82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Benim.kayinvalidem baya kilolu ahh ahh bakalim onlar sehir uzaktalar beni en som 72 gormuslerdi kp demisti ki Nasil kilo almissin doye çünkü 60tim gorustugumde nasil zoruma gitmisti haziranda onlarin yanina gidince zayf olmam lazim
ooowww kayınpeder fena çam devirmiş, ayol insan gelinime iyi bakmışlar derbari nezaketen,sende evlenince hep hamur işi yedir ona
görsün seni haziranda bakalım manken gibi süzül karşısında, eski elbiselerim bol geliyor artık babacım yenilerini alman gerekicek dersin

sana diyom ama ben nasıl bedava gelindim bi bilsen

Benimkide bana nasil kilo almisin bu halin ne diyip duruyo her gördügünde sinir oluyorum bende oglun getiriyo bende yiyorum afiyetle diyorumm hic sevmiyorum kaynanacimi

Benimkide bana nasil kilo almisin bu halin ne diyip duruyo her gördügünde sinir oluyorum bende oglun getiriyo bende yiyorum afiyetle diyorumm hic sevmiyorum kaynanacimi
ne dert olur onlara kilomuz hiç anlamam, benim kaynana kypdr annem babam a göre daha da kilo almalıymışım

evlenmiştik eşim 3 ayda 7-8 kg falan aldı belki daha fazladır kaynana bi gördü oğluuuunmmm bu ne kadar zayıflamışsın demezmi ben ve diğer misafirler şok tabi cevap sırası bana gelmedi eşim ve misafirler sıradan geçti
yeni evliydik ya ozaman gelin bakamadı olcaktı zaar, şimdi iyi anlaşırız şükür:)

Aman ne anlaşmasi nesi eksik kalsin. Benim kaynanam kimseyle anlasamaz dunyadaki tek insan o ya hani. Tek evlatta onda varya kuma gibi ayni.. Eşimde soguk zaten ailesine benimde sevmedigimi bildigi icin pek görüsmüyoruz evlerimizde yakin

Grip oldum kuzum ya kuşburnu iciyorum lahanayi da yapmadim halsiz kalirim diye

Oy kiyamam balimm havalar soguk bosver lahanayi iyiki yapmamissin önemli olan sagligin giribi atlat kendini iyi hisedince yaparsın kuzum benim cok uzuldum biran evel iyilesrsn INŞALLAH kendine cici bak tmmi

Kiyamam gecmis olsun diyetcanim menun gayet güzel hasta olamana ragmen guzel saglikli yemissin tebrik ederim

Kuzum menun cok guzel ben adanali degilim ama adana yemeklerine hayranim banada yaparsin adasimmm adana yemekleri ihlamur iyi yapmissin gribine guzel gelir kendini toparla sporunu ozmn yaparsın kuzum dinlen guzelce

Cok tatlisin ya aynen beni en son 60ken gormustu bir zmn sonra 72 kilo gorunce adam sok oldu sanirm bende manken olup ona elbisler alymda gorsun kp bende hic bisi istemedim millet neler neler istiyo

Son düzenleyen: Moderatör:
Diyetcan hediye vermislerdi kuzum sence bacak eritirmi normal bisiklet gibi faydasi olurmu ki
olmazmı tabiki olur bidenem , oturuşunuda dik ve gergin ayarla sandalyede 10 numara 5 yıldız, hatta bisikletle kilo verilince sporada çok gerek kalmıyormuş, yürüyüş yapıp kilo verirsen sıkılaşmak için ayrıca spor gerekiyormuş.
amaaaaan okumadığımız teori kalmadı üfffff, hopla zıpla yeterki haraket et haraketden zarar gelirmi zayıfcan

Ayyy kuzum ciddimi cok mutlu oldum bunu duyduguma bende koseye atmistim yapym barii kac saat yapym gunde diyetcan

Töbe 7 kilo alanada cok zayflamissin diyen ikkndefa gordum sen kv daha iyi bakmissin ogluna 7 kilo almis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…