82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Ellerine saglik canim benim cocuklar makarna isteyince onu yarina biraktim yarin nasip olursa yapicam insallah
Tadı nasıl?

Ablam uyudugum icn biraz gecikti simdi yicem bahsederim senin sebzeli makarnada güzeldi bendede var bende yaparim bigun

[QUOmkble, post: 39851144, member: 662015"]Benim tek eksigim aksam yemegini cok gec yiyorum esim 9da geliyor ama artik yürüyüse basladik hava o kadar güzel kii insallah birbirini dengeliyordur :) vede ben çayi çooooooooooooookkkkk seviyoruuummm [/QUOTE]

Ben eSimi beklemiyorum 5:30 da yiyorum yemegimi
bende cayi fazla sevmem cay varsa icerim yoksa demlemem kahvaltiyi bile su ike yapiyorum

bende cayi fazla sevmem cay varsa icerim yoksa demlemem kahvaltiyi bile su ike yapiyorum[/QUOTE]

Bende ilk günler beklemedim yedim ama benim ki trip yapti beraber yemiceksek hic hazirlama falan diye ama gece yarisina kadarda oturdugumuz icin acikiyodum

Hanımlar hayatımda ilk defa ekmek siz bir gün geçirdim makarna da ekmek ama ben eski yeme aliskanligimi yazsam sizin 1 haftalik menunuz cikar

bende cayi fazla sevmem cay varsa icerim yoksa demlemem kahvaltiyi bile su ike yapiyorum

Bende ilk günler beklemedim yedim ama benim ki trip yapti beraber yemiceksek hic hazirlama falan diye ama gece yarisina kadarda oturdugumuz icin acikiyodum[/QUOTE]

Bende 12 den once cok nadirdir yatmam esim 6 da geliyor ben sofradan kalkmadan ama ben mümkün oldukça erken yemeye calisiyorum

Bende ilk günler beklemedim yedim ama benim ki trip yapti beraber yemiceksek hic hazirlama falan diye ama gece yarisina kadarda oturdugumuz icin acikiyodum

Bende 12 den once cok nadirdir yatmam esim 6 da geliyor ben sofradan kalkmadan ama ben mümkün oldukça erken yemeye calisiyorum[/QUOTE]

Bizim yatma işi 3'ü 4'ü buluyooo en erken 2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…