82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Yarin baslayim canim yazmaya.. O kadar halsizim ki gün boyu yattim nerdeyse.. Cok kan verdim bu ay bide özel hastalik olunca dermansiz kaldim. Ama diyete devam :)

Haksln canim cok halsiz kalmissindir tamam canım geçmiş olsun

Diyetcanlar motivemizi yuksek tutmaliyiz önümüzde sadece 3bucuk ay var haziran icin.. 3 ayda bunu basarabilriz ben eminim 6li sayilari gorunce zaten bizi kimse tutamaz fırtına gibi eseriz sabredelim ben bugun magazaya gittim okadar guzel giyicek elbiseler gelmiski ya cici cici yaz icin civil civil kendimi onun icinde hayal ettim alan kizlarda vardi inceciklerdi dedim ahtim olsun bende zayif olup alicam bu elbiselerden bi tane etek begendim siyah çan etek bedeni 38 en fazla baktim baktim geri biraktim Ama zayflym o bedene dusup oyle bi etek alicam ALLAHIM hepimize yardim etsin INŞALLAH basaricaz duygularımı sizle paylasmak istedim ben oyüzden cok azimlice hazirana kadar mucadele etmeliyim yoksa o giysileri uzaktan izlemek zorunda kalicam 3 yıldır kiloluyum vericem vericem dedim ama artik ilk kez boyle azimliyim savasicam yaglarla ve sizin desteginizle cok sagolun INŞALLAH motiveli oluruz hep ve 1 2 gider su kilolar bizde kavusuruz hedefimize

Son düzenleyen: Moderatör:
aktarlarda satılan acı çehre diye bir tohum var..1 haftada 3 kilo verdim..internetten araştır istersen..

Slm hanımlar
bende sizinle hikayemi paylaşmak istiyorum belki bir fayda dokunur
Herşey kızımın aksam yemeği yerken resmimizi çekmek istemesiyle başladı tabi ben farkındaydım kilo aldigimin ama resmi gorunce sok oldum ve korkudan tartilmadigim tartiyi çıkardım ve 82kg çıktığımı gördüm hamilelik dışında ilk defa bu kiloyu gecmistim oysa 57 kg ile gelinlik giymistim ve bu aralar kalbimde sikismalarda olmaya baslamisti (bilmiyorum alakasi varmidir ama dogustan kalbimde masum ufurum var ergenlikte de bu kalp sikismalarini yasiyordum)ve genc yasta cok yasli gorunuyordum sanki birden kafama dank etti bu gidiş nereye diye sordum once kendime daha sonra internetten arastirmaya basladim kimler nasil zayiflamis hangi diyetisyen ne diyor vs.
Ben diyet yapmaya degil yasam tarzimi yeme aliskanligimi degistirmeye karar verdim cunku ben bu kilolari tekrar geri almak istemiyordum ve daha once kendimce birseyler yapmis ve basarili olamamistim o yuzden ya basaramazsam diye de cok korkuyordum.
Bir sabah namazdan sonra Rabbime yalvardim ilk once ondan istedim ve hayatimdaki degisikliklere basladim
Oncelikle beyaz ekmek yerine cavdar, tam bugday bazende kepekli ekmek aldirdim esime sabah kahvaltisinda yedigim herseyi azalttim en fazla 2 dilim ekmek yedim oglen ekmek bir dilim pilav makaena varsa cok az yedim ve ben sebzeyi cok severim bir tabak kadarda ondan yedim arada cok acikirsam ufak tefek birseyler atistirdim aksamda aynisini uyguladim bir dilim ekmek bazen pilav veye makarna varsa ekmek hic yemedim gunde 30dk bazen 45 dk spor yaptim 1, 5 lt su sisesini doldurup yanima aliyorum spor suresince aralarda onu icip bitiriyorum gun icerisinde de su tuketiyorum ve aci yi seviyordum simdi daha fazla yiyorum her yemegi aci biberle yiyorum bende aksam 5 bazen 6dan sonra yemek yemiyorum sadece yeşil çay veya normal çay içiyorum tabi ben hiçbir çayı şekerli içmem çok eski bir alışkanlık bu.
SONUC HER HAFTA BIR KILO GARANTI VERIYORUM INSALLAH DEVAMI GELIR SIZINLE PAYLASMAK ISTEDIM suan kilom 77 ve bu yaşam tarzını çok sevdim.
KADINLAR KAYBETMEYI SEVER AMA SADECE KILOLARINI

sakın öyle düşünme canım, benim bi arkadaşım evlendiğinde kiloluydu ve eşi çok yakışıklı, efendi, her yönden düzgündü, insanın kalbi beyni birbirine uysun yeter, hem zaten evlenince o senden daha çok kilo alır erkekler genelde öyle oluyoda:)
benimki tanıştığımıza 73 kg çöp gibiydi, şimdi 96 kilo zaar :)))))))))) nasıl bakmışım ama

Tesekkurler nekadar guzel yazmışsın benimse bianda geeceklesti canima taknetti kiloli olmak ben basarmak icin binyola ciktim ALLAH utandrmasin INSALLAH bu azimle zafere ualsicaz gercekten dogru söylüyosun hayat tarzmiz olmali yoksa yinee aliriz sanada kolay gelsin bizede hedefin ne canim

cok guzel bi soz katiliyorum hosuma gitti
sagolasin canim buarada dusuncelrrin cok guzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…