82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Günaydin diyet arkadaslarim :) bugün güzel bir güne baslamis bulunuyorum :) an itibariyle eşimle sigarayi birakma karari aldik yaza zinde saglikli ve zayif girme ümidiylee :)

kızlar şu saate kadar iyi güzel gitti bugunki diyetim
sabahtan beri ne kadar ye-me-diğimi anlatmıyımda nazara gelmiyim:KK53:

şimdi bana diyetten önce iradeye nasıl hakim olunur, güçlü irade için napmalı onu bi bulu söyleyin,
zira benim kuzularım kek istedi getiricem şimdi, yok söylemezseniz olacaklardan sorumlu diğilim, kilolarımın vebali boynunuza ola :KK70: aman alınmayın şaka :)

ama walla nası tutcam ben kendimi, ya birine sinirleniyorum yemeye başlıyorum kontrolsüzce yada çocuklarım bişey istiyo benimde canım çekiyo, çalışırken fırsat olmuyodu yemeğe şimdi ramazan haricinde kendimi durduramıyorum :mad:

Kizlar annemle yarim saat yuruduk

Evdede yarim saat kosu bandinda yurudum

45 dk da bisiklet surcem :KK66:
evet kızlar uzay yolcusu kalmasın roket kalkıyooor.

kızım napıyon senbuharlaşmaya niyetinmi var kuzum, sizin nikah bulutlarda falanmı,
işkence yapma kendine kızz. şaka bi yana iradene hayranım walla tebrikler diyetcan :KK55:

Uyanmadiniz mi ,erken kalkin, spor yapin hadiiii :)
anaaamm ben hangi totoyla spor yapıcam yataktan kazıyolar beni sabahları, oğlumda erken uyanır maaşallah kahvaltıyı bile zor hazırlıyorum muşmula gibi oluyorum.
o diğilde hacılar ben diyetten beri sabah azda olsa bi dinçlik gelmeye başladı, normalde sabah kalkınca yorgun kalın kafalı aksi falan oluyodum, bi tık düzeldi :KK76:

Yediklerimi yazicam,
Sabah: peynir, salatalk, domates, 2 zeytin, ekmek
oglen: lahana yemegi, yogurt ekmek
ara; badem, cubu kreker 3-4 tane
aksam: salata, yogurt lahana ekmek ( yanliz yasiyorum bi yemek yapinca bitmiyo cabuk)
yatmadan 2 saat oncede patlamis misir 3 kayisi yedim

bugun daha iyi olacak insallah, meyve yiycem, dun disardaydim hep iyi olmadi aksama yeni bisey pisiremedim actim cokta
SU su su su bol bol
ayyy patlamış mısırı çoook seviyorum acep diyette yeniyormu yersem öğün yerinemi geçer bilginiz varmı

Gunaydin kuzular :KK68::KK49:

Tatlim gece yorum yazmissin nasil uyandin o saatte:KK48:
Ben dün spor yapmadim, dinlendim, bugün yapacagim inşallah :KK49:

Kizlar kirmizi alarm benim motivasyonum düştü. Diyete 15 ocakta basladim ben ve artik sıkılmaya basladim.
Bana neler önerirsiniz? Başladigim işi yarim birakmak istemiyorum. Tekrar verdigim kilolari almak hic istemiyorum. Daha cok kilo vermem lazim ama inancim azaldi. 16 17 gün duraklama yasadim, inancimi azaltti bu dönem. Nasil etsem bilemedim :KK43: taktiklerinizi tavsiyelerinizi bekliyorum...
azcık kendini ödüllendir bence , sonra aynaya çok afedersin yağların en görünür şekilde bi bak :KK48: walla ben kendime öyle bakınca şşşlaaakkkk diye bi tokat yemişe dönüyorum, yemek yiceksemde vicdan yapıyorum :KK53:

Yediklerimi yazicam,
Sabah: peynir, salatalk, domates, 2 zeytin, ekmek
oglen: lahana yemegi, yogurt ekmek
ara; badem, cubu kreker 3-4 tane
aksam: salata, yogurt lahana ekmek ( yanliz yasiyorum bi yemek yapinca bitmiyo cabuk)
yatmadan 2 saat oncede patlamis misir 3 kayisi yedim

bugun daha iyi olacak insallah, meyve yiycem, dun disardaydim hep iyi olmadi aksama yeni bisey pisiremedim actim cokta
SU su su su bol bol
:KK19::KK9::KK9:

