Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

62 gün menüm

Sabah,1 haşlanmış yumurta beyazı,1 b kayısılı çay

Öğle,3 diyet muffin,çay

Akşam, 1 kepçe mantarlı tavuk sote, 1 kase yoğurt,ince bir dilim ekmek, közlenmiş patlıcan salatası

Su,2 lt
Spor,15 dk eliptik,90 dk yürüyüş

Aaaa ben gittim geldim elifden başka kimse girmemiş
Nerdesiniz hatunlar
geldım geldım

Lâf dinlemiyonki anacım sen
Boşver arasıra hepimizde oluyor bu patlamalar
Önemli olan tekrar devam edebilmek
gercekten oluyor bzuntuya vermeden diyete devam yoksa daha kotu oluyo
62 gün menüm

Sabah,1 haşlanmış yumurta beyazı,1 b kayısılı çay

Öğle,3 diyet muffin,çay

Akşam, 1 kepçe mantarlı tavuk sote, 1 kase yoğurt,ince bir dilim ekmek, közlenmiş patlıcan salatası

Su,2 lt
Spor,15 dk eliptik,90 dk yürüyüş
sabah akşam ıyı
dıyet muffın merak ettım tarıfı nasıl dıyet de olsa 3 tane çok sankı .spor su ıyıms

sabah
1 has. yumurta
1 kk peynır
ara
yarım bardak sut
oğlen
1 kase yoğurt-2 kaşık yulaf karıştırdım
akşam
1 kase yoğurt corbası-yag koymadım-
1,5 dolma
1 dilim tam bugday ekmegı
şimdi
1 tane kestane

spor 10 tane mekık
20 kol açıp kapama
adımsayarım az bugun 3700

geldım geldım

gercekten oluyor bzuntuya vermeden diyete devam yoksa daha kotu oluyo

sabah akşam ıyı
dıyet muffın merak ettım tarıfı nasıl dıyet de olsa 3 tane çok sankı .spor su ıyıms

1 sb un,2 yk sıvıyağ, yarım sb süt, 3 yumurta,tuz,karabiber,kabartma tozunu cirptim sonra hepsi doğranmış 5 halka sucuk, 1 biber,1domates,1 avuç beyaz peyniri hamur karışımıyla karıştırdım,pisirdim 15 muffin çıktı bunlardan.

mrb kızlar ben geldim nasılsınız ben felaket hastayım iki gündür gozumu açamıyorum köyde yattım bi boy annemde guya beni iyileştirecek ya bi sürü sey yedirdi yarın muhtemel artı olurum ama ben inş perşembeye eksiye gecmek için elimden geleni yapıcam yarın ankaraya gidiyoruz zaten ben hiç yola gelemiyorum eminim benden azda olsa bişeyler götürür ve ne yapıp edip perşembeye eksi olurum söz ama berbat bi hastalık ya bu resmen burnumun önunde peceteyle gexziyorum cekştiğim anda akıyo o derece havuc oldu burun gözler mosmor inş oğlana ve kızageçmez gidip bi bitki çayı yapayım kendime iyi gelir belkı biraz sonra görüşürüz sizinle sohbeti özledim yarın netim geliyo telden daha kolay oluyo uzun uzun muhabbet ederiz inş yarına dunku ve bugunku menülerimi yazıcam daha hadi öpüyorum hepinizi

81. Günün Menüsü:
Sabah: 2 dilim ekmek, 2 kk peynir, 4 yk biberli domates sosu, 5 zeytin, yeşillik.

Ara: 1 elma, 1 mandalina.

Öğlen: 1 tabak etli nohut, 1 dilim ekmek, salata.

Akşam: 1 tabak yoğutlu karnabahar.

Su 2.5 litre olur.
Spor yok.

