Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

iyi akşamlar fıstıklar a.s.
dün hiç uğrayamadım kusura bakmayın nolur :KK43: valla benim ayak iice şişti,üzerine basamadım..kas zedelenmesiymiş...bugün Allahtan eşim evdede annemlere gelebildim...dün bildirim için uğraşanlara sıkıntı çekenlere çok çok teşekkür ederiimmm a.s.

aa serapcım bende bu hafta ayrılıyorum leylada ayrılıyor sende bu hafta ayrılırsan bir serapla poko kalıyor takımda artık mecburen kapatmak durumu doğuyor

bakın şöyle yapalım bende biraz diyetede ara verip şu halimi korumayı düşünüyorum bu yaz
çünkü tedavi dönemim filan olacak bide tatil filan zor olur diyete devam zaten
eğer eylüle kadar kişlolardan hala kurtulamadıysak yeniden takımız açılmasını isteriz
pokocum ve serapcımıda kendilerininde uygun gördükleri bir takıma transfer edeli
eğer onlarda eylülde hala mezun olmamışlarsa onları da alalım takımı yeniden oluştırmuş olalım böylece

iyi fikir bence
eylülde tekrar oluşturalım takımı
benim yolum uzun daha vermem gereken 20 kilo var

iyi akşamlar fıstıklar a.s.
dün hiç uğrayamadım kusura bakmayın nolur :KK43: valla benim ayak iice şişti,üzerine basamadım..kas zedelenmesiymiş...bugün Allahtan eşim evdede annemlere gelebildim...dün bildirim için uğraşanlara sıkıntı çekenlere çok çok teşekkür ederiimmm a.s.

çok geçmiş olsun leylacım

iyi akşamlar kızlarrrr

ben yardımcı olmayı cok isterdim ama.. bu ara gercekten cok zor. sonrada yaz tatili yokum:KK43: ardından da kendi evime gecicem ve orada maalesef internet bi süre olmucak . dolayısı ile az girebilicem. takım acık olursa kalırım. çok fazla giremesemde. ama kapanırsa bende mezun olurum. ilerde takımı yine acarsanız katılırım arkadaşlarım

kızlar kapatmayın takım yaaa..
bana düşen bişii olursa bende yardım ederim seve seve...
takımlar takımı bu dile kolay..bu şekilde olmasın yaaa

evet şeker izin vermeyelim...
kimse olmazsa bizler varız dimi amayerimseniben

günaydıııııııııın

takımcım nasılsınız
çok tenha takımcım artık kimsecikler kalmadı

eee pokocum sendemi mezun oluyosun şimdik

haceeeeer kız meşguldüm gelip cevap veremedim soruna pokoda mezun olursa maalesef kimse kalmıyor

yeniüyeler alıp yapılandırmak isterdim bu hale düşmeden ama maalesef aldığımız her üye 2 haftadan sonra vınladı ve sonuç böyle olu
buda bizim şanssızlığımız
ama devam edecez diyosanız görüşelim bu hafta gel kaptanlığı sana devredip bırakayım sende yenide yapılandr takımı

günaydın arkadaşlar malesef takımımız iyice dagılmıştı açıkcası böyle olunca istek felan kalmıyo tabiki ben diyete kaldığım yerden dikkat edecegim ama bi süre tek başıma devam edeyim eger zeynep ,n de dedigi gibi eylül de takım toparlanmış olursa katılmak isterim

günaydın arkadaşlar malesef takımımız iyice dagılmıştı açıkcası böyle olunca istek felan kalmıyo tabiki ben diyete kaldığım yerden dikkat edecegim ama bi süre tek başıma devam edeyim eger zeynep ,n de dedigi gibi eylül de takım toparlanmış olursa katılmak isterim

evet serapcım bende eylülde devam etmeyi düşünüyorum verecek daha 10 kilom var ama artık bu stres kilo vermemi engellemeye aşladı bu yazı kilomu koruyarak geçirmek ve eylülde tekrar başlayarak son 10 kiloyu vermek istiyorum
onun için eylülde takımı mutlaka yeniden açalım
yani eylülde açılmak üzere kapatalım takımı
döndüğümüzde bakalım ne durumda olacaz

serapçım bende aynen senin gibi yapıcam ozman. ama eylülde takım toplanırsa
ben yine varım. arada yazın ama kızlar ya :KK43::çok üzgünüm:

X