82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

menü vereyim
sabah
gevrek tost
2 boyoz :KK11::KK43::KK12:

öğle yemedim tabi ki. sabahki karbonhidrat bombalarımdan sonra :mad:

akşam
1 tabak bezelye yemeği
1 kase yoğurt
şekerli kahvem de var tabi ki :eek:

kötü bir gün oldu kızlar farkındayım.hissettiğim suçluluk duygusu sabah yerken hissetiğim mutluluktan kat be kat fazla :KK61:
bir daha mı asla :KK43:
Yok canım o kadar uzulme zevk aldıysan yerken haftada bırgun kacamak olabılır abartı yapmadan tek ogun hatta sabah yapmak en iyisi bende burda pazartesi tartı diger grup ta salı gunu o yuzden salı gunleri ıstedıgım birseyi yemeyi dusunuyorum tekrar bildirime kadar toparlanır

Cok sagol tatlım unutmamişsın bende demekki 6000 7000 arası atıyorum gidersem yuruyuse 10000 cok ya ama gun ıcınde ko hareketle olur mu acaba yazın 1 saatten fazla yurusek hergun
kuzum 10.000 evet biraz yoruyor haklısın. 1 saat 6000 7000 de yeter canım hatta yarım saat bile. önemli olan hergün düzenli yapmak evden yürüyüş amacı ile her gün çıkmak :KK49:

Yok canım o kadar uzulme zevk aldıysan yerken haftada bırgun kacamak olabılır abartı yapmadan tek ogun hatta sabah yapmak en iyisi bende burda pazartesi tartı diger grup ta salı gunu o yuzden salı gunleri ıstedıgım birseyi yemeyi dusunuyorum tekrar bildirime kadar toparlanır
evet kuzum haklısın tartıya yakın günlerde olmamalı bu kaçamaklar :KK43:

menü vereyim
sabah
domates
2 dilim peynir
şekerli kahve
1 dilim kepek ekmeği

öğle
yoğurtlu mayonezli çiğ lahana salatası

akşam
3 köfte
yoğurtlu havuç
salata
1 dilim kepek ekmeği

spor olarak şimdilik 4000 adım var. arttırmak dileğiyle :KK66:

Iyi akşamlar kızlar gec kaldım pek keyfim yok kusura bakmayın menumu verip cikacam
Kahvaltı
2 dılım cavdar a tost yağsız tabi

Öğlen
1 kase mercimek corba
3 kuru patlıcan dolma
1 bardak ayran

2 sı 1 arada yarım olcek yaptım

Akşam
1 kase corba
1 kuru dolma

2.5 su ıcıldı Spor yok ama 2.5 saat carsi da delı dana gıbı koşturdum 20 dk datempolu yurudum gec bindim otobuse

Iyi akşamlar kızlar gec kaldım pek keyfim yok kusura bakmayın menumu verip cikacam
Kahvaltı
2 dılım cavdar a tost yağsız tabi

Öğlen
1 kase mercimek corba
3 kuru patlıcan dolma
1 bardak ayran

2 sı 1 arada yarım olcek yaptım

Akşam
1 kase corba
1 kuru dolma

2.5 su ıcıldı Spor yok ama 2.5 saat carsi da delı dana gıbı koşturdum 20 dk datempolu yurudum gec bindim otobuse

Hergun örnek menü sporda yapilmis daha ne olsun :KK66:

menü vereyim
sabah
domates
2 dilim peynir
şekerli kahve
1 dilim kepek ekmeği

öğle
yoğurtlu mayonezli çiğ lahana salatası

akşam
3 köfte
yoğurtlu havuç
salata
1 dilim kepek ekmeği

spor olarak şimdilik 4000 adım var. arttırmak dileğiyle :KK66:

Sulersin kuzum hic ciss yok :KK66: kuzum brn zaten 10bin degilde doger sporlar arti 5000 yürucem oda 40 dk fln sanirim

Merhaba canlar geçmişe az buz göz gezdirmeye çalıştım elimden geldikçe. Benim kafam çok dağıldı ailevi problemlerime buradan bildirim gelmeyince aklımdan çıkmış ne yazikki. Kusura bakmayın...
2 gündür cısslı geçti ama yinede akşam 6dan sonra bir şey yemiyordum. dün gece adeta kendimi kaybettim şuursuzca uyuyana kadar yedim sporda yok ve uyuyamadim 1 litre su içtim 3 saat boyunca midemin sinmesini bekedi. Akşamları dayanıyorum yememek ama Kendimde hiç spor yapacak güç bulamıyorum kızlar
Ve bu bir işaret ki masalperisinin yazısına denk geldim. Tartı ekside olsa sporsuz istediğimiz vücuda sahip olamayız.çok doğru.
Menü vereyim
Sabah 1 buğday ekmeği ile tost salatalık domates eşliğinde
Öğle 2 kaşık pilav 2 tavuk but (bu çok oldu)
Aksam 1 buğday ekmeği ile tost ve salatalık
Yemekten sonra 1 adt portakal 1 dilim kazandibi biliyoruum:oops:
Dunku aptalligi bir daha asla yapmayacağım uyuyan kadar yemedi ki leptin insülin direnci ise yarasın
İşte böyle kızlar herkese iyi geceler

