Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

neler oluyor ki buralada
oooooooooooooo aleysen erimiş kalmamış,alkisalkisalkisalkisalkisalkis
serap almış başını gitmiş anam kıskandım alkisalkisalkisalkisalkisalkishe :sengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab:jeyyar::jeyyar::jeyyar:

neler oluyor ki buralada
serap almış başını gitmiş anam kıskandım alkisalkisalkisalkisalkisalkishe :sengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab:jeyyar::jeyyar::jeyyar:

bende seni kıskandım 109 dan 78 e düşmüşsün bravo vallaalkisalkisalkis

ah güzelim ah 75 le mezun oldum ben buradan :)))))
kısmanma fıstık yeme seninde olur bak yedim gene şiştim eşikten döndüm toparlanma turlarındayım:))))...

kahvaltım 1 etimek,1 dilim peynir,1 dilim salam..
az önce 2 tane kepekli galeta yedim...

çubuk nerelerde göremedim :S

geldiiiiiiim hihoyyyt

buralardayımda yazamadım size

aynen devam ediyorum diyete,arada kaçırdığım oluyor ama onuda ertesi gün telafi ediyorum

sabah kahvaltım klasik öğlen yarım poğaça
ara 1 avuç beyaz leblebi
akşam belli değil henüz

dünde kahvaltım klasik
öğle ev yapımı dürüm ciğer
akşam 1 kase mercimek çorbası
gece meyve

neler oluyor ki buralada

canım hoşgeldin nerelerdesin umarım geri k:asigim:ilo almamışsındır yokluğun çok belli oluyo

neler oluyor ki buralada

yok kııızz nerdeeee,2 kilomu ne verdim,onuda zorlaya zorlaya kafamçokkarıştı

ah güzelim ah 75 le mezun oldum ben buradan :)))))
kısmanma fıstık yeme seninde olur bak yedim gene şiştim eşikten döndüm toparlanma turlarındayım:))))...

sen çabuk toparlanırsın hayaletiiimmmŞeniz
özlemişiz seni kıııızzz:1closedeyes:

geldiiiiiiim hihoyyyt

buralardayımda yazamadım size

aynen devam ediyorum diyete,arada kaçırdığım oluyor ama onuda ertesi gün telafi ediyorum

sabah kahvaltım klasik öğlen yarım poğaça
ara 1 avuç beyaz leblebi
akşam belli değil henüz

dünde kahvaltım klasik
öğle ev yapımı dürüm ciğer
akşam 1 kase mercimek çorbası
gece meyve

evet yaaa baktım onlinedın ama buraya yazmamışsın..bazen yazası gelmiyo insanın yerimseniben senin nickini görmek bile yetti bana -tatlicadiarzu-

serap,aleysen sağolun güzeller valla bende özlemişim ba sizi:)
aleysen ben kaçırdım ipin ucunu ecik zorunlu olarak şimdi toplanma turları atıryorum şükür ii gidiyo...
herkese ii ve hayırlı akşamlar öptüm sizi...

kızlar ben gruptan ayrılmak istyorum bu hafta bildirimimi yapayım son olsun, tabi mümkünse. kaptan daha iyi bilir tabi, ben baştan haber vereyimde ne zamana kadar idare etmem gerekirse ederim ama bilin işte. kusuruma bakmayın ne olur ama bu grup bana pek yaramadı. ne güzel rahatlıkla 5 kilo vermiştim. bu yarışmaya katıldığımdan beri bir kiloyu ıkına sıkına verdim. her cuma tartılmak bana yaramadı moralimi daha çok düşürdü. motvasyonum kayboldu yemin ederim. bir 59,00 ı göremedim tartıda. aksine bu hafta 800 gram almışım. ama diyeceksinizki yapmıyorsun rejim ama yemin ederim buraya yazdıklarım dışında bir şey yapmadım. ama diyorum ya motivasyon düştü iyice çok moralim bozuk valla. kendimden daha çok nefret etmeye başladım. kaç haftadır bir kilo veremedim. neyse durum bu yani, kendimi biraz rahat bırakarak yani tartılmayarak diyet yapsam benim için daha iyi en azından günler çabuk geçer. bu yarışmada her günü sayıyorum, 2 gün geçt, 4 gün geçti...ben yarışma olmayan gruplara katılmak istiyorum.

kaptanım takımdan ayrılmak istiyorum ama tabi sen ne zaman dersen o zaman bırakırım.

