Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

cnm valla bana cok yaradı
fena gaza gelıyorum
bısey yıcem yok dıyorum
topıge yazcam
spor yapmııym dıyorum
olmaz topıge bıldırım yapıyorum dıyorum
boyece motıve oluyorum:)

detoks menusu ayrıca 1 lt su
300 mekık 30 dk leslıe bolgesel yer egsersizi
68 dk leslie ile 8 km yol katettim:)

ben de öyle olurum inşallah ama azimliyim. ben de ilk 70 79 topiğine yazıyodum 2 hafta önce 2 kilo verdim bu hafta burdayım pek katılamadım okuyamadım uzak kalınca etki ediyo bu hafta 200 gr verdim. gerçi regl dönemine girdim sanırım adeti bekliyorum inşallah haftaya 2 kilo birden gider şimdi 40 dk bisiklet sürdüm mekik aletim gelsin görün beni nası zayıflicam

merhaba arkadaşlar,bende yarın aranıza katılıyorum.fakat kilo çizelgesini yapamadım sanırım.
hoşgeldin aramıza canım..keyifli paylaşımlar diliyorum
ya kızlar Allah razı olsun hepinizden
kafama takıldı size de sorayım
ameliyat günü regl olsam, bu durum ameliyata engel teşkil eder mi ? :uhm:
canım çıbığım cevap vermiş ama bende söyleyeyim.
bende bir sorun yok diye biliyorum.sadece ağrı kesici alacağın için belki biraz kanaman azalır yada fazlalaşır..başka bir şey olmaz Allahın izni ile.

sende hoşgeldin canım.çoğalıyoruz maşallah..
yarın 3e kadar listeyi tamamlayalım olur mu kızlar a.s.
herkese iyi gecelerrr

aaa ilk kilo bildirimini ben yapıyorum..
bu haftada geçen hafta gibi 69 geldim..sen geçen hafta geç kaldığım için alyanın hastane işinden dolayı sabit geçmiştin ama kilom 69du ya hacerim bu haftada 69um.Allahım rüya gibi..
78lerden 69lara inmek..
ama 57leri de görücez inşallah..:Saruboceq:
sabah kocam diyorki aa senin göbek möbek kalmamış ya..yaa dedim aynenzemuszemus
bu arada dün sabah kavun yedim 2 dilim.
öğlen makarna domatesli..
akşamda 4 tane ızgara köfte ve 1 küçük tavuk yedim.
2 litreye yakın su 1 limonlu sodamı içtim.
1 saat yürüyüşümü yaptım..
detoks diyetini henüz uygulayamadım.
ben pts diyet uygulayabiliyorum bu nasıl bişedir anlamıyorum ama pts giremediysem haftanın diğer günleri hiç adapte olamıyorum..haydn yapın bakalım ben pts aranızdayım canlarım..

herkese günaydınlar dünkü bildirimim 40 dakka spor yarım saat yürüyüş ve koca gün detoks menüsü
kiloda çok kaybetmedim ama ciddi bi rahatlama oluyo vucuctta kızlar öneririm bende herkese
hacercim kilomu bildiriyorum geçen hafta sana dert yanmıştım 74 göremiyorum diye ama bu cuma günlerini seviyorum mucize gün gibi vallaha :roflol:
evt kilom bu hafta 73,7 ay nasıl bir mutlulukl :teytey:

slm kızlar, hacercim kilo bildirimimi yapıorum vee 9. gruba katılıyorum. ben daha yeni başladım yani 2 günlük filanım ve 55 kiloyum, boyum 1.60.
amaa azimliyim, her gün düzenli spor yapıorum lahana yağımla ve de diyetime uyuyorum. amacım eylül sonuna kadar 7 kilo vermek umarım başarırım sizin desteğinizle tabiiik:enbuyukkk:

günaydın kızlar nasılsınız. bugün büyük gün bekliyorum heyecanla bizim takımdan hemen hemen herkes kilo verdi .:lepi::hooray:

merhaba arkadaşlar,bugün benimde gruba katılma günüm.herkes gibi bende iddialıyım.boy 1,59 kilo 65.başlarken başka bildirmem ve yapmam gereken birşey varmı bilemiyorum henüz acemiyim.

gunaydin kizlar 2 gunku detoks diyetinden sonra tam 1 kilo vermisim
ama listede 500 gr vermis gozukcem
cunku hatirliyosaniz, reglimden kilom 58 olmustu
ama bu detoks gercekten ise yariyo bence lapadan cok daha iyi ,ben yine kesin yaparim bu diyeti

kizlar guzelce bi kahvlatyimi yapip gelirim birazdan

hayırlı cumalar herkese a.s.
kilo veren herkesi tebrik ederim
hadi toparlayalım listeyi yavaş yavaş
zeynep ve alev, siz bu hafta başladınız yarışmaya, hayırlı uğurlu olsun zemuszemus

kesinlikle katılıyorum lapadan süper ,lapa demeyin bana kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…