82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Kızlar bu diyeti 1 hafta yapildiignda 3 5 kilo gidiyomus mehmet özun diyeti bunu 1 ay yapilmaz da 1 hafta yapilmaliymis cok guzel bi diyet duraklamaya birebirmis nediosunuz diyetcanlar

Kizlar bu ayran detoksu sadece ayda bi kez yapilmaliymis 2 gunluk bi diyet detoks diyeti... ve en 1 2 kilon gidiyomus super toksin atici diyetcanlar

Son düzenleyen: Moderatör:

Diyetcanlarim buda ayran corbasinin tarifi detoks olarak tadida guzel hemde bide kahvaltida normal yapiosun listeyi yukarda paylastim ben carsamba perşembe ayran detoksunu yapicam 2 günlük bi diyet meyve yasakmis ama bitki cayi serbestmis ayda bikere uygulanmalimis ben bu ay bunu uyguliyim bizmn gecsin yime ayran detoksu uygulamayi düşünüyorum sizlerlede paylasmak istedim canim diyet arkadaslarimmm

Son düzenleyen: Moderatör:
Diyet canlarim bende simdi cikiyorum siz girince diyetlere bakarsiniz yine gelirim bisiklet suriyim miss gibi gorusuruz diyetcanlarimmm

Ikizimmm dusunmen yeter cok sagol bende vaktim bolken yapym hafta sonu cok güzel gorunuyor ikizim tabi bide bende badem alym yas bademmi
Kavrulmamis olacak tatlim, o zaman 10 adet yiyebilirsin
Kadin hastaliklarindan bi sorunum vardi sonuclar temiz cikti şükür.. Ama iflahimi kuruttu şu bi ayda verdigim kan
Canim gecmis olsun

Kizlar biri bisiklet basen buyutur demiş moralim bozuldu ozmn butun bisiklet suren yariscilar basenli olurdu degilmi

Yediklerimi yazicam,
Sabah: peynir, salatalk, domates, 2 zeytin, ekmek
oglen: lahana yemegi, yogurt ekmek
ara; badem, cubu kreker 3-4 tane
aksam: salata, yogurt lahana ekmek ( yanliz yasiyorum bi yemek yapinca bitmiyo cabuk)
yatmadan 2 saat oncede patlamis misir 3 kayisi yedim

bugun daha iyi olacak insallah, meyve yiycem, dun disardaydim hep iyi olmadi aksama yeni bisey pisiremedim actim cokta
SU su su su bol bol

Kuzum menun cok guzel ben adanali degilim ama adana yemeklerine hayranim banada yaparsin adasimmm adana yemekleri ihlamur iyi yapmissin gribine guzel gelir kendini toparla sporunu ozmn yaparsın kuzum dinlen guzelce
Tmam kuzum oy sen istersin de yapmazmiyin hatta istediğini sor tarif de vereyim ama diyete uygun olur mu bilemem

Gunaydin kuzular
Uyanmadiniz mi ,erken kalkin, spor yapin hadiiii :)
Tatlim gece yorum yazmissin nasil uyandin o saatte
Ben dün spor yapmadim, dinlendim, bugün yapacagim inşallah

Kizlar kirmizi alarm benim motivasyonum düştü. Diyete 15 ocakta basladim ben ve artik sıkılmaya basladim.
Bana neler önerirsiniz? Başladigim işi yarim birakmak istemiyorum. Tekrar verdigim kilolari almak hic istemiyorum. Daha cok kilo vermem lazim ama inancim azaldi. 16 17 gün duraklama yasadim, inancimi azaltti bu dönem. Nasil etsem bilemedim taktiklerinizi tavsiyelerinizi bekliyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…