Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

es_se canım paylaşımlara buradan da devam edebilirsin, diğer topiclerden de
ama her cuma sabahı kilonu buraya yazmalısın, aksi halde diskalifiye edilirsin
tek yapman gereken bu a.s.

hayal gözlüm ne olsun, ben mezun oldum, arkadaşları da mezun etmeye geldim delikafadulden
sen nasılsın ? bayadır görüşemedik özlemişim :1hug:

kızlar canım sıkkıın moralim bozuk canım yemek yemek istiyo sadece gidip abur cubur her şey yemek istiyorum yarım edin bu morallae biey yapamıcam geri adım atıcam korkuyorum ::KK43:

kızlar canım sıkkıın moralim bozuk canım yemek yemek istiyo sadece gidip abur cubur her şey yemek istiyorum yarım edin bu morallae biey yapamıcam geri adım atıcam korkuyorum ::KK43:

özicim yapma kuzum
sen o 3 kiloyu vermek için ne kadar emek harcadın unuttun mu ?
hepsini birkaç saatlik mutluluk verecek ama sana faydası olmayan yiyecekler ile yok mu edeceksin ?
bak ne güzel yaz geldi, her yer bol bol renk renk meyve dolu
onlardan güzel abur cubur mu var ?
sen kendi harcadığın emeğe saygı duymazsan, başkaları nasıl duysun ?
güçlüsün sen, bir karar verdin ve arkasında durursun alkisalkisalkis

hacercim moralim bozuk ailevi sorunlardna ncanım sıkkın buda tüm motivemi alıyo
daralıyom bunaldımrejim bile düşünemiyom şuan

merhaba arkadaşlar hcr35 teklifiyle bende aranıza geldim. kabul ederseniz tabiiii... arkadaşlar bugünden itibaren haftaya cumaya kadar sıkı diyetteyim bakalım ne olacak sizinle birlikte görecegiz ayrıca sıkı bir diyet çizelgesi olan varmı ben 27 yaşındayım 78 kiloda ve 160 boyundayım hadi bakalım benim kadar kilolu olupta verenler iiişe yarayacak diyet yollasınlar... başladı kendimle olan yarışım bana koy gelsin bakaliiiiiiimmmm

hıh diyemmi hcr gı:KK70: şiştim ecik :)))
gülüm benim bakalım inş,

özi tatlış aklını başka bişeye vermeye çalış veremiyorsan az az ye ama kalorisi az olan şeyler tercih et...

hacercim moralim bozuk ailevi sorunlardna ncanım sıkkın buda tüm motivemi alıyo
daralıyom bunaldımrejim bile düşünemiyom şuan
canım benim kıyamam sana ben
sen zaten rejimde değilsin
yeme ve yaşama düzenini değiştiriyorsun o kadar
Allah dermansız dert vermesin kuzucum, takma kafana çok fazla
Alah korusun sağlığından olsan gözün ne aile görür ne de sorun
biraz olumlu düşünelim ki her şey güzel olsun tamam mı fıstığım kaydirigubbakcemile5

merhaba arkadaşlar hcr35 teklifiyle bende aranıza geldim. kabul ederseniz tabiiii... arkadaşlar bugünden itibaren haftaya cumaya kadar sıkı diyetteyim bakalım ne olacak sizinle birlikte görecegiz ayrıca sıkı bir diyet çizelgesi olan varmı ben 27 yaşındayım 78 kiloda ve 160 boyundayım hadi bakalım benim kadar kilolu olupta verenler iiişe yarayacak diyet yollasınlar... başladı kendimle olan yarışım bana koy gelsin bakaliiiiiiimmmm
kas canım hoş geldin aramıza a.s.
senin için ve tüm üyelerimiz için eğer okumadıysanız benim zayıflama hikayemi okumanızı tavsiye ederim

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-basari-oykuleri/250547-hcr-35in-ba351ar305-246yk252s252.html

arkadaşım özi 16 ben aranıza yeni gelmeme ragmen sana sadece senin gibi bende en ufak kaçamakta diyeti bozdum bak sonunda oğlum 4 yaşında ve ben hala hamilelik kıyafetleri giymiş biri gibi ortalıkta dolanıyorum bende senin gibi birdaha bozmamak için kızlarda destek amaçlı buradayım her sorun yemekle çözülmüyor her mutluluk sıkıntıların ardından gelir unutma çektiğin sıkıntı nedir bilmem ama sıkıntıların yolu sabırsa sonuda mutlaka mutluluk olur unutma canımmmm hem sen ailevi sorunlarına sabredeceksin hemde diyetin sıkıntılarına bence sen çifte kazançla mutluluğa erenlerden olacaksın mucuk mucuk sana

özi sana bir tacsiyem daha var acıkınca yada canının sıkınca çay yerine sıcak suya biraz bal ve limon ekle ve iç inan sıkıntıyada sindirim sisteminede iii gelecek üstelik geç açıktığını hissedeceksin
(bu bir depresyon tedavisi içinde kullanılan yöntemdir ilaçların yan etkisini azatmak için kullanılıyormuş)

X