82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Canim mukemmel bisey biliyor musun yarin bende alcam. Banada arkadasim tavsiye etti. Ama surekli tuvalet sorunu oluyor. Malum ishal yapiyor :KK70: ama tek seferde bile 2 3 kilo verdiriyomus :)

Nasil bisimi makbulecim arkin tam.ne dedi nasil yapılıo :KK66:

Nasil bisimi makbulecim arkin tam.ne dedi nasil yapılıo :KK66:

Canim tohum seklinde siyah sert tohum. Bunu cigniyorsun ayni sakiz gibi sonra üstüne bolca su iciyorsun. 3-4 saat sonra etkisini fena halde gösteriyormus. Ama mumkunse disari cikmadigin zamanlar kullan birden geliyor tutamiyorsun dedi :KK70: ama yumusak ve tatli olanlari var yesil onlar etki etmiyor. Alacaksan dedigim gibi sert siyah olan

Canim tohum seklinde siyah sert tohum. Bunu cigniyorsun ayni sakiz gibi sonra üstüne bolca su iciyorsun. 3-4 saat sonra etkisini fena halde gösteriyormus. Ama mumkunse disari cikmadigin zamanlar kullan birden geliyor tutamiyorsun dedi :KK70: ama yumusak ve tatli olanlari var yesil onlar etki etmiyor. Alacaksan dedigim gibi sert siyah olan

Tamam kuzummm bende su adet donemini atlatymda aliyim :KK66: bide hastayken onla ugrasmymmmm:-)

ARkadaslar bisey dicam, biz bu yeme beslenme seklimizi aliskanlik haline getirip omur boyu uygulayacagiz, saglikli beslenip spor yapincada kilolar gidecek almayin oyle bilmedigimiz otlar caylar filan. Bu tarz seylerden cok zarar goren insanlarda var, bakin bir haftadir dikkat edince hepimiz birkac gram en azindan verdik, Bana sorarsaniz alip kullanmayin. Bizim bir tanidik bebegi olmuyor diye ne dendiyse almis icmis sonra hasta oldu erken yasta vefat etti,

ARkadaslar bisey dicam, biz bu yeme beslenme seklimizi aliskanlik haline getirip omur boyu uygulayacagiz, saglikli beslenip spor yapincada kilolar gidecek almayin oyle bilmedigimiz otlar caylar filan. Bu tarz seylerden cok zarar goren insanlarda var, bakin bir haftadir dikkat edince hepimiz birkac gram en azindan verdik, Bana sorarsaniz alip kullanmayin. Bizim bir tanidik bebegi olmuyor diye ne dendiyse almis icmis sonra hasta oldu erken yasta vefat etti,

Hadi ya ALLAH rahmet eylesin cok uzuldim canim :KK43:

Kizlar ben cikiyorum öpüyorum sizleri uyucam cok.yorucu bigundu bugun yarin gorusmek uzere isten vakit bulunca hemen burdayim Diyetcanlarim:KK15:

Canim zaten yan etkisi olur yanlis bisey varsa. İbrahim saracoglunu biliyodursun onun bile tavsiyesi ama herkesin bunyesine gore tuketmeli.. Evet guzelce diyet yapiyoruz ama yaninda destekci biseyler olmali diye düsünüyorum.

inşallah basaricaz kardesim
hedefim gittiği yere kadar:KK55:
birde benim bir sloganim var insan nefsine her zaman hakim olamayabiliyor ama bugun cok yedim ucu kacti deyip birakmiyorum hic birsey olmamis gibi kaldigim yerden devam ediyorum ayrica cocuklardan dolayi disari cikamiyorum kosu bandimda yok bisikletimde kendi sporumu kendim buldum hergun artirarak devam ediyorum 5 haftam her hafta 1kg veriyorum insallah devami gelir hepimizin Allah yardimcisi olsunn:KK5:

Dogum gunun simdiden kutlu olsun canim ikizim :KK66: super dusunmussun bence cok motive olucak senin icin sende iyiki varsin ikizim:KK19:
Sag ol kuzum insallah

Benimde yaklasti :KK43: spor yapamam doye korkuyorum bitanem
AMIN ikizim INŞALLAH hepimiz basaricaz :KK66:
Canim ilk gunler yapmazsin hafifleyince yapaRsin

Ben de senin gibi dusunuyorum canim sonucta uzun sureli kullanimda yan etkileri olabiliyor ayrica ishal gibi tuvalete ciktiginizda yediklerinizin faydasi da tuvalete gider bagirsakta emilmeden ve su kaybi yasarsiniz.
Lutfen sagliginizi da dusunun arkadsslar.
Allah saglikla zayiflamayi nasib etsin hepimize...

yediklerimi yaziyorum
sabah: peynir zeytin,domates, salatalik, ekmek ve MAYDANOZ. cay
ara: biraz patlamis misir
oglen: lahana, yogurt ekmek
aksam: balik, salata, ekmek
cubuk kraker, cayla birlikte uc tane kayisi

inşallah basaricaz kardesim
hedefim gittiği yere kadar:KK55:
birde benim bir sloganim var insan nefsine her zaman hakim olamayabiliyor ama bugun cok yedim ucu kacti deyip birakmiyorum hic birsey olmamis gibi kaldigim yerden devam ediyorum ayrica cocuklardan dolayi disari cikamiyorum kosu bandimda yok bisikletimde kendi sporumu kendim buldum hergun artirarak devam ediyorum 5 haftam her hafta 1kg veriyorum insallah devami gelir hepimizin Allah yardimcisi olsunn:KK5:

INŞALLAH basaricaz kardesim aynen yedik ya aa diyet bittti diye tamamen vazgecmek olmaali biz beynimze yazdik ALLAH yardimcimiz olsun INSALLAH yaza emelimize ulasicaz uzun bi yolumuz vae biliyorum yolumuz acik olsun :KK66:

ne sporu yapiyorsun canim benim

X