Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

9. TAKIM 108. ETAP

topkek ( 64,0 /64,0 / 0,0 / 0,0%)) artık mezun
alleysen/(65.0 65,0 / 0,0 / 0,0%)) sonunda bitirdi ve mezun
serap_21 ( 68,5 / 68,0 / 0,5 / 0,73%)) ve bi mezun daha
gnydn64/( 76 / 76 / 0,0 / 0,0%) ) geri dönmek üzere ayrılıyor

pokahontas (/58.2 /58,2 / 0,0 / (0,0%))

9.TAKIM TOPLAM KİLO( 331,7 / 331,2 / 0,0 / 0,15%)
[/B]

evet kızlar işte son bildirimim
kilolarını giremeyen arkadaşları sabit geçmek durumunda kaldım maalesef

ve geldi veda vakti
birazdan çıkmak zorundayım eşimi bekliyorum
takımcım kapanmadığı için çok mutluyum çok teşekkürler hacercim

yeni gelen ve gelecek olan arkadşlar hepinizi öpüyorum çok güzel dostlukların kurulduğu bir takıma geliyorsunuz
bol paylaşımlar yapın birbirinizi güzel destekleyin ve burda olmanın kıymetini bilinvereliniortak

söylenecek söz yok valla dile kolay tam 13 aydır burdayım ve 11 kilo vererek, her sabah günaydın dediğim burdan ayrılıyorum
bu benim için büyük boşluk olacak ama merak etmeyin ara ara yine gelip bakıp yazacam inşallah size

hepinizi çok çok öpüyor ve sevgiyle kucaklıyorumŞeniz

iyi akşamlar arkadaşlar
zeynep abla yazını okuyunca kötü oldum bende inşallah 2 ay sonra döndüğünde daha iyi olacak herşey. hem kimbilir kilonu kontrol etmekle kalmaz verirsinde .

selam arkadaşlar a.s.ben de aranıza katılmak istiyorum ,160 boyundayım 78 kiloyum ve 60 kilo olmak istiyorum ,motiveye ve desteğe ihtiyacım var hihoyyyt

selam arkadaşlar a.s.ben de aranıza katılmak istiyorum ,160 boyundayım 78 kiloyum ve 60 kilo olmak istiyorum ,motiveye ve desteğe ihtiyacım var hihoyyyt

berfincim mesajını görmemişim özür dilerim
seni takıma alalım, bir deneyelim bakalım nasıl devam ediyorsun ona göre bakarız kuzum
hoş geldin takımımıza opuyorumnanaktan

bendee geldimmm ama şimdi aşk_ımemnu başladı diziden sonra tekrar gelcem bybybyb

hoş geldin banucum
yarışma şöyle işliyor, her hafta cuma sabahı buraya gelip kilonu bildiriyorsun
önceki haftadan beri kaç kilo verdiğini hesaplıyoruz ve listemizi hazırlıyoruz
daha sonra bütün takımların listeleri açıklanıyor ve toplamda en çok kilo veren takım 1., en çok kilo veren kişi de 1. oluyor.
Eğer sen de katılmak istersen, paylaşımlarımıza hem diğer topicten, hem buradan devam edebiliriz.

tabii isterim. yarın sabah tartılıp buraya yazıyorum yani kilomu.. ve diğer hafta cumada tekrar yazıyorum verdiğim kiloyu hesaplıyoz dimi? doğrumu anladım. tabi bu süre içinde de burdan yazışmaya devam dimi.. valla hesapları inceledim fakat şimdilik bişey anlamadım. zamanla anlarım umarım :) ben zayıfliyimde hem ben hem de takımımız kazansın. bu arada isim neydi?

tabii isterim. yarın sabah tartılıp buraya yazıyorum yani kilomu.. ve diğer hafta cumada tekrar yazıyorum verdiğim kiloyu hesaplıyoz dimi? doğrumu anladım. tabi bu süre içinde de burdan yazışmaya devam dimi.. valla hesapları inceledim fakat şimdilik bişey anlamadım. zamanla anlarım umarım :) ben zayıfliyimde hem ben hem de takımımız kazansın. bu arada isim neydi?

evvvetttttt doğru anlamışsın canım
sabah bekliyorum mesajını
ben hacer bu arada, çok memnun oldumm vee takımımıza hoş geldin opuyorumnanaktan

hoşbuldum diyelim arkadaşlar o zaman bugün eşimle evlilik yıldönümümüz,
tanışma merasimi biraz bekleyecek ,ancak aşkitom uyuyunca uğrarım buraya ok.yerimseniben

hmmm bende anladim

yarin sabah tartilip buraya kosuyorum bende

buarada bende ferhan:)

kilo konusunda epey bir piskinlestim ama bu takim olayi yaris flnda ise yaramssa bitigim ben
haydinn bakalim kalkin hareket biraz hareket hareket
hacercim yönlendirmeni bekliycem
görüsürüüzzz

buarada sahi benimde dogum günümmm
ne guzel tesadüf nurbanu evlilik yildonumu benim dogum gunum ve burdada altalta yazip denk geliyor bu tesadüf olamaz :))) bi isaret var bunda.. basaricagimiz isareti olabilir mi?

hmmm bende anladim

yarin sabah tartilip buraya kosuyorum bende

buarada bende ferhan:)

kilo konusunda epey bir piskinlestim ama bu takim olayi yaris flnda ise yaramssa bitigim ben
haydinn bakalim kalkin hareket biraz hareket hareket
hacercim yönlendirmeni bekliycem
görüsürüüzzz

buarada sahi benimde dogum günümmm
ne guzel tesadüf nurbanu evlilik yildonumu benim dogum gunum ve burdada altalta yazip denk geliyor bu tesadüf olamaz :))) bi isaret var bunda.. basaricagimiz isareti olabilir mi?

memnun oldum ferhancımm
doğum günün kutlu olsunnnn
seneye bugün daha da çıtır olacaksın :jeyyar:

X