82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

İyi geceler Filik Filik :KK54:

@masalperisi_ bu adım sayar nasıl memnun musun canım ?
Bende samsung var kendi uygulaması shealth yüklü ama telefonu sallayinca bile adım sayıyor. Bende hep asıl yazandan 2000 adım eksik sayıyorum
Kuzum benim ben memnunum:KK66: benim kardesimdede seninkinden var aslinda güzel diyor

FB_IMG_1455456275680.jpg

Arti gosteriyorum bu hafta diyet yapamadim zaten 78 gosterdim :KK43: 700 gram arti moralim bozuldu dikkat etmessem hemen geldi kilolar :KK43: yarin diyestiyene gidicem bakalim orda ne gostercem :KK43:

geldim kuzum burdayım. yoğun bir hafta sonu geçirdim canım özledim sizleri kusura bakma.
ilk kilo bildirimi benden gelsin bakalım

geçen hafta 68
bu hafta 67.700
fark 300 gr

foto birazdan geliyor. çok kaçamağım oldu bu hafta kısla hele dün keşke yapmasayım :KK43:

Kuzum merak ettim seniii hosgeldin oh guzel kuzum 67gordun cok sevindim adina fistigim:KK66: tebrik ederim balimmm

Eveet 82.5 kg güncel kilom

Menü
Kahvalti
1 tane yumurta
Biraz peynir
200 ml süt

Ögle
1 kase yogurt

Aksam
Uskumru baligi ve salata

Sizi özledm kizçeler

Kacak nerelrdesin senn bakimm:KK66: menun guzel 1 kilo vermissin cok cok guzel tebrik ederim balimmmm :KK66:

10 gün protein diyetiyle 7 kilo verdi arkadasim. Bende yarin baslayip bi 5 gün yapmayi planliyorm. Sizce yapayimmi yorum yapin kizlar :)

10 gün protein diyetiyle 7 kilo verdi arkadasim. Bende yarin baslayip bi 5 gün yapmayi planliyorm. Sizce yapayimmi yorum yapin kizlar :)
Bende 2 gun dusunuyorum daha sonra ama tam detaylı arastırmadım 7 kılo cok fazla bak gerı almak var ona gore planlamalısın ıyıce arastırmak lazım

geldim kuzum burdayım. yoğun bir hafta sonu geçirdim canım özledim sizleri kusura bakma.
ilk kilo bildirimi benden gelsin bakalım

geçen hafta 68
bu hafta 67.700
fark 300 gr

foto birazdan geliyor. çok kaçamağım oldu bu hafta kısla hele dün keşke yapmasayım :KK43:
Dun den olmuştur yoksa ıyı dı uzulme yarına daha cok ekside olursun hem 300 gr kotu degıl

Iyiakşamlar a
Kahvaltı
1 yumurtali omlet
2 dılım cavdar

Oğlen
1 kase Sehriye li tavuk corba

Akşam
Istavrit baya yedım
Salata yesillik

870 kalorı ıyı ama mantıksız oldu bılıyorum

3 lt su ıcıldı
Spor hic durmadım bugun
Kızlar buaralar BİRAz dagtacam ama menu yazmayınca cok dagıtrm kontrollu bı sekilde olacak o yuzden kusurabakmayın sanmayın diyetle dalgageciyorm Bilginize

Sabah
1 kepekli tost
2 adet küçük domates
1 tutam limonlu maydonoz
2 adet yesil zeytin

Öglen

Tavuk şiş (disardaydim)
1 bardak ayran
Salata

Akşam
1 kase mercimek çorbası
1kase patates yemeği (firinda)