82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Sabah
  • Tam tahilli peynirli tost

Öğlen
  • Bir tt kizarmis ekmek ustune az peynir sürdum
  • salatalik

Akşam

firinda kabak yaptim
yaninada kirmizi biber kozledim yogurtladim

su 3litte

spor

regliyim Oyzuden sadece

• Yarim saat bisiklet ssürdum

Bende 12 den once cok nadirdir yatmam esim 6 da geliyor ben sofradan kalkmadan ama ben mümkün oldukça erken yemeye calisiyorum

Bizim yatma işi 3'ü 4'ü buluyooo en erken 2 [/QUOTE]
Sabah erken kalkan yok heralde sizde ben bu sabah biraz uyumak istedim cocuklar koymadi 15 dk kestirdim kapi caldi sutcu gelmis mecbur kalktim
sizde cok gec yatiyormussunuz zaten normal o saatte yemen

Bizim yatma işi 3'ü 4'ü buluyooo en erken 2
Sabah erken kalkan yok heralde sizde ben bu sabah biraz uyumak istedim cocuklar koymadi 15 dk kestirdim kapi caldi sutcu gelmis mecbur kalktim
sizde cok gec yatiyormussunuz zaten normal o saatte yemen[/QUOTE]

Yok ablacim ya biz 9da kalkiyoruz yarin esime tatil mesela sabaha dogru yatar öglen gibi kalkariz bizim kimsemiz yok rahatsiz edecek iki gün sonrada sen rahatlarsin ben o sıkıntilara düserim artik :)

mkbltatlımt: 39852614 .!.:
sizde cok gec yatiyormussunuz zaten normal o saatte yemen

Yok ablacim ya biz 9da kalkiyoruz yarin esime tatil mesela sabaha dogru yatar öglen gibi kalkariz bizim kimsemiz yok rahatsiz edecek iki gün sonrada sen rahatlarsin ben o sıkıntilara düserim artik :)[/QUOTE]
Ne kadarlık evlisin canim

Hayirli olsun tatlim insallah bebisinizde olur Rabbim nasip etsin o duyguyu tatmayan herkes tatsin insallah

MALZEMELER:
2 adet yumurta
1,5 kase yulaf
1 kase yaban mersini, kuru üzüm, kuru kayısı, kuru erik karışımı
1 paket vanilya
1 çay bardağı light yoğurt
1/2 çay bardağı sıvı yağ
1/2 paket kabartma tozu
1-2 çay bardağı kepekli un

HAZIRLANIŞI:
Sıvı yağ, un, yumurta ve yoğurdu karıştırın. Ardından diğer malzemeleri ekleyerek yoğurun. İsteğe göre şekillendirdikten sonra 170 derece sıcaklıktaki fırına koyun ve 15-20 dakika pişirin.

bende menu paylasicam bugun :)
sabah: domates salatalik, peynir zeytin, ekmek
arada, portakal yedim
oglen: cacik, mercimek corbasi minnacik ekmek
patlamis misir cok az
aksam: etli patates, salata
Boyle giderse cumaya kadar olan hedefim gerceklesecek insallah, yanliz hasta oluyorum, bogazim cok kotu, ne iyi gelir bogaz yanmasina

Ablam super tarif ben kepekli un alicam krep falanda yapilablr

Menun gusel bogaza
nane limon
ihlamur
kis cayi
1 tatli kasiign icine karabiber ekersen iyi
sutn icine cay kasigii bal koyarsan ii gelr tatlim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…