Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

bende birazdan 2nci kere 2mili yapıcam hehe:)

listemi yazıyim

sabah:beyaz peynir,kepek ekmeği,yumurta

ara:1 kakaolu bisküvi

öğlen:yağsız makarna ketçapla

ara:yerfıstığı / 1 tane kakaolu bisküvi

akşam:çorba
tavuk
salata
mücver
birascıkta püre çok çeşit oldu miktarlarını az yemeye çalışıcam

su:2.5 lt( küçük şişelerde içmeye başladığımdan beri dha kolay içiorum suyu)

spor:2 kere 2 mile leslie,twister 1000 kere parça parça

kaçamak:yok şimdilik bi değişiklk olursa bildiririm

sabah:1 dilimin yarısı ekmek 5 zeytin azpeynir
Ara:yok
Öğlen:sebzeli pilav
Ara:1simit ve büyük şam kurabiyesi ve bol çay
Akşam:yok
Su:1.5 litre
Kaçak:şam kurabiyesi
Egzersiz:yok normal evde koşturma

iyi akşmalar komşular geliyor birazdan koştur koştur bi şeyler hazırlıyorum.
ipocum verdiğin linkleri müsait olunca inceleyeceğim bizim net sınırsız sorun yok yani:))
grübchen canım teşekkür ederim.allahım herkesin evladını bağışlasın.bebeğin içinde çok üzüldüm çok geçmiş olsun

kızlar bu arada cmr günü annemin ölüm yıldönümü ağbimlerde mevlüt okutucağız.yengem rahatsız o yüzden sabahtan oraya gidiyorum.anca pazara dönerim onlarda net yok.anlıyacağınız 3 gün yokum ortalarda.
umarım yarın iyi bi sonuç alırız.

başın sağolsun mevcancım ve geçmiş olsun grübchen benim kızımda 3 yaşından sonra ürtiker daha sonrada gece öksürmeler alerji testi sonucunda fındık,kedi,köpek,soya ürünleri polen allerjisi çıktı.eşimde bende alerjik değiliz eşimin kardeşinde benim kardeşimde aynı şeylere alerji çıktı çok ilginç amcasınında kedi alerjisi var kızımında

büşracım hiç önemli değil senin bebiş ne kadardı.dün eşim demezmi devlete işe gir 1 yıl sonra bebek istiyorum diye.ben doğumdan sonra depresyona girmiştim.korkuyorum birde kızımını zor büyüttüm çok panik ve tentik bir anneyim.ama 2.daha kolay diyorlar off birde kilo derdi var

Ben de kardeşsiz düşünemiyorum ama şu anda başka bir bebişi hiç düşünemiyorum akannehir

kızlar bu arada cmr günü annemin ölüm yıldönümü ağbimlerde mevlüt okutucağız.yengem rahatsız o yüzden sabahtan oraya gidiyorum.anca pazara dönerim onlarda net yok.anlıyacağınız 3 gün yokum ortalarda.
umarım yarın iyi bi sonuç alırız.

Allah rahmet eylesin canım. Mevcan neden hamileliklerin problemli geçiyor? Kan pıhtılaşması falan mı var?

Doruk da 7 aylık artık 2 dişi var. Bu aralar da hasta olduğundan tam bir canavar. Kucakta gezmek istiyor sürekli. Şuruplardan dolayı kaşığa tepki göstermeye başladı. Boğazı eskisi gibi değil. Salı günü doktora gittiğimizde bir kadın vardı, 14 aylıkmış bebeği ve hala dişi yokmuş. Normal demiş doktorlar, benim 3 aylıkken çıkmış ilk dişim ama bir yığın dolgum - kanalım var. Erken çıkması pek de iyi bir şey değil. EŞimin 9 aylıkken çıkmış, benim yaptığım bakımın onda birini yapmaz daha yeni 2 dolgusu var.

Bugünkü listemi sunayım.