Gunaydin kuzular :KK68::KK49:

Tatlim gece yorum yazmissin nasil uyandin o saatzorundayız spor yapmadim, dinlendim, bugün yapacagim inşallah :KK49:

Kizlar kirmizi alarm benim motivasyonum düştü. Diyete 15 ocakta basladim ben ve artik sıkılmaya basladim.
Bana neler önerirsiniz? Başladigim işi yarim birakmak istemiyorum. Tekrar verdigim kilolari almak hic istemiyorum. Daha cok kilo vermem lazim ama inancim azaldi. 16 17 gün duraklama yasadim, inancimi azaltti bu dönem. Nasil etsem bilemedim :KK43: taktiklerinizi tavsiyelerinizi bekliyorum...

bitanem benim biliyorum aen bizden once diyete basladin dogal olarak bikma durimun cok normal ama bitanem rejim yapmak zorundayiz :KK43: cunku kilomuzu verip yazin o guzel elbislerimize kavuscaz spyle uapablrsn bi ogun sevdigin biseyi tuket o sana gaz versin nedersin ben hep yanindayim ikizim basaricaz guveniyorum bize

Günaydin diyet arkadaslarim :) bugün güzel bir güne baslamis bulunuyorum :) an itibariyle eşimle sigarayi birakma karari aldik yaza zinde saglikli ve zayif girme ümidiylee :)

Super haber sigarayi birakinca hersey cok ii olcak :KK66:

kızlar şu saate kadar iyi güzel gitti bugunki diyetim
sabahtan beri ne kadar ye-me-diğimi anlatmıyımda nazara gelmiyim:KK53:

şimdi bana diyetten önce iradeye nasıl hakim olunur, güçlü irade için napmalı onu bi bulu söyleyin,
zira benim kuzularım kek istedi getiricem şimdi, yok söylemezseniz olacaklardan sorumlu diğilim, kilolarımın vebali boynunuza ola :KK70: aman alınmayın şaka :)

ama walla nası tutcam ben kendimi, ya birine sinirleniyorum yemeye başlıyorum kontrolsüzce yada çocuklarım bişey istiyo benimde canım çekiyo, çalışırken fırsat olmuyodu yemeğe şimdi ramazan haricinde kendimi durduramıyorum :mad:

Diyetcanimm soyle dusun yazin giydigin guzel bi giysimi onemli yoksa kek yemek mi :KK66:

evet kızlar uzay yolcusu kalmasın roket kalkıyooor.

kızım napıyon senbuharlaşmaya niyetinmi var kuzum, sizin nikah bulutlarda falanmı,
işkence yapma kendine kızz. şaka bi yana iradene hayranım walla tebrikler diyetcan :KK55:

Diyetcanim zayıflara cok ozeniyorum kilolu olmak canima tak.etti :KK43: haziranada boyle mecburum:KK66: cok tesekur ederimmm bitanem :KK66:

anaaamm ben hangi totoyla spor yapıcam yataktan kazıyolar beni sabahları, oğlumda erken uyanır maaşallah kahvaltıyı bile zor hazırlıyorum muşmula gibi oluyorum.
o diğilde hacılar ben diyetten beri sabah azda olsa bi dinçlik gelmeye başladı, normalde sabah kalkınca yorgun kalın kafalı aksi falan oluyodum, bi tık düzeldi :KK76:

Vayy diyet sana iyi gelmis desene kuzjm ya zaten sen 5 6 kilo versen yeter 1 ay sabreet :KK66:ben 20 kilo vercem vah halime :KK66:

azcık kendini ödüllendir bence , sonra aynaya çok afedersin yağların en görünür şekilde bi bak :KK48: walla ben kendime öyle bakınca şşşlaaakkkk diye bi tokat yemişe dönüyorum, yemek yiceksemde vicdan yapıyorum :KK53:

Aynen ya bi bakıyorum bide catlaklar var bende tokat değil yumruk yemis oluyorum :KK43:

X