Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Canlarım tşk ederim kot pantolonda hala kilo lu duruyorum ama eteklerde ince gözüküyorum ara ara resimlerimi koyarım buraya daha vermem gerekiyor ama

mrb kızlar a.s.
bacağım iyileşti çok şükür,tam gaz devam yaniiii...amaaa ne yazıkki ben bugün 66 yı gördüm tartıdaaaa niye böyle oldukiii?ben böyle nasıl mezun olurumkiiii :KK43:

Serap valla süper görünüyorsun tatlım,maşallah sanaaaa :nazar:

Zeynep ablacım iyi ki doğduuuunnnn iyi ki seni tanıdıııımmmmopuyorumnanaktan Fatma ablamın dediğine de katılıyoruummm hemen eşine kızıp darılmaaaa,mutlaka başka bi planı vardır...ben de keşke eşim doğum gününü unutsada benim hazırlığım ona süpriz olsa derim,hiç aklına getirmem doğum gününü kutlamam akşama kadar(tabi o gün çalışıyorsa)..eminim eşinde öyle düşünmüştür :KK66:

mrb kızlar a.s.
bacağım iyileşti çok şükür,tam gaz devam yaniiii...amaaa ne yazıkki ben bugün 66 yı gördüm tartıdaaaa niye böyle oldukiii?ben böyle nasıl mezun olurumkiiii :KK43:

Serap valla süper görünüyorsun tatlım,maşallah sanaaaa :nazar:

Zeynep ablacım iyi ki doğduuuunnnn iyi ki seni tanıdıııımmmmopuyorumnanaktan Fatma ablamın dediğine de katılıyoruummm hemen eşine kızıp darılmaaaa,mutlaka başka bi planı vardır...ben de keşke eşim doğum gününü unutsada benim hazırlığım ona süpriz olsa derim,hiç aklına getirmem doğum gününü kutlamam akşama kadar(tabi o gün çalışıyorsa)..eminim eşinde öyle düşünmüştür :KK66:

canım çok geçmiş olsun ya bu aralar çok yogunum bacagından rahatsız olduğunu bilmiyordum neyin vardı bi tanem umarım ciddi bişey degildir

canım çok geçmiş olsun ya bu aralar çok yogunum bacagından rahatsız olduğunu bilmiyordum neyin vardı bi tanem umarım ciddi bişey degildir

ya canım benim regli düzensizliği sorunum vardı dr gittim kist varmış..neyse reçetemi falan aldım hastanenin merdivenlerinden inerken takıldım düştüm..ama iyiyim şimdi çok şükür:Saruboceq:

leyloşşşşşş süper olmuşun kız
özellikle şu 67 ve 66 kiloluk halinle aranda baya fark var
yani aslında 1 kilo ama sen baya sıkılaşmışsın canım tebrikler valla

leyloşşşşşş süper olmuşun kız
özellikle şu 67 ve 66 kiloluk halinle aranda baya fark var
yani aslında 1 kilo ama sen baya sıkılaşmışsın canım tebrikler valla

evet canıımmm gecen yaz spora pek ağırlık vermemiştim ama ocaktan beri baya ağırlık verdim,onun faydası sanırıımm yerimseniben

kızlar bu gün benim doğum günüm ve sabah muhabbetle kahvaltı ettiğim eşim bir iyiki doğdunu demeden gitti
ya neden böyle biz en ince ayrıntısına kadar planlarken onlar son ana bırakıp sonrada bir çiçek aldılarmıydı kendilerini dünyanın en ince adamıo sayarlar bilemem
gerçi nedeni mi var malum fıtrat allah onlaın kafasını bizden kalın yaratmış olmuyo bükemiyoruz işte

ya aslında eşim hep hatırlar ve güzel süprizler yapardı önceden ama nolduysa artık heeeep unutur oldu ama sebebi resmen etrafımızdaki hiç bir erkeğin bunu önemsemiyor olması
onlara kızarken şimdi eşiminde aşağa kalır tarafı yok

oooooof çok üzüldüm kızlar yaaa

zeynepciğim doğum günün kutlu olsun canım, daha nice yıllara kaydirigubbakcemile2

eminim eşin unutmamıştır canım belki şu saatlerde süprizini yapıyordur:jeyyar: neyse haber verirsin bize. uzun yıllar eşin ve çocuklarınla sağlıklı ömürler dilerimkaydirigubbakcemile5[url=http://www.postimage.org/image.php?v=PqaAjA0][/URL]

günaydın kızlar
dün elektrik kesilince giremedim daha

ya kızlar eşim beni sinir etmek için unutmuş numarasına yatmış

harika bir gece hazırlamış
güel bir yerde çok hoşçi,çekler ve mumlarla dolu bir masa hazırlatmış garsonlar masanın başında bekliyor filan sonra masanın ortaında ki çiçeğin üzerinde bir kutu ve içinden hediyem tektaş çıktı
ama üzücüüü dolma parmaklarıma küçükgeldi şimdi gidip değiştirecem mecburen
kendi küçük poarmağına olan bana tam geliyo diye öyle almışda verdiği 12 kiloyu unutmuş canım kocacım

rüya gibiyd,ii valla

leylacım süper olmuşsun kız valla
bende akşama vakit bulursam ekliycem yeni fotolarımı bakın bakalım fark var mı

kızlaaar cuma günü memlekete gidiyoruz
ve sabah erken çıkacaz
onun için rica etsem bildiriminizi perşembe akşam yaparmısınız
böylece bende perşembeden bildirimi halletmiş olurum

kızlar kapanma konusuna gelince hacer ben devam edebilirim dedi ama sonra uğramadı sanırım eğer devam edecekse söylesin ki o na göre bende belirteeyim gelirse sizler hatırlatın ona

ya bööyle hızlı hızlı yazıyorum çünkü hmen çıkmam lazım yine biiiiiir sürü işim var öğleden sonra dönecem ama
hadi görüşürüz güzeller

Günaydın herkese çok tşk ederim
aleysen tatlım çok güzel olmuşsun inş böyle devam edersin
zeynepcim sana demiştim unutmamıştır diye ben son kez cuma günü takımla ilgilenirim sonra yokum biliyosun eylüle kadar fazlalıklarım olursa tekrar dönerim

hepinize teşekkür ederiiiimma.s. inşallah sizlerde istediğiniz kiloya ulaşırsınız a.s.
bugün hiç uğrayamadıımm çünkü annemde gün vardıııı..sabahtan beri hazırlık falan,koşturup durdum :S
1 kase patates salatası,1 tanede talaş böreği yedimmm...bi de çok su içtim,midem taş gibi kafamçokkarıştı

iyi akşamlar arkadaşlar
zeynep abla geçmiş doğumgünün kutlu olsun ne güzel sürprizler hazırlamış eşin
serap ve leyla sizlerde harika görünüyorsunuz maşallah size

X