Sabah : yağsız sütlü nesfit

Ara: yarım elma - yarım muz

Öğle - 1 tabak bakla ve yoğurt

Ara: 3 sunta

Akşam: 1 tabak keşkek (sossuz)

Ara : meyve ya da çok çok kepekli bisküvi ile kapatmayı planlıyorum.

Su : 1 lt (çok az içmişim, hemen abanıyorum)
Spor: yok

İnşallah yarın başlayacağım artık spora. 1 haftadır çok özledim.

12 Mart: 66,2
19 Mart: 65,5

fasulyecim kısaca şöyle söyleyeyim;benim ve eşimin kromozomlarımızın 1 inde bozukluk var.yani biz genetik hastalık taşıyıcıyız ama gayet sağlıklı da insanlarız.dölleneme sırasında ilk bebeğim oluşurken eşimden ve benden olan o bozuk genide almış.tabii bu ultasonda görülecek bi şey deil.2 bozuk genle vücud ve organlar gelişmiş onların fonksiyonlarını yapmasına sağlayan genler gelişmemiş.
biraz karışık bi durum ben anlamak için 3 sene uğraştım canım..
ilk bebeğimde kızdı gayet sağlıklı idi 2.günde bi anda nefes alamadı tepki vermedi acil hastaneye 13 günde yoğun bakımda kaldı.sonra vefat etti.
o yüzden bebek sahibi olmak için hamilelik döenmimde cvs veriyorum onun sonucuna göre gebelik devam edebiliyor.maalesef ki tedavisi yok.yani çok ama çok acı bi durum.

şu tablo işinde biraz zorlanıorum ben inş sabah yardım eden biri olurkaydirigubbakcemile3

mevcan sağlıklı bir bebeğin var onada şükür canım.Benim eşim bana çok yardımcı ama aslında geç de kalmamalıyız .ben 33 oldum eşim 42

ben sabah girmeye çalışıcam canım akşam hazırlarsan kontrol ederim.yarın hem kızımın toplantısı hemde temizlik var evde

mevcancım geçmiş olsun vede başın sağolsun tekrardan canım.
genetik hastalık neymiş adı konmadı mı? benim de bir tanıdığımın sadece kız çocukları yaşamaya devam edebiliyodu.erkekler doğar doğmaz vefat ediyodu yada düşük yapıyorlardı erkek bebeği.anadan kıza aktarılıyormuş bozukluk..

Allah yardımcısı olsun tüm bebek isteyenlerin ben istemiyorum.Allah isteyenlere versin kızlar benim annem istanbulda. belki yanımda olsaydı kolay olurdu.bu sene Allahın izniyle işe girersem iyice zor olur.2 çocuk ve iş.kayınvalidem gerçi kızımla çok ilgili ama diyaloglar kendi annenden daha mesafeli oluyor....

beni kendi annem 36 sında doğurmuş çalışırken 2. çocuk olarak. belki ilerde sen de istersin berrycim. kardeşlik duygusu çok önemli. birbirlerine tutunuyor hayatta iki kardeş.. iki kız kardeş daha da iyi. kaç yaşında kızın şimdi. 5 - 6 yaş fark çok ideal. bize de anneannemiz baktı annem çalışırken. sana da zor, bakana da..ama zaman çabuk geçiyor tatlım

gunaydin kizlar ben kilomu vereyim hemen

12/03/2010 : 61.2

19/03/2010 : 60.0

eheh acaip mutluyum birde haftaya regl olma ihtimali ve onun siskinligine ragmen hos oldu bu durum tabii degismez ise..

kızlar ben kilomu dün bildirmiştim
misafirlerim biraz geç geldiler 9a doğru geç gittiler oyuzden giremedim tekrar
dün hem ev işleri hem yemek derken kızımda çok yordu beni baygın gibi uyudum kızımda çok uyanmadı gece Allahtan
dün yedim ne içtim hiç bilemiyorum hep ayak üstü yedim
akşam yemekte kızım çorbamı üstüme döktü doğru düzgün yiyemedim
ama tatlı yedim :KK43:

X