Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

insirah eferim eferim gidecek kilolar :dance:
özi kuzum sana demedim o lafı yanlış anlama nolur
genel olarak bir durgunluk var onun için dedim

inşallah gidecek azmettim. geç olsun güç olmasın.
genel bi durgunluk var silkelenelim arkadaşlar kilo veremesek de almayalım özicim sen emin ol benim yediğim kadar yememişsindir ama bu sabah hemen kalktım yürüdüm parka gittim spor aletlerini kullandım açık hava bol oksijen sen de bi çık gez açıkhavada yürü çok iyi geliyo insana

ne güsel yaa bende çıkıp yürüyebilsem ama bizim burda bol karbondioksit var malesef çıkamıyorum ama bugun evde bol bol dans ettim iyi ter attım arada: 1 şeftali yedim öglende sebzeli bulgur pilavi yogurt yedim akşamda kendime kabak kavurması yapıcam ayranla yerim

kızlar evdeki bilgisayarım bozulduğu için giremiyorum.babamlardan bağlanıyorum şu an..
yarınki bildirimimi yapayım hemen.67,5.yarında giremeyeceğim yüksek ihtimal..
hacerim gözünaydın hayatım iyi haberlerle gel insşallah dualarım seninle

hacerim canım kızmak nasıl söz öyle söz olurmu sizlere yazmamdaki amaç sizlerin beni motive edmeniz
bu arada adına çok sevindim inş olumlu haberler verirsin canımc

sabah musli
öglen popcorn:kedi:
aksam makarna ve dondurma

90 dk tirmanis,100 mekik

yarin ins takimi etkiliycek kadar kötü cikmaz sonucum
buhafta regldim ve hormonlar alt ust oluyor benim ozaman .. kilo aldigimi dusunuyorum,,hissediyorum,, farkediyorummmmgamyoncuiremsu:ecrin_bebek:

detoks menusu
sabah 1 domates 1 salatalık yarım kıbrıt kutusu peynır
1adet kepek ekmegı yesıl cay 1.5 lt ayran corbası
1.5 lt su bırdılım karpuz
slim6 ile 30 dk mekik hareketleri
15 dk 1000 adım
50 dk salıncakta sallandım
68 dk leslie ile 8 km yol katettim

kızlar ben sabah bildirimde bulunamayabilirim öğleden sonra da işim var akşam 5 gibi evde olurum o zaman tam kilomu yazarım şu anda 73.6 gösteriyo tartı sabah uyanınca 1 kilo eksik çıkıyo 72.6 bildiremezsem bunu esas alın

bır kılo vermısım 69.5 aslında daha fazla beklıyodum gecen haftada verememıstım
full spor bu hafta ve detoksla 1 kg :KK43:
ama en zor asamya geldım 3yıllık kılolar bunlar ve fazlalagım azaldı

X