Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

poniponnacım mazeretli olarak istisnalar olabiliyor mesela diyelimki önemli bir işin veya sıkıntın var bize bildirdiğin zaman tabiki idare ederiz ama mazeretsiz olarak paylaşım eksikliği olunca malesef sarı kart alıyoruz çünki hem motivasyon hemde takım ruhunu kaybetmememiz için paylaşım şart kuzum mesaj sayısı az olanların emin ol takım yönetimine bildirdiği geçerli bir mazeretleri var yoksa ona ayrı buna ayrı standart uygulanmıyor kurallar sabit ve herkes için geçerli ben dahil

Çok güzel açıkladın teşekkür ederim aynı şekilde menü bildirimlerinde de geçerli

2 gün üstüste menü bildirmemek 1 sarı kart
haftalık mesaj sayısı 35 in altına düşerse 1 sarı kart
3 hafta üstüste kilo verilmemesi diskalifiye
pazartesi / perşembe kilo bildirmemek 1 sarı kart

Not ; 3 sarı kart alan üye diskalifiye olur.
Kilo bildiriminden dolayı sarı kart alan üye takım içinde o birinci olması durumunda sarı kart silinir.
Menü bildirimi ve mesaj sayısından dolayı sarı kart alan üye hafta 60 ve üzeri mesaj bildiriminde
bulunursa 1 sarı kart silinir.

makinada çamaşır var gözlerimden uyku akıyor uyumak istiyorum ama çamaşırları asmam lazımm offf hayattt ne yordun beni beee :KK70:

sağol bitanem alıştım şükür insanoğlu neye alışmıyorki..... işkur kursuna kaydetti şirket beni bundan sonra sabah 9 akşam 9 değilde sabah 9 akşam 6 çalışacağım ayrıca öplen yemek molam 1 saat olacak çok iyi oldu benimiçin haber bekliyorum şimdi prosedürler bitince bu şekilde devam edeceğim 4 aylık bir süreç olacakmış 4 ay sorada çıkarım işten zate tekrar bu adar sıkı çalışamam...
elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım sana tatlım takım sana emanet :)

Süpermiş sevindim senim adına canım
Biliyorum emanetinize iyi bakıcam bende :KK66:

Kızlar bir derdim var bölümüne konu açtım bakıcımız la ilgili. Fikirlerinizi merak ediyorum
canım Allah korusun herşey olabilirdi sonuçta neler duyuyoruz iki çocuk evdeyken neler neler oluyor bakıcının yaptığı düşüncesizlik olmuş ona bir can emanet edilmiş sonuçta merdivenlerin canı cehenneme yetişteremem deseydi bu kadar basit ama bugün böyle yapan başka zamanda aynı şeyi tekrarlar bundan haberiniz olmuş belki haberinizin olmadığı neler çıkacak benim kızım 10 yaşında yiğenim 3 yaşında acil bir durum oldu yinede ikisini birarada bırakmadım işlerimi erteleyip kaldım yanlarında büyük çocuk küçüğü kıskanıp bilmeden zarar verebilir bu konuyu ciddi bir şekilde konuşman lazım bakıcınızla öncelik sırasını karıştırmış sanırım. Ayrıca samimiyet demekki pek işe yaramamış mesafe her zaman iyidir insana değer verip samimi olunca sınırını çok zorluyor ( yanında çalışan insnalar için değil genel olarak söyledim bunu yoksa bende zamanında bakıcılık yaptım asla kimseyi yermek küçümsemek değil maksadım )

canım Allah korusun herşey olabilirdi sonuçta neler duyuyoruz iki çocuk evdeyken neler neler oluyor bakıcının yaptığı düşüncesizlik olmuş ona bir can emanet edilmiş sonuçta merdivenlerin canı cehenneme yetişteremem deseydi bu kadar basit ama bugün böyle yapan başka zamanda aynı şeyi tekrarlar bundan haberiniz olmuş belki haberinizin olmadığı neler çıkacak benim kızım 10 yaşında yiğenim 3 yaşında acil bir durum oldu yinede ikisini birarada bırakmadım işlerimi erteleyip kaldım yanlarında büyük çocuk küçüğü kıskanıp bilmeden zarar verebilir bu konuyu ciddi bir şekilde konuşman lazım bakıcınızla öncelik sırasını karıştırmış sanırım. Ayrıca samimiyet demekki pek işe yaramamış mesafe her zaman iyidir insana değer verip samimi olunca sınırını çok zorluyor ( yanında çalışan insnalar için değil genel olarak söyledim bunu yoksa bende zamanında bakıcılık yaptım asla kimseyi yermek küçümsemek değil maksadım )

Beni anladığın için sağol. Bdv dekiler anlamıyor derdimi tuhaf tuhaf bana yükleniyorlar. Ayrıca bakıcımız söylemedi bunu. Eşim aramıştı eve cikarke n birsey alinacak miydi diye merdivenlerin temiz olduğunu farketmiş ki eşim eve geldikten sonra yapacaktı. Telefonda konuştum bakıcımızla anlatmadi tabi yaptığını ben sorunca söyledi cok sinirlendim o gün anlatamam

Beni anladığın için sağol. Bdv dekiler anlamıyor derdimi tuhaf tuhaf bana yükleniyorlar. Ayrıca bakıcımız söylemedi bunu. Eşim aramıştı eve cikarke n birsey alinacak miydi diye merdivenlerin temiz olduğunu farketmiş ki eşim eve geldikten sonra yapacaktı. Telefonda konuştum bakıcımızla anlatmadi tabi yaptığını ben sorunca söyledi cok sinirlendim o gün anlatamam
baksana siz farketip sormasanız söylemeyecek bile ! daha öncede böyle bişeyi yapıp yapmadığından nasıl emin olacaksın biran önce ciddi bir konuşma yapman lazım Allah korusun illa birşey olması gerekmiyor olmadan önce önlem almanız lazım canım

X