Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

ipocum mevcancım çok arada olabilir bizde can taşıyoruz canımız çeker ama kaçamaklar ard arda olunca direk kiloya dönüyor dikkat edelim kızlar bunca aç kalmamıza spor yapmamıza değsin bari ya
benimde kaç saattir canım sütlaç yemek istiyor mutfaga gidiyorum elma alıp dönüyorum
tekrar gidiyorum mutfaga yine dolabı açıyorum kapatıp grisinle dönüyorum böyle böyle idare ettim bunca saat sadece akşam yemegimi yiycem ve dahada yemiycem yarına kilo vermiş olmak istiyorummm

elvavencim cnım geçmiş olsun dikkat et beslenmene aman sağlığın yerinde olsun canım ya çoğu gitti azı kaldı senin kendini çok hırpalama

ayyy grübcenim gitsin artık yaaa ben 70 kiloyu görmek istiyorum böyle 7 nin yanında kocaman bir 0 görmeyi istiyorum artık :KK43:((((((

buarada ben tickerimi düzeltmemişim geçen hafta yaaa şimdi farkettim aa aklım nerde benim böyle :S

kızlar ben menumu vereyim şimdiden

kahvaltı 2 dilim kepek ekmeginden sandivç sade kahve
ara elma grisin
öğlen bir halley bir kçk kase sütlaç
ara elma grisn
akşam kıymalı patates salata
su 2 litre 6 bardak metbzla hızlandırıcı elma çayı
spor sabah yarım saat akşam üstü yarım saat genel egzersizler muzikte dans karışık :)

sağolun kızlar.. ben de anlamadım sebebini. baş ağrısıyla başladı. hem stres hem diyet hem okul falan çok yordu bikaç haftadır. dışarda da sağlıklı beslenemedim galiba

kızlar ben rAporumu vereyim size

sabah:1 şekersiz türk kahvesi

öğle:1 porsiyon ekmeksiz tavuk döner,salata

akşam:yumrtalı ıspanak ve 1 domates

yürüyüi:1 saat:

su:2 lt

kaçamak:yok :nazar:

ben de yazayım

sabah: yok

öğlen: 1 tane kaşarlı poğaça

akşam: patates yemeği

su:2 litre

egzersiz:yok

kaçamak:yok

herkese merhaba
sabah: peynırli omlet 4 kaşık 1 bardak çay
öglen:hiçbir şey
arada. bir armut
akşam:1 tabak mercimek çorbası yarım dilim kepek ekmeği
şuana kadar 2 litreyi geçti yatana kadar da devam edicem iyi akşamlar

iyi aksamlar kizlar bugun ki menum:

Sabah: 5 rondo + yarim wasa + cay

Ara: 1 mandalina

Ögle: 1 tabak az yagli makarna + 3 tane fisch fingers(firinda)

Ara: 1 wasa + yesil cay

Aksam: 1 tabak corba + salata(havuc, meksika fasulyesi,domates,salatalik, marul)

Ara: Yesil cay + yersem 10 tane findik kararsizim

Egzersiz: 5 mile + 100 mekik + 200 ip

Su: 4 lt

elvavencim cnm geçmiş olsun öncelikle sana kendini pek yorma zaten kilon az denilicek kadar aceleye gerek yok yavaş yavaş yap diyetini...

menüme geçiim...

sabah:nesfit yarım yağlı sütle

ara:yok

öğlen:yok

ara:yok

akşam:kıymalı patates yemeği
tarhana çorbası
2 dilim kepek ekmeği
2 kaşık yoğurt

yemekten sonra:yokk! artık kaç gündr yediğim şeylerden sonra az yemem lasım

su:2.5 olur yatana kadar
egzersiz+spor:twister 200-300 kere sayamıorum başım dönüyo,ip atlamaya gdiorum balkona :) oda bi 100 olur heralde.sonrada yerde yana bacak açma hareketlermi yapıcam

kaçamak:yok

kızlar ya bnm göbeğim böle çok lömbül lömbül oldu yumuşacık içi boş böyle mekik çekmem lazım? masaj kemerimn titreşimn bi faydası olurmu?? bide geçen seneki eteğimi denedm dap dar oldu snrm bozuldu çok yana bacak açma hareketleri kalçamı eritirmi??? acil cevaplarınızı bekliorum

elvavencim cnm geçmiş olsun öncelikle sana kendini pek yorma zaten kilon az denilicek kadar aceleye gerek yok yavaş yavaş yap diyetini...

