsin. Yaklaşım diyet kurallarının oturmasında ve Devamında her şeyden daha önemli olacaktır diye düşünüyorum. Şu Açıdan bakınca bence bu durum epilepsili hastaların yaptığı ketojenik diyet kadar da kötü değil. Tabi Allah kimseye vermesin. Allah evlatlarımızı kendi gözetleyip son kusurlarından korusun İnşallah.

Menüm

Sabah,yarım muz,3 ceviz
Öğle, mantar sote,1 kk peynir,1 d ekmek,çay
Akşam, 1 tane etli biber dolması,1 kase yogurt,1 domates, 1 salatalık

Su,2 lt
Spor,yok
Sporla cok iyu olacakmis
Tamam o zaman menüm
Limonlu ılık su ile güne başladım
2 dilim tam buğday ekmeği bir yumurta yağsız omlet 3 zeytin bir dilim peynir ve ıhlamur
Ara bir kase yoğurt
Öğlen bir kase çorba
Ardından bir fincan sütlü şekersiz nescafe
Arada bir avuç pirinç gevreği abur cubur niyetine :))
Az önce bir bardak yeşil çaylı soda
Akşama da fırında ızgara 2 parça tavuk ve birkaç dilim patates olacak haaa bir de salata
3 mil yüründü 40 yarım mekik 50 squat :)
Birazdan bir bardak çay içerim. Su da 2 lt şu ana kadar

Emzirdiğim için sık acıkıp sık yiyorum :)
Emziren biri için guzel baslangic bende emzurenlerdenin

Ben menümü yazayım
Sabah
2 tane poğaça
Ara
1 türk kahvesi
Öğlen
4 yk pilav
2 tane tavuk pirzola ızgara
Akşam
4 tane minik tuzlu kurabiye
Su 2 3 lt arası
Spor yok
Anaaaa artik pogaca kurabiye görmeyelim seydam

Sağol Tatlişim
Bende öyle diye diye şımardım
Şu 65 e düşeyimde o zaman övülmeyi hakedeyim
Dusersin sen mefkusum ondan suphemiz yok

Merhaba kızlar ortalık canlanmis sevindim
Grip oldum bende halim yok yatıyorum
Yeni arkadaş gelmiş hosgeldin
Menü
Sabah
Nescafe
Öğlen
2 yumurta Menemen 1 dilim ekmek
Aksam
Fırında balik , 1 dilim ekmek[/QUOTE

Gecmis olsun canim sabah bwsleyici biseyler yesen iyi olur

Merhaba kızlar dun size bu msjyazdim resmen iptal oldum oglumda dogumdam sonra topuk kanindan bi ksc deger yüksek cikmisti ankaraya oyuzden gidip geliyoduk uc ayda bi falan cunku diğer degerlwr normale donmus bi taneside ikinin altinda olmadi gerkirken 2,07 idi yani normal sayilirdi biz bu son olacak tamamen bitecek saniyiduk daha doğrusu dr duser demisti ama degerler cok yukselmis ozellikle 2,07olan 5,46 ya cikmis cok cok üzüldüm besinlerden kaynaklanan bi hastalik turu fenilketonüri diye bisey ek gidaya baslayinca firlamis dr hala kritik durumda degilsiniz desede bizi rahatlatmak icin soyluyo anlaşılıyor diyet verdiler bi ay sonra tekrar gidilecek kilosu cok az artmis dedi zaten cok yiyen bi bebek degil tam 1100g eksigimiz var zaten işitme sikintimiz var bi eskisehir bi ankara cok zor kizlar anlatamam gözlerim kan canagi oldu allah muhafaza degerler cok artarsa ozurlu olma zeka geriligi boy kisaligi gelişim geriligi bi suru bisuru etkisi var neolur dua edin dikkat ederseniz korkmayin diyo dr bugun daha iyiyim astim krizim geldi dun cok uzulunce bide kabahat bende kendimi cok alisstirmistim duduk cikcak diye hep boyle oluyo iyi seyler bekliyorum sonra dunya basima yikiliyo bu arada arti1,5 dum dun aldigim okadar kilo bile beni zirladi nefes almakta zorluk çekiyorum diyetisyene sevk etti ida gunduz verdiklerimi yedirmeden emzirme dedi zaten onlari yerse emmez sadece gece emecek bu durunda benimde cocugum icin acilen zayiflamam laxim bebegimin bana ihtiyaci var ve benim saglikli olmam sart
Çok geçmiş olsun. Dualarım seninle ve bebeğinle. Evet zorlu bir dönem bekliyor gibi gözüksede sanırım diyetle atlatılabilecek gibi inşallah öyledir. Rabbim beterinden saklasın ve acil şifa versin.

X