Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

zeynep abla bunun seninle alakası yok bence tamamen kişisel ve sorumlulukla alakalı
bu arada kitabım da geldi

günaydın şekerlerimmmm

ay hava ne kadar güsel insan kendini iyi hissediyo valla:)))

bende şimdi kepek ekmeğine peynirli bi tost yedim. birazdan gelinlik provama gidicem:)

anammm sen şimdi ne heyecanlısındır kıııssskaydirigubbakcemile3

topkekim adın zeynep demek
kızımı adıda aynı
pek severim zeynep adını

iyi akşamlarrrrrrrr::))

öğle dışarıda idim.. dayandım hiç bişi yemedim sadece küçük
bi poğaça.. akşamda 1 tabak corba. şimdi biraz meyve yicem..

41 günmü kaldı
eeee daha çok varmış güzelim yaa prova için erken değilmi peki

selam kızlar dün annem geldi çok mutluyummm
sabah haftasonu kahvaltısı anlarsınız ya :tomato:
öğle akşamı birleştirdim
dışarıdaydık burger kingden light bi dürüm yedim 375 kalori
sizde deneyin kızlar giderseniz hem lezzetli hem az kalorili
adı hot wrap

zeynepcimmm leylacımmm günaydınn şuann saat gecee 4 vee sizlere yazmaya geldimmm bugünn polonyayaa gidiyoummm kızlarrr hepinizii öpüyorummmmm
bu aradaa 57 kiloyummmmm eskisindenn dahaa daa zayıf oldumm çokk mutluyummmm
bende şuann çokk telaşş varrrr inşallahhh polonyadandaa yazıı yazarımm canlarımm sizeeee

kızlar merhaba.ben tekrar listeye girmek istiyorum ama kimseden cevap gelmedi bana.ne diyorsunuz.bazı sıkıntılarım vardı .internette te yoktu şimdi evde internet var ve sıkıntılarım da halloluyor.inşallah vericem..cevabınızı bekliyorum.kilom 92,5

canım ablacım nasıl bu kilolara geldin tekrar anlatırsın bizlereee..güle güle gitte gel inşallah a.s.

iyi pazarlar kızlara.s.
annemin evinde badana,temizlik yapıyoz ondan giremedim dün...napıyosunuz bakalımyerimseniben
ayy ben hem az yedim hem de birsürü iş yaptım ama tartıda fazla çıktım..acaba yorgunluktan şiştimmi :S

anamm polonyamııı...
bende akın yerler sandım..ne güzel beee...polonyadan el salla bize olurmuukaydirigubbakcemile3

bende bugün boya yaptım şeker...pek de güzel oldu..
soorada temizlik..beni görenlerde zayıflamışsı diyorlarda inatla tartıya çıkmıyorum
karar verdim cumadan cumaya tartılıcam artık..aralarda fazla çıktığımda acaip moralim bozuluyor ve kopuyorum resmen
bakalım cumaya nasıl olucam

hadi bakem o zamana kadar incecik olcen ona göreeeeşakkıdı

amin canım benimmm :)))))

bazen bendede öle oluyo biliyomusun alleysen cim ilginç..

günaydın arkadaşlarrrrrr

haftasonu bisürü işimi hallettim. çok şükürrr
şimdide klasik kahvaltımı yapıyorum

günaydın kızlar mutlu bir hafta diliyorum herkese
hadin güzel kilolar verin bu hafta inşallah

zeynep abla bunun seninle alakası yok bence tamamen kişisel ve sorumlulukla alakalı
bu arada kitabım da geldi

güle güle ıku jalecim inşallah faydasını görüürsün ama ilk bölümnler saçama gelebilir devam et okumaya bırakma

gözün aydın serapcım
bende annnemi istiyooooooom

edacım maaşallah sana canım yine başarmışsın hadi kavuşuyosun kocacına hayırlısıyla
ordan yaz yine bize ihmal etme sakın sohpetini çok özledik

canım maalesef hafta sonu giremiyorum onun için cevap yazamadım

eğer paylaşımda sıkıntı yaşamam ve takım motivasyonunada katkıda bulunurum diyosan gel hadi bidaha deneme süresini alalım seni bu hafta denemesüren olsun gelecek hafta cuma takım isteği doğrultusunda alırız seni

kızlar bu gün pazartesşi ve her yer her yerde maaleef her zmanki gibi
ben şimdi çıkıp işlerimi halledeyim bi ttoparlayayım şu evi işim bitince gelirim
öptüm hepinizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…