kızlar ya bnm göbeğim böle çok lömbül lömbül oldu yumuşacık içi boş böyle mekik çekmem lazım? masaj kemerimn titreşimn bi faydası olurmu?? bide geçen seneki eteğimi denedm dap dar oldu snrm bozuldu çok yana bacak açma hareketleri kalçamı eritirmi??? acil cevaplarınızı bekliorum

saol canım. diyetten mi yorgun düşmekten mi bilmiyorum artık.. benim de göbeğim lömbül lömbül içi bok yumuşak.. titreşim kemerinin çok faydası oluyo tatlım düzenli kullanınca.. mekik falan karın kaslarına çalışıyo daha çok ,ben tam göbek bölgesinin gitmesini istiyorum.kalça çalıştırmak için şınav pozisyonu alıp bacakları karna çekmeyi öneriyolar

saol canım. diyetten mi yorgun düşmekten mi bilmiyorum artık.. benim de göbeğim lömbül lömbül içi bok yumuşak.. titreşim kemerinin çok faydası oluyo tatlım düzenli kullanınca.. mekik falan karın kaslarına çalışıyo daha çok ,ben tam göbek bölgesinin gitmesini istiyorum.kalça çalıştırmak için şınav pozisyonu alıp bacakları karna çekmeyi öneriyolar

tamam cnm hemen o kalça hareketlerini yapmaya gdiorum odama :)) mekiğede zayıflayınca başlarım dha ii olur heralde ipimi atlıycam ondan sonrada en son titreşm kemerini takiim ...

SELAM FISTIKLAR YOĞUNLUKTAN BU HAFTA GıREMıYORUM
Sabah:k-flex
ara:3 rondo
öğlen:kremalı kahve
ara:2 rondo
akşam: lahana diyet çorba ,2 but ve 1 dilim çavdar ekmeği
su:az
egzersiz:yürüyüş(temposuz)
kaçamak:1 adet kinder çikolata

slm prensesler ve kraliçeler deli gibi bir yogunlugum war hemen yazıp cıkacağım...
sabah:kuru pasta,yarım fincan kahve
öğle:bir kase mercimek çorba,bir kase salata,1şiş tavuk sote ve ayran
akşam:brir küçük tabak kfleks diyett süt ile
su: 3.5litre su 2fincan yeşil çay 1.5 fincan sütlü şekersz kahve toplamda 4 litreden fazla =)
spor:25 dakika yürüyüş

ay bende bittim başım tuttu yine egzersiz sonrası kızlar yaa :KK43: kendmi yatağa attım başımdan dolayı neyseki şimdi biras iyiym...bugün alllahıma çok şükür kaçamak yapmadım neydi öyle dünki kaçamaklar yaa töbe yarabbim tövbee :)) cuma nolcak bakalım kesn ya almşmdr yada aynı kalmşmdr...

cnmm geçmiş olsn cok dikkt et kendine..kızlar ben kilo werme hissetmiyorumda yüzüm inceldi onu hissediyorum ya :lepi:

elvaven geçmiş olsun. Dikkat et, hiçbir şey sağlığından önemli değil. Menümü arz edeym

Sabah: 1 yumurta - 2 dilim ekmek - 1 kkut pey - 5 zeytin - 2 çay kaş bal

Ara: yarım elma

Öğle: 1 tabak kuru nohut yemeği

Ara: 4 adet sunta - 1 kkut pey

Akşam : 1 pors pırasa - 1 küçük biber dolma

Ara: 4 tane bebe bisk ve yağsız süt

Kaçak: 2 tane minik ekler yedim :KK43:

Su : 3.5 lt

Egzersiz: 1 saat step

X