82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

super, harika bence, acik havada yurumek psikolojiyede iyi geliyor, mumkunse eger ac karna sabah yuru. Sabah suyunu ic at kendini disari, Trabzondaydin demi sen, ne guzeldir simdi oralar

Rize kuzum ben sabah yuruyememisten sonra yinede olsun sabahta olmasa da cok faydasi olur acik hava civil civil

Aynen tatlim MAŞALLAH süperiz onuzmde 3 ay var basaricaz INŞALLAH

1 saatte atlmi ki
bir saatte olmaz sanirim ama gunboyu hesaplaniyor ne bileyim mutfaga su icmeye gittin diyelim, bunun adimlarinida katiyorsun, bir saat ozel yuruyus yaparsan gunde 10000 adimi gecersin bile, bence. Yuruyus yaparkende hep ayni tempoda yurume arada hizlan birden yavasla, sonra gene hizlan yavasla, boyle yurumek iyi diye duydum

Tamam tatlim öyle yaparım

Canlar ben haftaya reglimde biticek ben detoks yapcam 1 hafta cunku kilo vermemi hizlandrcam moral olsun diye daha cok azimlenmem gerek

detoksum su sekil yapicam haftaya

kahvaltim standard hermzn bu diyette yaptgm gibi yapicam ya tost yaparim yada yumurta haslamasi..

oglen
2 kase ayran corbasi

aksam
bol lahana salatasi

Turk kahvesi ve yesil cay 1 tane de elma

cok acikrsam salatalık

ben 1 hafta bu sekil beslencem bakalim sonuc ne olcak

ve 1 bucuk saat spor 1 hafta boyle yapyim metebozlmayi hizlandrym sonraki 2 hafta suanki diyetim 2 hafta sonra yine bu sekil detoks yapicam ole ole durmayi engelicem guzeller

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…