Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Evetttt Elifim
Hastasın ama sabah sırf karbon olmuş kuzum
İçli köfte kızartma değil diye düşünüyorum
Spor içinde fazla yorma kendini yavaş yavaş artır
Yok ablacım içli köfte haşlama, sporda bi gün yapıp bi gün yapmicam eğitimim varya hergün çok yorucu oluyor. Aralıkta eğitim bitiyor salona yazılırım büyük ihtimal. Aslında sana bişey danışacaktım 89 u takıntı yaptım son 4 kilo acaba biraz fazla sıkıp hemen görsem mi çok istiyorum artık şu 9 lardan kurtulmak. Ne dersin ablacım?

Yok ablacım içli köfte haşlama, sporda bi gün yapıp bi gün yapmicam eğitimim varya hergün çok yorucu oluyor. Aralıkta eğitim bitiyor salona yazılırım büyük ihtimal. Aslında sana bişey danışacaktım 89 u takıntı yaptım son 4 kilo acaba biraz fazla sıkıp hemen görsem mi çok istiyorum artık şu 9 lardan kurtulmak. Ne dersin ablacım?
Tatlım zaten menülerin normalde abartılı değil
Çabuk vermek için ekmeği tamamen kesebilirsin ama ilerde zorlanırsın
Sonuçta hayatını ekmeksiz sürdürecek değilsin
Belki yapabileceğin şey ekmeği sadece sabahları yemek gerçi çoğunlukla öyle yapıyorsun zaten. 1 dil yesen, daha yolun uzun olduğu için bence iyi olmaz. Bazen 2 bazen 1 dil yiyebilirsin. Çarşambaları yeme
Bence bakliyat bulguru kesersen de faydası olur
Bak bugün içli köfte yedin, bak bakalım yarın artı olacakmısın

Tatlım zaten menülerin normalde abartılı değil
Çabuk vermek için ekmeği tamamen kesebilirsin ama ilerde zorlanırsın
Sonuçta hayatını ekmeksiz sürdürecek değilsin
Belki yapabileceğin şey ekmeği sadece sabahları yemek gerçi çoğunlukla öyle yapıyorsun zaten. 1 dil yesen, daha yolun uzun olduğu için bence iyi olmaz. Bazen 2 bazen 1 dil yiyebilirsin. Çarşambaları yeme
Bence bakliyat bulguru kesersen de faydası olur
Bak bugün içli köfte yedin, bak bakalım yarın artı olacakmısın
Kendimde denediklerime göre abartmazsam meyve beni etkilemiyor ama bakliyat ve hamur işi çok etkiliyor. Haftasonu bulgur yemiştim pzt +500 çıktım. Yarın da kesin artı çıkarım eminim. Bide sporsuz kesinlikle veremiyorum. Mesela Şeyda dediki ben ilk 2 ay spor yapmadım diye yok benim için mümkün değil mutlaka haftada 4-5 gün yürümem şart. Şimdilik vücudumda bunları çözdüm. O zaman 89 u görene dek hiç bakliyat yemeyeyim ve yürüyüşü gün aşırı yapayım düzenli. Zaten 2 aydır hiç 18.30 dan sonra bişey yemedim. Akşamları da genelde yulaflı, keten tohumlu yoğurt yiyeyim. Dediğin gibi ekmeği kesemem o beni sarsar sabahları 2 dilim yerim. Bakalım 1 Kasım a kadar ne olacak.

Günaydın gulsumcum nasıl gidiyor hayat
çok şükür Kamile'cim Allah bundan geri koymasın iş ev ders derken hayatın içine dalmış bir şekildeyim arada bir başımı kaldırıp bakıyorum napıyorum diye sonra işin içinden çıkamayınca tekrar başımı gömüyorum dünya girdabına böyle karışık işte hallerim :)))

ben zaten akşam yemeği çok yiyemiyorum çok çok nadiren çok canımın istediği bişe olursa yerim o kadar
kendi yaptığım yemeği yiyemiyorum ya Allah affetsin o da nimet ama içim almıyor resmen :KK45:
o ne demek kız kendi yaptığımı yiyemiyorum derken o kadarmı kötü yemeklerin :KK70: bişey değil adamcağıza yazık :KK70:

