82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Hosgeldin canim dugununde hayrli olsun ayni zmnlarda evlencez naspse :KK66: ekmegi tahil yiyeblrsn 2 dilim kahaltida o seni dengeler ben pirincte bulgurda yemicem canim sebzeli makarna yiyeblrsn bol sebzeli esmet ince bulgurdan kisir yiyeblrsn ama pilav yemesen iyi olur diyetsyenim pilavi yasaklamisti bana uzme tatli canini bence kesin verrsb 50 kilo olursun INSALLAH buarada aramiza katlcakmsn
hoşbulduk cnmmmm :KK68:Seninde düğünün hayırlı olur inşallah :nazar:
inşallah hepimiz istediğimiz kilolara ulaşırız:anneadayı:
o zaman artık bulgur pilavını kaldırıyorum menülerimden :kk77:
zaten farketmiştim bulgur pilavı dün yemedim mesela 4 gram vermişim... en büyük korkum verdikten sonra kiloları geri almak :KK43:

Kahvaltılarda ekmek tuket tatlim patates haslamasini cok sklkta tuketme hafta bi patataes salatasu yapablrsn bol bol yogurt tuket keten tohumlu cok tok tutuomus corba tuket :KK66:
önerilerinizi dikkate alacağım. Zaten çeki düzen verecektim yediğime içtiğime bu topiği bulmam iyi oldu:KK49:

hoşbulduk cnmmmm :KK68:Seninde düğünün hayırlı olur inşallah :nazar:
inşallah hepimiz istediğimiz kilolara ulaşırız:anneadayı:
o zaman artık bulgur piolursunkaldırıyorum menülerimden :kk77:
zaten farketmiştim bulgur pilavı dün yemedim mesela 4 gram vermişim... en büyük korkum verdikten sonra kiloları geri almak :KK43:

AMİN balim INŞALLAH hepimiz cok mutlu olalim cok sagol :KK66:
aynen ondan bende korkuyorum ama biz artik hep birlikte guclu kizlariz basarip kilomuuzuda korucaz:KK66:

ne kadar guzel senin kilon benim hedefim buarada kuzum uzme cok kendini kesin 50 olursun :KK66:

Hergun menu bldrimi yapioruz bize katlmak istermsin o sekilde yedikelrmizi kontrol ediyoruz :KK66:
her gün katılabilir miyim bilmiyorum ama katılmaya çalışırım :) benim net bitmiş babamın telefonundan giriyorum ayın 10 unda netim gelecek müsait olduğum zamanlarda girip bildirim yapmak isterim inşallah. iyi olur :)

AMİN balim INŞALLAH hepimiz cok mutlu olalim cok sagol :KK66:
aynen ondan bende korkuyorum ama biz artik hep birlikte guclu kizlariz basarip kilomuuzuda korucaz:KK66:

ne kadar guzel senin kilon benim hedefim buarada kuzum uzme cok kendini kesin 50 olursun :KK66:
cnm ama vücudum da çok dengesiz dağılıyor öyle olmasa dert etmezdim. :KK43: popo, bacak ve kollarımdan kilo almıyorum :KK43: basen , göbek ve sırttan alıyorum kötü görünüyor :KK43:(

her gün katılabilir miyim bilmiyorum ama katılmaya çalışırım :) benim net bitmiş babamın telefonundan giriyorum ayın 10 unda netim gelecek müsait olduğum zamanlarda girip bildirim yapmak isterim inşallah. iyi olur :)

Ben tek basina olsam rejimi yurutemem ama burda gerçekten guzel dostluklar oluyor birbirmizden guc alıyoruz tatlim senide aramzda gormek guzel yazarsn ozmn cumada kilo bldrimi yapiyoruz tatlim :KK66:

cnm ama vücudum da çok dengesiz dağılıyor öyle olmasa dert etmezdim. :KK43: popo, bacak ve kollarımdan kilo almıyorum :KK43: basen , göbek ve sırttan alıyorum kötü görünüyor :KK43:(

Anliyorim seni kuzum yanlis anlama haklsndr ben verilecek fazla kilon yok kolayca verip 50ye ulasrsn demek istedim :KK66:

Screenshot_2015-03-06-07-10-59.png
Screenshot_2015-03-06-07-10-53.png

114 kalori patlicanli peynirli salata canlar :KK66:

İp atlama ve bisiklet çok iyi kuzum enerjinin kaliyorsa her hafta on dk on dk yürüyüşü artirabilirsin :KK37:

Adet donemini atlatym ozmn en azndan 45 dk cogaltym bugun 45 dk yurucem :KK66: ama hastslktan snra hep 45 dk yurym 1 saate dayananmam :KK43: bisklet flnda var ya kuzum agir gelr :KK66: bayiliomusum:-)

X