Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

valla hüzünlendim topkekim

kızlar daha kapatmadık takımı nerelerdesiniz
sabah klasik kahvaltı yapmıştım ara yemeye vakit bulamadım ziira pazartesi
öğle bol patlıcan salatası ve bir kupada çorba içtim

Son düzenleme:
eylülde gel diye bi şarkı vardı
onungibi olduk

beni unutmayın bende eylüde katılmak isterim tekrar

iyi akşamlar arkadaşlarr
bi baktım ilk sayfada takımımız yok şaşırdım bir anda
malesef karar verilmiş ara vermek iyi olur inşallah

günaydın takımcım,

kızlar hacer takımı idare edebilirim diyor akrep arkadaş bende varım demiş farketmemişim (özür)
idare edip yeni üyeler alırlarsa lacey nilgün ablada temmuz da gelecekmiş kapanmadan halledebiliriz inşallah bu şeklilde

Günaydın herkese nasılsınız dün eşimin arkadaşlarına gittik uzun zamandır görüşmüyorduk daha içeri girmeden sormaya başladılar ne yaptın nasıl kilo verdin diye çok güzel olmuşsun dediler çok mutlu oldum tatil dönüşü tam gaz burdayım mezun olmak için ne yapmam gerekiyor

bişey yapman gerekmiyor canım kesiin mezun olmak istiyorsan bu haftaki bildirimde mezuniyetini belirtcez karne ,istiyorsan belirteceksin püsküüte
ama mezun olmayım tatil dönüşü devam edeyim dersen ger,i dönmek üzere ayrıldı diycez

serap şu avatarına koyduğun fotoyu burayada koysana
ayy baya inceldin kız sen maşallah

kızlar bu gün benim doğum günüm ve sabah muhabbetle kahvaltı ettiğim eşim bir iyiki doğdunu demeden gitti
ya neden böyle biz en ince ayrıntısına kadar planlarken onlar son ana bırakıp sonrada bir çiçek aldılarmıydı kendilerini dünyanın en ince adamıo sayarlar bilemem
gerçi nedeni mi var malum fıtrat allah onlaın kafasını bizden kalın yaratmış olmuyo bükemiyoruz işte

ya aslında eşim hep hatırlar ve güzel süprizler yapardı önceden ama nolduysa artık heeeep unutur oldu ama sebebi resmen etrafımızdaki hiç bir erkeğin bunu önemsemiyor olması
onlara kızarken şimdi eşiminde aşağa kalır tarafı yok

oooooof çok üzüldüm kızlar yaaa

canımsın çubuşum yüzüme gülücük ekledin enerji verdindelikafadulden

çooooooooook teşekkürler öpüyorum canımŞeniz

pokocum senide öpüyorum canım teşekkürlerŞeniz

canım doğum günün kutlu olsun nice yıllara umarım yeni yaşın sana saglık mutluluk bol para ve zayıflık getirir bence eşin güzel bi sürpriz hazırlıyodur sıkma canını sen hatırlasana onun için ne kadar ugraşmıştın bu arada geri dönmek istiyorum canım

teşekkür ederim serapcım
tamam o zaman seni geri dönecek diye belirtirim

maşallah ya çıtır olmuşsun iyice sen
bu arada boyun kaç senin
bende 65 leedeyim ama senin bu görüntünün yanında duba gibi duruyorum
tai benide boy birbuçuk metre olunca...

selam kızlar...

zeynebim doğum günün kutlu olsun canım...eşin ve çocuklarınla daha nice mutlu yıllar gör inş.

damat beyede hemen kızma yaa..belki akşama sürpriz yapabilir...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…