82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Ne kadar guzel bi duzen oturttun bu seni guclu yapıyor 2 aya istedigine ulasirsn
Bu ay sonuna kadar hedef kilom var ona ulasicam, kucuk hedefler kurucam buyuk hedefler beni korkutuyor, boyle daha azimli oluyorum :) Insallah hep birlikte citi piti olacaz yaza kadar. Karsima birini cikarttilar, cocuk cok yakisikli tanisamadim bile, ozguven sifir su anda.

Kilonu ozelden yazarmisn merak.ettim sana daha cok yardim etmek icn sordum yanlış anlama kuzum

vayy guzel haber sen yazin cok guzel olucaksin eminim

Canlar buarlarnkursta cok yogundum oyuzden erken gelemedim sizleri ozledim ikizimin morali bozuk sanirim doyet konsuunda

Kizlar kilom 83.5 ben iki gun oncede katilmak istediyimi belirtmistim ..kilo bildiriminiz nezaman

Rapor
Rapor
Sabah
Bir dilim elma

Kahvati
Bir fincan cay
Uç dlm ekmek
Zeytin peynir

Ara
Süt

Öğlen
Bir tabak kuru fasulye
İki bardak ayran
Bir yeşil biber

Ara
Süt
Bir kayisi

Aksam
Lahana corbasi

Su
İki litre yatana kdar içerim dha buçuk olr
Spor
Sozverdigim leslie

Plates hareketleri
40 mekik
30 squat
60 ip atlama

ayyy patlamış mısırı çoook seviyorum acep diyette yeniyormu yersem öğün yerinemi geçer bilginiz varmı
Bir su bardagi patlamis misir bir dilim ekmek yerine gecer canim
Haklisin canim, dogum gunum geliyor o gune bi ödüllendirme düşünüyorum inşallah. Motive olur.

Sag ol ikizim, haklisin. Küçücük kaçamaklarla azicik degisiklik yapmak iyi olabilir. İnsallah basaricaz canim.
İyi ki buradayim, iyi ki varsiniz kizlar

Canlar buarlarnkursta cok yogundum oyuzden erken gelemedim sizleri ozledim ikizimin morali bozuk sanirim doyet konsuunda
Ben de sizi ozledim ikizim, gunduz tenhaydi sayfamiz.
Özel günlerim yaklasiyor da, biraz hormonlarim konusuyor benim yerime tatlim.
Dua edelim birbirimize insallah hedeflerimize kolayca ulasiriz ve koruruz kilomuzu...

Adasimmmm supersin
Sporda harika
Corbayi begendinmi

Dogum gunun simdiden kutlu olsun canim ikizim super dusunmussun bence cok motive olucak senin icin sende iyiki varsin ikizim

Ben de sizi ozledim ikizim, gunduz tenhaydi sayfamiz.
Özel günlerim yaklasiyor da, biraz hormonlarim konusuyor benim yerime tatlim.
Dua edelim birbirimize insallah hedeflerimize kolayca ulasiriz ve koruruz kilomuzu...

Benimde yaklasti spor yapamam doye korkuyorum bitanem
AMIN ikizim INŞALLAH hepimiz basaricaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…