Kendimde denediklerime göre abartmazsam meyve beni etkilemiyor ama bakliyat ve hamur işi çok etkiliyor. Haftasonu bulgur yemiştim pzt +500 çıktım. Yarın da kesin artı çıkarım eminim. Bide sporsuz kesinlikle veremiyorum. Mesela Şeyda dediki ben ilk 2 ay spor yapmadım diye yok benim için mümkün değil mutlaka haftada 4-5 gün yürümem şart. Şimdilik vücudumda bunları çözdüm. O zaman 89 u görene dek hiç bakliyat yemeyeyim ve yürüyüşü gün aşırı yapayım düzenli. Zaten 2 aydır hiç 18.30 dan sonra bişey yemedim. Akşamları da genelde yulaflı, keten tohumlu yoğurt yiyeyim. Dediğin gibi ekmeği kesemem o beni sarsar sabahları 2 dilim yerim. Bakalım 1 Kasım a kadar ne olacak.
Cnm Öncedende demiştim her akşam yoğurt yersen vücudun alışır 1-2 hafta sonra tepki vermez
Haftada 2 akşam ye bence
Eğer 5 Kilo fazlan olsa öyle yaparak verebilirsin ama vücut alışınca sen sonra neyi azaltacaksın

Hiç süre koyup kendini strese sokma cnm
Bi bakmışın 10 Kilo daha vermişin
Zamanın nasıl geçtiğini anlamıcan bile
Bu hafta 1 kiloya odaklan elinden geleni yap gittiği kadar gitsin

Günaydınnnn 9.Takım güzelleri

Takımın yüz karası geldi
Şimdi gelelim bildirime

İzine 73.2 le ayrılmıştım
Bayramdan sonra tatile gitmeden 76
Tatilde ilk 2 hafta 75 civarıydım
Ama son hafta azıtınca, geldiğimde salı sabahı 77.5
Bugün 75.4
Sonuç olarak +2 deyim
İnşallah haftaya kadar buda gidecek
ablacım bunlar gerçek kilo değil bence şişkinliktir :)) haftaya gider ama çokta sıkma kendini

İyi aksamlar herkese:KK3: Neredeyse inancımı kaybediyordum iki haftadır 90 küsürlerde takılı kalınca.
Çok mutluyum,keyifliyim.
Teşekkürler 9.takım :KK68:
Öyle hemen umutsuzluğa düşmek varmı şekercim
Daha bismillah yeni başladın sayılır
İlerde herşeyi yaptığın halde duraklamalarda yaşıyabilirsin
İnat edip yolumuza aynı şekilde devam edecezki hedefe ulaşalım

Ponicim sen hamileliktemi Kilo aldın öncedenmi kiloluydun

Dün alışverişte bol bol yeşillik aldım
Eşim diyor ne bu böyle ot doldurmuşun

Bugünkü salatam
Domates, salatalık marul maydonoz nane dereotu roka kırmızıbiber vardı
Ispanakda almıştım ama onu yemek yaptım
doymuyorum ben salatayla yaa nasıl bir iştah var nasıl bir bünyedir anlamıyorum kendimi 1 leğende yesem yok doymuyorum

Cnm Öncedende demiştim her akşam yoğurt yersen vücudun alışır 1-2 hafta sonra tepki vermez
Haftada 2 akşam ye bence
Eğer 5 Kilo fazlan olsa öyle yaparak verebilirsin ama vücut alışınca sen sonra neyi azaltacaksın

Hiç süre koyup kendini strese sokma cnm
Bi bakmışın 10 Kilo daha vermişin
Zamanın nasıl geçtiğini anlamıcan bile
Bu hafta 1 kiloya odaklan elinden geleni yap gittiği kadar gitsin
Tamam ablacım en iyisi düzeni fazla bozmamak gerisi nasip artık. Sağol senin yorumların benim için çok önemli :KK36:

X