9. TAKIM 104. ETAP *

topkek (65,5) /
alleysen /(67.0)/
fatmasel (80,7) /
serap_21 (70.4)/
gnydn64 (77.0)
tombikim (63.2)/
aysim-u (59,2) /
pokahontas (59,0) /
...123... (58,5) /
9.TAKIM TOPLAM KıLO (600,5) /

kızlar mkusuruma bakmayıon dün temizlikçi vardı akşam 9 a kadaar temiizlikle uğraştık ondan giremedim yorgunluktan listeyide ekleyemedim

aysimcsen bilirsin ayrılmak istiyorsan bu hafta seni ayrıoldı diye yazıyorum

geçmişi daha tam okumadım kızımın kahvaltısını halledeyim geliyoruö hemen
yardımcım nerde beniiiiiiim

9. TAKIM 104. ETAP *

topkek (65,5) / (65,0) / (0,5) / (0,76&#37:KK66:
alleysen /(67.0)/
fatmasel (80,7) / (80,0) / (0,7) / (0,87%)
serap_21 (70.4)/
gnydn64 (77.0) /(77,0) / (0,0) / (0,0%)
tombikim (63.2)/
aysim-u (59,2) / kendi isteğiyle ayrıldı
pokahontas (59,0) /
...123... (58,5) / (57,5) / (1,0) / (1,71%)
9.TAKIM TOPLAM KıLO (540,6) /

Son düzenleme:
aysimciim ayrılmak istediğin için istediğinde geri dönebileceğin ifadeyle seni ayırdım bu hafta kilo almış olduğun için listeye eklemek istemedim eksi değere geçmiyelim diye
istediğin zaman her zaman aramıza gel listede olmasan kilo bildirmesende sohpete gel

fatma ablacım başınız sağolsun rabbişm eşine çocuklarına sabırlar ihsan etsin inşallah

çubuşum ösledim kız nirelerdesin bakeem

9. TAKIM 104. ETAP

topkek (65,5) / (65,0) / (0,5) / (0,76%)
alleysen /(67.0)/
serap_21 (70.4)/ (69.9) / (0.5) / (0,71%)
tombikim (63.2)/
pokahontas (59,0) /
9.TAKIM TOPLAM KİLO (540,6)

Günaydın kızlar akşam kahvaltılık yedim sonra misafirim geldi onlarla 1 avuç badem yedim sabah da pogaça ile kahvaltı yaptım bu hafta dikkat edemedim geçen hafta hastalandığım için korktum sadece 500 gr vermişim

iyi yine serapcım bende bu gün tartılayım dedim kaç haftadır yarım kilocuk anca gitmiş
napalım böyle idare edecem metabolizma uzmanına gidene kadar

9. TAKIM 104. ETAP *

topkek (65,5) / (65,0) / (0,5) / (0,76%)
alleysen /(67.0)/
serap_21 (70.4)/ (69,9) / (0,5) / (0,71%)
tombikim (63.2)/
pokahontas (59,0) /
9.TAKIM TOPLAM KİLO (540,6) /

hayırlı sabahlar arkadaşlar...ben izmire gidiyorum şimdi, görümcemin eşi vefat etmiş...kilom 80.

başınız sağolsun canım benim...

9. TAKIM 104. ETAP *

topkek (65,5) / (65,0) / (0,5) / (0,76&#37:KK66:
alleysen /(67.0)/
serap_21 (70.4)/ (69,9) / (0,5) / (0,71%)
tombikim (63.2)/
pokahontas (59,0) /
9.TAKIM TOPLAM KıLO (540,6) /

kilo veren arkadaşlarımı tebrik ederim. ben dün çok fena grip e yakalandım ama öle böle değil :KK43: işe gidemedim. direk hasteneye gittik zaten. o yüzden dün hiç giremedim. zate düzgün bişide yemedim boğazım çok kötü hala :KK43: şimdi bi parça peynirli tost yicem..

kilom58,5 arkadaşarım

kızlar ben gruptan ayrılmak istyorum bu hafta bildirimimi yapayım son olsun, tabi mümkünse. kaptan daha iyi bilir tabi, ben baştan haber vereyimde ne zamana kadar idare etmem gerekirse ederim ama bilin işte. kusuruma bakmayın ne olur ama bu grup bana pek yaramadı. ne güzel rahatlıkla 5 kilo vermiştim. bu yarışmaya katıldığımdan beri bir kiloyu ıkına sıkına verdim. her cuma tartılmak bana yaramadı moralimi daha çok düşürdü. motvasyonum kayboldu yemin ederim. bir 59,00 ı göremedim tartıda. aksine bu hafta 800 gram almışım. ama diyeceksinizki yapmıyorsun rejim ama yemin ederim buraya yazdıklarım dışında bir şey yapmadım. ama diyorum ya motivasyon düştü iyice çok moralim bozuk valla. kendimden daha çok nefret etmeye başladım. kaç haftadır bir kilo veremedim. neyse durum bu yani, kendimi biraz rahat bırakarak yani tartılmayarak diyet yapsam benim için daha iyi en azından günler çabuk geçer. bu yarışmada her günü sayıyorum, 2 gün geçt, 4 gün geçti...ben yarışma olmayan gruplara katılmak istiyorum.

kaptanım takımdan ayrılmak istiyorum ama tabi sen ne zaman dersen o zaman bırakırım.

sende aynı benim gibisin canım
ben cuma yarışmasına ilk girdiğimde 64 kg dum
ama şimdiii senağlama

X