Merhaba canlar geçmişe az buz göz gezdirmeye çalıştım elimden geldikçe. Benim kafam çok dağıldı ailevi problemlerime buradan bildirim gelmeyince aklımdan çıkmış ne yazikki. Kusura bakmayın...
2 gündür cısslı geçti ama yinede akşam 6dan sonra bir şey yemiyordum. dün gece adeta kendimi kaybettim şuursuzca uyuyana kadar yedim sporda yok ve uyuyamadim 1 litre su içtim 3 saat boyunca midemin sinmesini bekedi. Akşamları dayanıyorum yememek ama Kendimde hiç spor yapacak güç bulamıyorum kızlar
Ve bu bir işaret ki masalperisinin yazısına denk geldim. Tartı ekside olsa sporsuz istediğimiz vücuda sahip olamayız.çok doğru.
Menü vereyim
Sabah 1 buğday ekmeği ile tost salatalık domates eşliğinde
Öğle 2 kaşık pilav 2 tavuk but (bu çok oldu)
Aksam 1 buğday ekmeği ile tost ve salatalık
Yemekten sonra 1 adt portakal 1 dilim kazandibi biliyoruum:oops:
Dunku aptalligi bir daha asla yapmayacağım uyuyan kadar yemedi ki leptin insülin direnci ise yarasın
İşte böyle kızlar herkese iyi geceler
Menun guzel kuzum hosgeldinnn sen burda oldugun sürece elimizden geldigince yaninda oluruz canim :KK66:

FB_IMG_1455412511467.jpg

Merhaba kızlar erken menu bildirimi yapıyorum ki aksamim planlı geçsin
Sabah 8.30# 1tane tam buğday ekmeği ile tost
Öğle 13.00# açık büfe kahvaltı arkadaslarla zeytin, peynir, salatalık, çay, 1 silme yemek kaşığı rus salatası ve yine birer silme y.k turşu kavurması
Aksam 16.30 1 adt cigkofte dürüm 1 bardak kola :KK12::KK1:
uyuyana kadar 3 litre suyumu tamamlayacagim

akşam menümden hiç memnun değilim şimdi gidip 40 dk Leslie 40 Squat yapacagim durmak yokEn Büyük KK

Kahvaltı
1 simit 1 yumurta

Oglen
4 kasık taze fasulye
2 kasık bulgur pilavı

Akşam
1 kase yayla corba

3 lt su ıcıldı
1 saat tempolu yuruyus

Kızlar bılıyorum ne tam dıyet ıcınde ne disinda aralarda kalıyorum coğu gun ama bugunlerde fazlasını yapamıyorum Basım donuyor 11 oldu mu hele mıde agrisi bulantısı basliyor bır misafir ve disarda yemek planım var onlar gecsin yıne bı duzen oturtcm ınsallh vermedik ce de hevesim kırıldı hem bu donem almazSam ılac lar sayesinde degerlerımde yukselmis olur ınsallh yenıden vermeyebaslaRIM

Öğle 13.00# açık büfe kahvaltı arkadaslarla zeytin, peynir, salatalık, çay, 1 silme yemek kaşığı rus salatası ve yine birer silme y.k turşu kavurması

akşam menümden hiç memnun değilim şimdi gidip 40 dk Leslie 40 Squat yapacagim durmak yokEn Büyük KK
Zaten yazmıssın yanlısını sen baska gun oglen menu su yerıne yapaydın olabilirdi ciğ köfte kola asla ama hıc gerek yok neyse kı erken yemışsın

Kola olmasaydi bisi olmazdiii sporun cok guzel:KK66:
Kahvaltı
1 simit 1 yumurta

Oglen
4 kasık taze fasulye
2 kasık bulgur pilavı

Akşam
1 kase yayla corba

3 lt su ıcıldı
1 saat tempolu yuruyus

Kızlar bılıyorum ne tam dıyet ıcınde ne disinda aralarda kalıyorum coğu gun ama bugunlerde fazlasını yapamıyorum Basım donuyor 11 oldu mu hele mıde agrisi bulantısı basliyor bır misafir ve disarda yemek planım var onlar gecsin yıne bı duzen oturtcm ınsallh vermedik ce de hevesim kırıldı hem bu donem almazSam ılac lar sayesinde degerlerımde yukselmis olur ınsallh yenıden vermeyebaslaRIM

Menun cok guzel kuzum sporda yapmissin guzel bence guzel gidiyosun balim gelmicekmisin kuzum artik yoksa?

Kola olmasaydi bisi olmazdiii sporun cok guzel:KK66:

Menun cok guzel kuzum sporda yapmissin guzel bence guzel gidiyosun balim gelmicekmisin kuzum artik yoksa?
Yok canım gelicem aynı sekilde bu menuler e devam sonra 2 gun proteın yapayım diyorum sımdı bıraz arastirdim durmalar da ise yararmiş ne dıyosun

X