Kızlar bu arada hazır saatler geri alınmışken kaza oruçlarımı tutayım zaten bu Ramazan 8 gün regl bi de dizanteri olduğumdan dolayı da 7 gün toplam 15 gün kazam var :KK43: artık ara ara tutarım kış bitmeden. Allah'tan çok şükür ki oruç tutmak hiç zor gelmiyor. Bu yüzden bildirimi akşam üzere yaparım yarın.

Benimde menüm gelsin kızlarrrr

9.00 ___1 dil.ananas, yarım bardak kefir

12.00___yulaflı krep, peynir, söğüş, 2 kş tavuk ciğeri

17.30 ____tavuk ciğeri, peynir, ayran, söğüş

Su 2 lt

Eşimin yemeğini hazırlıyım
Sizin menülere sonra bakarım

mrb kızlar ben geldim nasılsınız ben felaket hastayım iki gündür gozumu açamıyorum köyde yattım bi boy annemde guya beni iyileştirecek ya bi sürü sey yedirdi yarın muhtemel artı olurum ama ben inş perşembeye eksiye gecmek için elimden geleni yapıcam yarın ankaraya gidiyoruz zaten ben hiç yola gelemiyorum eminim benden azda olsa bişeyler götürür ve ne yapıp edip perşembeye eksi olurum söz ama berbat bi hastalık ya bu resmen burnumun önunde peceteyle gexziyorum cekştiğim anda akıyo o derece havuc oldu burun gözler mosmor inş oğlana ve kızageçmez gidip bi bitki çayı yapayım kendime iyi gelir belkı biraz sonra görüşürüz sizinle sohbeti özledim yarın netim geliyo telden daha kolay oluyo uzun uzun muhabbet ederiz inş yarına dunku ve bugunku menülerimi yazıcam daha hadi öpüyorum hepinizi
gecmış olsun toparlarsın sen

Kızlar bu arada hazır saatler geri alınmışken kaza oruçlarımı tutayım zaten bu Ramazan 8 gün regl bi de dizanteri olduğumdan dolayı da 7 gün toplam 15 gün kazam var :KK43: artık ara ara tutarım kış bitmeden. Allah'tan çok şükür ki oruç tutmak hiç zor gelmiyor. Bu yüzden bildirimi akşam üzere yaparım yarın.
valla benım de bırsuru borcum var tutsammıki

Menum
Sabah
Omlet
2dl ekmk
Domates

1portakal

Bir avuc ay cekirdegi

Aksam
Domates corbasi salata

Spor yok
Su 3lt
menu guzel cekırdek harıc

Benimde menüm gelsin kızlarrrr

9.00 ___1 dil.ananas, yarım bardak kefir

12.00___yulaflı krep, peynir, söğüş, 2 kş tavuk ciğeri

17.30 ____tavuk ciğeri, peynir, ayran, söğüş

Su 2 lt

Eşimin yemeğini hazırlıyım
Sizin menülere sonra bakarım
menun guzel
yulaflı krep tarıfını verır mısın un yerıne yulaf eklıyosun galıba

menun guzel
yulaflı krep tarıfını verır mısın un yerıne yulaf eklıyosun galıba
Evet cnm ben atık gereken çorbalara, köfteye, mücvere hep yulaf kullanıyorum
Bazen kepeğini bazen ezmesini

Miktarına göre 1-2yumurta, az süt, az tuz,1-2 kş yulaf kepeği
İstersen biraz beyaz peynir, maydonoz, dereotu falan koyabilirsin

Sabah : klasik kahvalti arti şekersiz süt
Ara : 1 elma
Öğlen : 6 yk taze fasulye
Yoğurt patlıcan salatası
Tuzsuz lahana turşusu
Ara : avuç içi kadar antep fıstığı
Aksam : 2 tavuk Baget mevsim salatası
1 2 çatal patlıcan salatası
1 litre su
Spor yok
3 bardak sekersiz Türk Kahvesi içtim. .
Sis hissediyorum kendimi

Geçmiş olsun canim

X