82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Canlar krep normal unla bile 80 90 kaloru arasymis

kepekli unla yaparsak 60 70 kalori oluyor
kahvaltida yiyeblrz ama kepek unuyla yapsak daha iyi olur

reglken icmemek gerekiyormus, buda metabolizmayi calistiriyormus, ben2- 3 gunde bir icicam, hem vucuda iyi geliyormus metabolizmayi hizlandirma harici

Bende reglym şimdi btnce denerim cuma kac olcaz acaba sisim ben suanregliden dolayi

benimde oyle, onceden 25 dk yurumem gerekiyordu iyi oluyordu, hem gidis hem donus epey adim atmis oluyordum.

Bende sahilde 1 saat yurucemmm acik hava deniz kenari hem moral olur bana hem spor nasil fkr kosu bandnda yuruyodum ama acik hava daha guzel olur

Kuzum ama sporuda azalttm regliden dolayi korkuyorum veremem diye INŞALLAH dedgn olur INŞALLAH hepmzz 2 kilo verrz cok sagol
oyle dusunme, regl bitince iki kati verirsin, ben agustosta bir ay diyet yapmistim, bir hafta gram oynamadi nasil uzulmustum okadar dikkat ettim spor yaptim, sonraki hafta iki kilo birden vermis gozuktum, bazen vermiyor gozukuyor insan ama abartili yemeyince sonucta veriyor , sabir cok onemli kilo veririken, ben hep bunda zorlandim ama cok sukur sizinle guzel gidiyor hersey, nazar degmesin masallah diyelimde :)

Bende sahilde 1 saat yurucemmm acik hava deniz kenari hem moral olur bana hem spor nasil fkr kosu bandnda yuruyodum ama acik hava daha guzel olur
super, harika bence, acik havada yurumek psikolojiyede iyi geliyor, mumkunse eger ac karna sabah yuru. Sabah suyunu ic at kendini disari, Trabzondaydin demi sen, ne guzeldir simdi oralar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…